Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

Sužinojome dėl ko GOLDCAR nuskaitė nuo sąskaitos 27.50 euro.Pasirodo Valetoje viršijome stovėjimo laiką,apmokestintoje vietoje.Ten galima stovėti tik 30 minučių,mes prastovėjome 3 valandas.Dar mb stebėjosi,kaip gerai privažiavome beveik iki pat prezidentūros. bigsmile.gif bigsmile.gif
Bet svarbiausia bauda-2.50 euro,GOLDCAR administravimo išlaidos-25 eurai. bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 04 07, 07:07)
Bet svarbiausia bauda-2.50 euro,GOLDCAR administravimo išlaidos-25 eurai. bigsmile.gif  blink.gif

oho brangus administravimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 04 07, 06:07)
Sužinojome dėl ko GOLDCAR nuskaitė nuo sąskaitos 27.50 euro.Pasirodo Valetoje viršijome stovėjimo laiką,apmokestintoje vietoje.Ten galima stovėti tik 30 minučių,mes prastovėjome 3 valandas.Dar mb stebėjosi,kaip gerai privažiavome beveik iki pat prezidentūros. bigsmile.gif  bigsmile.gif
Bet svarbiausia bauda-2.50 euro,GOLDCAR administravimo išlaidos-25 eurai. bigsmile.gif  blink.gif


o kaip sužinojote? atsiuntė ką nors?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 04 07, 17:44)
o kaip sužinojote? atsiuntė ką nors?

Nuskaitė nuo sąskaitos ir viskas. ax.gif Paskui sūnus suirašė elektroniniu su jais ir paaiškino. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 04 07, 17:33)
Nuskaitė nuo sąskaitos ir viskas. ax.gif Paskui sūnus suirašė elektroniniu su jais ir paaiškino. g.gif


aišku
galvojau gal atsiunčia kokį kvituką
Atsakyti
Sveikos.Gal kuri buvote užsisakiusi mašiną iš įmonės CityGo Rentals Maltoje? Kaip su depozitu, apžiūra ir šiaip visomis detalėmis? smile.gif nes radome mašiną, bet nežinome, ar patikima smile.gif ir jei pasiimame oro uoste, tai kokia sistema tenai? smile.gif Ačiū už atsakymus!
Atsakyti
aš mašiną nuomojausi
http://www.josefcarhire.com/
gavom naują toyotą yaris.
Kaip ir jokių problemų nebuvo, tikiuosi nebenurašys jau daugiau nieko
Atsakyti
QUOTE(LilyPily @ 2016 04 05, 12:01)
Mes skrendam poryt, apsistosim šiame viešbutyje. Irgi sugundė kaina, super mega patogumų su viskas įskaičiuota neimame.
Informuosiu kaip vaizdas smile.gif

Labai labai lauksiu atsiliepimų apie šį viešbutį ir apie visą kelionę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2016 04 10, 19:09)
Labai labai lauksiu atsiliepimų apie šį viešbutį ir apie visą kelionę  bigsmile.gif

Šviežas kovo mėnesio reportažas
http://www.supermama...owtopic=1022223
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2016 04 11, 11:50)
Šviežas kovo mėnesio reportažas
http://www.supermama...owtopic=1022223


kaip smagu, kai pasidalinat įspūdžiais thumbup.gif



įsiterpsiu tik apie transportą, aš pasirinkau kitą variantą - nuomotis mašiną, nes man ji gavosi gal 20 € brangiau, nei būčiau sumokėjus už savaitines transporto korteles. Ir realiai džiaugiausi, kad ją turėjau. Keliai Maltoj siauri, bet vairuotojai pakankamai tvarkingi ir vairuot tikrai nesudėtinga. Su parkingu man irgi nebuvo bėdos, kažkaip rasdavau tų vietų, bet čia matyt dėl to, kad nesezonas visgi. Ai ir mes kažkaip vis pataikydavom į nemokamus, tik tipo paaukot turi smile.gif

O tie pyragėliai kepyklėlėj prie Mdinos tikrai nerealūs. Valgiau ir kitur, bet nei iš tolo neprilygo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 11 balandžio 2016 - 12:40
QUOTE(keistuole @ 2016 04 11, 13:40)
kaip smagu, kai pasidalinat įspūdžiais  thumbup.gif
įsiterpsiu tik apie transportą, aš pasirinkau kitą variantą - nuomotis mašiną, nes man ji gavosi gal 20 € brangiau, nei būčiau sumokėjus už savaitines transporto korteles. Ir realiai džiaugiausi, kad ją turėjau. Keliai Maltoj siauri, bet vairuotojai pakankamai tvarkingi ir vairuot tikrai nesudėtinga. Su parkingu man irgi nebuvo bėdos, kažkaip rasdavau tų vietų, bet čia matyt dėl to, kad nesezonas visgi. Ai ir mes kažkaip vis pataikydavom į nemokamus, tik tipo paaukot turi smile.gif

O tie pyragėliai kepyklėlėj prie Mdinos tikrai nerealūs. Valgiau ir kitur, bet nei iš tolo neprilygo

Bet turbūt dar plius degalai ? smile.gif Vairuotojai tikrai tvarkingi ten. Tačiau mes į automobilines kelionės ir taip prisivažinėjam iki negaliu biggrin.gif , o čia visa infrastuktūra labai palanki kelionėms autobusu, tai kodėl ne? Juolab, kad tada vienam nereikia dirbt vairuotoju ir galima visur laisvai žvalgytis:D
Pyragėliai geruliai, bet ir atmosfera labai šarminga smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aruna puikiai viską surašėt 4u.gif
mes , kaip ir keistuolė nuomavomės auto, taip mums buvo patogiau ir nereikėjo būt priklausomiems nuo autobusų grafikų. Beto su mašina privažiuodavom iki labai gražių vietų biggrin.gif Kuras- 1,38 eur/ltr
Atsakyti