Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(ovi @ 2016 02 23, 13:59)
Sveiki smile.gif

gal kas esate atostogavę Mellieha Bay Hotel ? Gal pasidalintumėte įspūdžiais? Mes ten keliausime kovo 17 d.  4u.gif


As esu mirksiukas.gif pries 3 gal metus…. Mums visai patiko. Rinkomes ji, kad butu smelio papludimys, yra nedidelis viesbucio ir salia nemazas viesas ( ten jau daugiau tokia ilanka), bet vaikai nesimaude, nes labai mazos zuvytes kibdavo i kojas smile.gif Maistas, mes turejom AI, tai ten patiko, net ledai prie baseinu budavo supakuoti, vaisiniai visokie, pietus ir vakariene labai ivairus, daug juros gerybiu… Baseinai, gultai kaip ir visur smile.gif vasara buvom, bet nereikedavo keltis anksti, kad gulta uzsiimt, kazkaip uztekdavo visiems visko… Vazinejom po sala nedaug, bet viesuoju, jis tada pigus labai buvo, bet autikai nauji su kondiskem, ne visi pagal grafikus bet pakenciamai… Kiek pastebejau, tai si viesbutis labai megiamas jachtu keliautoju, jie net parkuodavos visam savaitgaliui ir maitindavos, linksmindavosi naktines programose… Gozo sala, Zydroji laguna - visai salia smile.gif Mums Malta gal ir taip labai patiko, kad gyvenom siame viesbutyje, nes mieste gyvent ir degintis ant tu ploksciu, uolu ir kopeciom lipt i jura - su vaikais butu buve nekazka….

Man labai Malta patiko ir noreciau sugryzt i ja dar ne karta wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2016 02 25, 22:15)
As esu mirksiukas.gif pries 3 gal metus…. Mums visai patiko. Rinkomes ji, kad butu smelio papludimys, yra nedidelis viesbucio ir salia nemazas viesas ( ten jau daugiau tokia ilanka), bet vaikai nesimaude, nes labai mazos zuvytes kibdavo i kojas smile.gif Maistas, mes turejom AI, tai ten patiko, net ledai prie baseinu budavo supakuoti, vaisiniai visokie, pietus ir vakariene  labai ivairus, daug juros gerybiu… Baseinai, gultai kaip ir visur smile.gif vasara buvom, bet nereikedavo keltis anksti, kad gulta uzsiimt, kazkaip uztekdavo visiems visko… Vazinejom po sala nedaug, bet viesuoju, jis tada pigus labai buvo, bet autikai nauji su kondiskem, ne visi pagal grafikus bet pakenciamai… Kiek pastebejau, tai si viesbutis labai megiamas jachtu keliautoju, jie net parkuodavos visam savaitgaliui ir maitindavos, linksmindavosi naktines programose… Gozo sala, Zydroji laguna - visai salia smile.gif Mums Malta gal ir taip labai patiko, kad gyvenom siame viesbutyje, nes mieste gyvent ir degintis ant tu ploksciu, uolu ir kopeciom lipt i jura - su vaikais butu buve nekazka….

Man labai Malta patiko ir noreciau sugryzt i ja dar ne karta wub.gif  blush2.gif

as irgi esu ten buvus, tikrai viskas liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2016 02 25, 23:15)
As esu mirksiukas.gif pries 3 gal metus…. Mums visai patiko. Rinkomes ji, kad butu smelio papludimys, yra nedidelis viesbucio ir salia nemazas viesas ( ten jau daugiau tokia ilanka), bet vaikai nesimaude, nes labai mazos zuvytes kibdavo i kojas smile.gif Maistas, mes turejom AI, tai ten patiko, net ledai prie baseinu budavo supakuoti, vaisiniai visokie, pietus ir vakariene  labai ivairus, daug juros gerybiu… Baseinai, gultai kaip ir visur smile.gif vasara buvom, bet nereikedavo keltis anksti, kad gulta uzsiimt, kazkaip uztekdavo visiems visko… Vazinejom po sala nedaug, bet viesuoju, jis tada pigus labai buvo, bet autikai nauji su kondiskem, ne visi pagal grafikus bet pakenciamai… Kiek pastebejau, tai si viesbutis labai megiamas jachtu keliautoju, jie net parkuodavos visam savaitgaliui ir maitindavos, linksmindavosi naktines programose… Gozo sala, Zydroji laguna - visai salia smile.gif Mums Malta gal ir taip labai patiko, kad gyvenom siame viesbutyje, nes mieste gyvent ir degintis ant tu ploksciu, uolu ir kopeciom lipt i jura - su vaikais butu buve nekazka….

Man labai Malta patiko ir noreciau sugryzt i ja dar ne karta wub.gif  blush2.gif


ačiū už įspūdžius smile.gif laukiam savo kelionės labai 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 02 25, 23:41)
as irgi esu ten buvus, tikrai viskas liuks smile.gif


ačiū smile.gif gera girdėti, kad ir Jums patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2016 02 25, 20:35)
Nuomavomės GOLDCAR,tiesiai aeruoste.Draudimas 180,užstatas 200.Jokių problemų,užstatą atgavome ,gal po penkių dienų,palygint labai greitai. ax.gif  ax.gif


ačiū už info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ovi @ 2016 02 29, 13:55)
]
ačiū už info  mirksiukas.gif

Prigyriau GOLDCAR,o ji ėmė ir nuskaitė šį mėnesį 27eurus.Bet įtariame kur nors pažeidėme taisykles?Po ženku tai tikrai negalėjome kur atsistoti,įtariame,važiuojant pajūriu beveik visur ženklai 40,nors visi lekia dvigubai greičiau,tai ir mes iš paskos,nors nemažai ir vaizdo kamerų.Atrodo saugojomės.Kam ten toks greitis pajūriu? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri galite pasakyti koks dabar Maltoje oras? Gal kažkas iš jūsų ten esate? Ar gyvenate? Būčiau dėkinga .
Atsakyti
QUOTE(Donatux8787 @ 2016 03 07, 08:37)
Sveikos merginos, gal kuri galite pasakyti koks dabar Maltoje oras? Gal kažkas iš jūsų ten esate? Ar gyvenate? Būčiau dėkinga .


Savaitgalis buvo nuostabus, vakar +23 saule visa diena, siandien temperatura krito, +16. Pradejo lasnoti, taigi ateina ilgai lauktas lietus. Panasiai zada iki savaites galo http://weather.malta...ay-forecast.htm
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2016 03 07, 09:42)
Savaitgalis buvo nuostabus, vakar +23 saule visa diena, siandien temperatura krito, +16. Pradejo lasnoti, taigi ateina ilgai lauktas lietus. Panasiai zada iki savaites galo http://weather.malta...ay-forecast.htm


Pasitaisau, nes islindau per pietus i lauka - jokio lietaus, saule ir vejas 4u.gif
Atsakyti
sveikos! Malta - viena mylimiausių mano salų, todėl baltai pavydžiu visiems planuojantiems savo atostogas joje wink.gif Gal kam bus įdomu ir naudinga paskaityti mano įspūdžius po kelionės šioje saloje, tad įmetu nuorodėlę...smile.gif
http://kristinoskeli...-atostogom.html
Atsakyti
Sveikutės, niu tai sakykite kokie šiandien orai Maltoje a? Ar tikrai ateina liūtys?? Vaje skrendame sekmadienį, tad truputuką baisu patekti į liūtį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatux8787 @ 2016 03 10, 12:05)
Sveikutės, niu tai sakykite kokie šiandien orai Maltoje a? Ar tikrai ateina liūtys?? Vaje skrendame sekmadienį, tad truputuką baisu patekti į liūtį smile.gif


Sauleta ir vejuota ax.gif

Kodel liūtys? Lietaus mes cia laukem visi labai, nenormalu be jokio lietucio sitiek laiko - gamtai, derliui reikia - juk pats augimas dabar cool.gif
Isolated showers, tai reiskia trumpi/staigus lietus. Prognoze ziurekit, kur imeciau pries tai. Gan tiksli 4u.gif
Atsakyti
Na štai, pasisvečiavome ir mes Maltoje praeitą savaitę. LAAABAI patiko thumbup.gif Mums su penkiamečiu vaiku maža šalis buvo pats tas pakeliavimui, atstumai trumpi, vietinais autobusais viskas puikiai pasiekiama. Gozo sala nuostabi. Papajaus kaimelis superinis. Vietiniai kalba angliškai, malonūs ir paslaugūs. Oras buvo įvairus: ir krušos, ir lietaus, ir stipraus vėjo matėm, bet dienos metu dažniausiai saulė švietė, tad atvažiavom su įdegusiais veidais smile.gif Žodžiu, aplankykite šią šalį!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indiqo: 15 kovo 2016 - 16:21
Mūsų šeimyna irgi pabuvojo Maltoje biggrin.gif Turėjom mašiniuką , išmaišėm salą skersai-išilgai. Labiausiai patiko Gozas. Ten tikrai norėtusi dar syk apsilankyt, ko nepasakyčiau apie Maltą. Mums ši sala pasirodė per maža , pritrūkom veiklos ax.gif
Bet apsilankyt vieną kartą vertėjo smile.gif
Atsakyti