Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

vistik grįžau paskaitinėti ir labai dėkinga esu už išsamų pasakojimą smile.gif rufalijai 4u.gif
Atsakyti
Rytoj ryte grįžtame iš Maltos.RAsau lovoje iš viešbučio.Nuostabus oras buvo visa savaite,diena apie 19,vakare vėsiau,bet užutėkyje ramiai galima ir nusimaudyti ir pasideginti,jei tik noro butu.Žmonių normaliai,,gal tik šiandien Valetoje daugiau,visi perka dovanas kalėdoms,bet šiaip ramu,dar daug kas žydi,o visa sala labai pasipuošusi kalėdine nuotaika.
Atsakyti
Žiūrinėju kelionę kovo mėn. į Maltą. Prašau pasiūlykite kur nebrangiai apsigyventi 2 suaugę ir 8 metų vaikas. Planuojame ir pakeliauti ir pailsėti. Keliautume visuomeniniu transportu. Žiūrinėjau apgyvendinimo variantus su virtuvėle, pagalvojau, kad pigiau, ar tik labiau apsisunkinsime?
Iš anksto dėkoju už pasiūlymus.
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2015 12 19, 23:20)
Sveikos 4u.gif

labai tingiu skaityti visą temą blush2.gif noriu paklausti, kokiu laiku su šeima geriausiai būtų važiuoti į Maltą, kad nebūtų pragariškai karšta? gal būtumėt ne piktos ir trumpai atsakytumėt? ax.gif nes po truputį dairausi, kur praleist atostogas tongue.gif

rugsėjo mėn.
Atsakyti
Sveiki planuojame kelione i malta geguzes men. Renkuosi apgyvendinima melliehoj. Norim ne viesbucio o butuko su virtuvele. Gal kasnors gyvenot ir galit parekomenduoti?
Tiesa apsvieskite jeigu kelione atgal bus anksti ryte, lektuvas 7 ryto jau kyla is maltos tai geriau uzsisakyti paryciais pervezima tikriausiai, ir kaip pas juos nuomuojantis buta buna su late check out?
Atsakyti
Mes čia nuomavomės dviejų miegamųjų butuką, labai tvarkingas, švarus, šeiminkas puikus
http://www.booking.c...l...type=total

Per jį radom ir mašinos nuomą, nuomavomės ne iš didžiųjų firmų, nes tos nedirba paryčiais. Skrydis namo irgi buvo ankstyvas, tai už papildomus dešimt eurų grąžinom mašiną paryčiais ramiai orouoste (tiksliau palikom ten, iš kur ir pasiemėm)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flo.: 05 sausio 2016 - 18:35
QUOTE(MELDA @ 2016 01 03, 12:04)
rugsėjo mėn.

Pernai rugsejo men buvo +40, tai sakyciau, karstoka... Nors gal kaip kas megsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flo. @ 2016 01 05, 19:35)
Per jį radom ir mašinos nuomą, nuomavomės ne iš didžiųjų firmų, nes tos nedirba paryčiais. Skrydis namo irgi buvo ankstyvas, tai už papildomus dešimt eurų grąžinom mašiną paryčiais ramiai orouoste (tiksliau palikom ten, iš kur ir pasiemėm)

Mes nuomavomės GODCAR.Tai nieko nereikėjo paildomai mokėti,ryte prieš skrydį įmetėme raktelius į dėžutę,mašiną pastatėme į aikštelę,iš kurios paėmėme.O užstatą grąžino mažiau nei po dviejų savaičių,nors pagal sutartį gražina per dvi-keturias savaites. ax.gif
Atsakyti
Tai ir nesiginčyju, tiesiog tos kompanijos, kuriom rašiau emeilą, pasakė, kad nieko nežino, niekuom padėt negali biggrin.gif Tai nuėjom kitu keliu. Plius, gavom jau gyvenimo mačiusią mašiną, tai nebaisu buvo, jei kur ką brūkštelsim, bo vistiek nesimatys laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2016 01 05, 12:58)
Sveiki planuojame kelione i malta geguzes men. Renkuosi apgyvendinima melliehoj. Norim ne viesbucio o butuko su virtuvele. Gal kasnors gyvenot ir galit parekomenduoti?
Tiesa apsvieskite jeigu kelione atgal bus anksti ryte, lektuvas 7 ryto jau kyla is maltos tai geriau uzsisakyti paryciais pervezima tikriausiai, ir kaip pas juos nuomuojantis buta buna su late check out?

Mes nuomavomes cia: https://www.holidayl...a/93786?m=24707, tai mums seimininkai ir pervezima pirmyn ir atgal parupino.
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2015 12 19, 21:03)
Ar tinkamas pasirinkimas gyventi Marsaskalos miestelyje?Skaičiau,jog ir kavinukių,ir parduotuvių ten yra.Nuo sostinės ir oro uosto taip pat netoli,į klubus nevaikštome.Važiuotume ne vasaros sezono metu,tad ir paplūdimiai nelabai aktualu,tikriausiai per šalta maudytis būtų.Mėgstame ramias pažintines keliones be skubėjimo ir lėkimo.

aš tai nepatarčiau,ten i turgu važiavom tai man skurdoka buvo.aš ieškočiau daugiau i viršu.vakarais pasivaikščiot pakrante smagu.
Atsakyti
QUOTE(simba2 @ 2016 01 07, 00:40)
aš tai nepatarčiau,ten i turgu važiavom tai man skurdoka buvo.aš ieškočiau daugiau i viršu.vakarais pasivaikščiot pakrante smagu.

Pritariu,ten grynai žvejų miestelis ir tiek. 4u.gif
Atsakyti