Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(keistuole @ 2015 09 28, 20:44)
Ačiū  4u.gif
Bandysiu ten ir eškot

Papildyta:
o kiek mokėjot už naktį?

ir ar patiko tie apartamentai?

uz 7 naktis 550 EUR, mes gyvenome 2 seimos, tai gavosi po 225 EUR. Apartamentai paprasti: 3 miegamieji, vonios kambarys su tualetu, atskirai duso kambarys su tualetu, ir virtuve su svetaine, bei nedidelis balkonas, vaizdas i namo kiemeli, visada buvo ramu. Kadangi mes daug keliavome, tai apartamentams labai dideliu reikalavimu nekeleme. Patogu, kad salia papludimys (uoletas apie 100 m, smelio apie 500 m). Tik isejus is namu is karto autobuso stotele, tai irgi labai patogu, kadangi keliavome atuobusais.
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2015 09 28, 21:25)
uz 7 naktis 550 EUR, mes gyvenome 2 seimos, tai gavosi po 225 EUR. Apartamentai paprasti: 3 miegamieji, vonios kambarys su tualetu, atskirai duso kambarys su tualetu, ir virtuve su svetaine, bei nedidelis balkonas, vaizdas i namo kiemeli, visada buvo ramu. Kadangi mes daug keliavome, tai apartamentams labai dideliu reikalavimu nekeleme. Patogu, kad salia papludimys (uoletas apie 100 m, smelio apie 500 m). Tik isejus is namu is karto autobuso stotele, tai irgi labai patogu, kadangi keliavome atuobusais.


ačiū!
dabar jie 750 užsiprašė, nu ir patys kalti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 09 28, 22:26)
ačiū!
dabar jie 750 užsiprašė, nu ir patys kalti  biggrin.gif

man atrodo pas juos kaina priklauso nuo menesio, nes mes buvome geguzes men, tai buvo tokia kaina, o kai rinkomes ir ziurejome birzelio pabaiga tai buvo irgi brangiau.
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2015 09 29, 06:10)
man atrodo pas juos kaina priklauso nuo menesio, nes mes buvome geguzes men, tai buvo tokia kaina, o kai rinkomes ir ziurejome birzelio pabaiga tai buvo irgi brangiau.


bet aš tai žiūriu balandžio pradžiai.
Tai kaip suprantu visiškas nesezonas
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 09 28, 15:23)
Kaip manot, kur geriausiai apsistot (kokiam miestely)keliaujant su vaikais, kad patogu būtų kažkiek ir pakeliaut po salą.

Labai rekomenduociau Alborada Apart Hotel Sliemoje - puikus kainos ir kokybes santykis, geras susisiekimas su visais salos kampeliais, jei pasiseks > turesite ir balkona su vaizdu i jura wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2015 09 29, 15:57)
Labai rekomenduociau Alborada Apart Hotel Sliemoje - puikus kainos ir kokybes santykis, geras susisiekimas su visais salos kampeliais, jei pasiseks > turesite ir balkona su vaizdu i jura  wub.gif


4u.gif
Bet jie neturi didelių kambarių
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 09 29, 08:43)
bet aš tai žiūriu balandžio pradžiai.
Tai kaip suprantu visiškas nesezonas

supratau g.gif , gal tada ir pakilo. Idomumo delei pabandziau ivesti, tai kazkoki kosmosa man meta: geguzes menesiui 4700 EUR 6 zmonems. Gal cia dar kokios kainos nesutvarkytos 2016 metams. Pabandykite gal jiems parasyti ir uzklausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 29 rugsėjo 2015 - 20:46
QUOTE(rufalija @ 2015 09 29, 21:42)
supratau g.gif , gal tada ir pakilo. Idomumo delei pabandziau ivesti, tai kazkoki kosmosa man meta: geguzes menesiui 4700 EUR 6 zmonems. Gal cia dar kokios kainos nesutvarkytos 2016 metams. Pabandykite gal jiems parasyti ir uzklausti.


tai, kai užklausiau ir atrašė, kad 750
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 09 29, 15:18)
4u.gif
Bet jie neturi didelių kambarių


Ka Jus vadinate "dideliu kambariu"? Mes turejome dvivieti ir tai buvo bene pats didziausiais dvivietis kuris man yra kada nors kokiam nors viesbutyje pasitaikes > gal kokiu 30 kvm + vonia + balkonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2015 09 30, 09:33)
Ka Jus vadinate "dideliu kambariu"? Mes turejome dvivieti ir tai buvo bene pats didziausiais dvivietis kuris man yra kada nors kokiam nors viesbutyje pasitaikes > gal kokiu 30 kvm + vonia + balkonas  doh.gif


na mes esam šešiese biggrin.gif
O su vyru miegot atskirai visai nenoriu, vienų vaikų irgi nepaliksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 30 rugsėjo 2015 - 09:23
Sveiki,

Spalio vidury dar tikiuosi pasimaudysim smile.gif . Ar reikalingi vandens batai, ar apsieisim ir be jų?

Jau buve gal patarsit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rovy68 @ 2015 09 30, 10:59)
Sveiki,

Spalio vidury dar tikiuosi pasimaudysim  smile.gif . Ar reikalingi vandens batai, ar apsieisim ir be jų?

Jau buve gal patarsit 4u.gif  4u.gif


man vandens batų norėjosi tik Gozo saloj prie Azure window
Atsakyti