Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(sakilot @ 2015 05 10, 16:33)
Kaip jau buvo minėta,kol kas viešo transporto bilietas-6,5EUR savaitei.Nusiperki aerouoste ar iš vairuotojo ir važinėji. Tik gaila,kad tai tuoj baigsis. Nuo liepos mėn. bus tik mėnesinis bilietas už 26EUR.


jokių problemų smile.gif bet ne į visas vietas iš opro uosto pasieksi tiesiogiai, reikės persėdinėti, tad tavo kelionė iki viešbučio gali trukti ir 2 valandas smile.gif
Atsakyti
O kelinta pradeda vazinet viesasis transportas? Nes skrydis atgal 7val, tai turbut reiks uzsisakyt transferi - bandau susigaudyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2015 05 10, 08:17)
Kad X3 per Rabata 1,5 valados kratosi doh.gif , sakau gal iseitu su X1 nukakti i Bugiba, tik reiks biski pestute paeiti nuo Melieha sankryzos.



Melliehos sankryzos? Gal St Pauls Bay zieda turite omenyje? Nes nuo Melliehos tai labai ilgai eiti tektu ax.gif


loretaval viesasis transportas pradeda vaziuoti apie 5-ta, bet oro uoste juk pries skrydi bent kokia valanda anksciau tai tikrai reikia juk buti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra9: 10 gegužės 2015 - 15:03
Labai aciu visiem uz paaiskinimus! 4u.gif Turbut pirmyn pasivazinesim viesuoju transportu, o atgal butinai uzsakysiu transferi. Tik sakykit,ar transferi firmai reik nurodyt skrydzio laika, ar kada as noriu, kad mane paimtu? Nes pvz. jei lektuvas veliau atskristu, tai ka- mane palieka?
Atsakyti
QUOTE(loretaval @ 2015 05 10, 16:25)
Labai aciu visiem uz paaiskinimus!  4u.gif Turbut pirmyn pasivazinesim viesuoju transportu, o atgal butinai uzsakysiu transferi. Tik sakykit,ar transferi firmai reik nurodyt skrydzio laika, ar kada as noriu, kad mane paimtu? Nes pvz. jei lektuvas veliau atskristu, tai ka- mane palieka?

Na 107 poste šitoj temoj viskas sukramtyta.Tik išsirink kokį nori vežėją(transferį) ir naudokis.
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2015 05 10, 16:01)
Melliehos sankryzos? Gal St Pauls Bay zieda turite omenyje? Nes nuo Melliehos tai labai ilgai eiti tektu  ax.gif
loretaval viesasis transportas pradeda vaziuoti apie 5-ta, bet oro uoste juk pries skrydi bent kokia valanda anksciau tai tikrai reikia juk buti  4u.gif

Na čia tik teorinis pasvarstymas, kaži ar X1 galetu sustoti netoli St Pauls Bay?
g.gif
Kratytis tokiu atveju reiktu apie 50 min nuo oro uosto iki Bugibba.

Papildyta:
QUOTE(loretaval @ 2015 05 10, 15:47)
O kelinta pradeda vazinet viesasis transportas? Nes skrydis atgal 7val, tai turbut reiks uzsisakyt transferi - bandau susigaudyt smile.gif


Ne is bele kokios skyles gali buti transferis, siaip cia viesbucio administratorius/savininkas gali tuom pasirupinti uz sutarta atlygi , pvz 20E jei reikia vezti 05:00 AM

doh.gif Ryanair Backflight doh.gif
Atsakyti
Sveiki, o aš būdama pačioj Maltoj galėsiu užsisakyt transferį grįžimui? Dvi dienos kaip užsakinėju transferį per shuttledirect ir niekaip nepavyko- nusibodo. Skrydis jau ryt, bandysim patys nusigaut. Kažkodėl nepriima nei mano, nei vyro kreditinių kortelių- vis rodo, kad tokios neatpažintos...
Atsakyti
Transferių agentūros yra aerouostuose.Atvykus susiraskite ir išsiaiškinsite-užsakysite grįžimui iš kokio reik viešbučio ir laiko.
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2015 05 13, 22:02)
Na čia tik teorinis pasvarstymas, kaži ar  X1 galetu sustoti netoli St Pauls Bay?
g.gif
Kratytis tokiu atveju reiktu apie 50 min nuo oro uosto iki Bugibba.




Kazkur Qawroj/SPB jis stoja, jei vaziuoja iprastu marsrutu. Problema ta, kad dabar ten didziulis keliu tvarkymo projektas vyksta ir marsrutas butent toje atkarpoje gali buti pakeistas, nes keliai, kryptys uzdaromos schmoll.gif
Jei pasieksit St Pauls Bay zieda, po jo stoteliu nebus iki pat Xemxijos, nes autobusas vaziuoja bypass'u.
Atsakyti
QUOTE(loretaval @ 2015 05 13, 23:12)
Sveiki, o aš būdama pačioj Maltoj galėsiu užsisakyt transferį grįžimui? Dvi dienos kaip užsakinėju transferį per shuttledirect ir niekaip nepavyko- nusibodo.  Skrydis jau ryt, bandysim patys nusigaut. Kažkodėl nepriima nei mano, nei vyro kreditinių kortelių- vis rodo, kad tokios neatpažintos...

paprastai 2 dienos prieš kelionę jau transferių neleidžia užsakyti ...
Atsakyti
Mes kai atskridom į Maltą, tai A2B transferiai stovėjo ir gaudė keleivius oro uoste, kaip kokie taksistai, bet gal kad buvo dar ne sezonas, tai jie laisvesni, bet vietoj galima , aišku jei jų bus, bandyt susiderint. O jei ne, taksi tikrai bus. Geros kelionės, loretaval l
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2015 05 14, 08:32)
Kazkur Qawroj/SPB jis stoja, jei vaziuoja iprastu marsrutu. Problema ta, kad dabar ten didziulis keliu tvarkymo projektas vyksta ir marsrutas butent toje atkarpoje gali buti pakeistas, nes keliai, kryptys uzdaromos  schmoll.gif 
Jei pasieksit St Pauls Bay zieda, po jo stoteliu nebus iki pat Xemxijos, nes autobusas vaziuoja bypass'u.

Na tadu kratysimės su X3, prie to paties ir Mdina pamatysim per autiko langa.
Gal kur nors yra keliu remontu zemelapiai?
g.gif

Papildyta:
QUOTE(loretaval @ 2015 05 13, 22:12)
Sveiki, o aš būdama pačioj Maltoj galėsiu užsisakyt transferį grįžimui? Dvi dienos kaip užsakinėju transferį per shuttledirect ir niekaip nepavyko- nusibodo.  Skrydis jau ryt, bandysim patys nusigaut. Kažkodėl nepriima nei mano, nei vyro kreditinių kortelių- vis rodo, kad tokios neatpažintos...


Prie pat viesbucio Qawra Port Ruman gatveleje randasi Josefo kontora:
http://www.josefcarh...t-transfers.htm
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ūkio bitė: 16 gegužės 2015 - 08:07