Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžiukai 2010

Labas, galvojau jau pranyko šita grupė biggrin.gif
mes kitais metais keliausim savo daržely į priešmokyklinę smile.gif

Kaip gyvenat cool.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

priesmokykline darzelyje,mokykla irgi artimiausia tikriausiai (Petrasiunuose) nors ji ne itin man patinka... g.gif
o dar ne per anksti i mokyklas uzsirasinet? g.gif ir rimtai kada jau reiktu susirupint situo reikalu? g.gif

Gyvenam gerai, nusimato trys kalediniai renginiai, labai laukia mano didzke kaledu senio... ka jusiskiai "uzsisake" kaledoms? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papiroose: 06 gruodžio 2015 - 20:15
na maniškės grupė irgi pusiau priešmokyklinė, tik kadangi ikimokyklinukų yra tik 5 vaikai, tai kitais metais tos pačios auklėtojos jų nebemokys, tad dėlto l. gaila ir užtat dvejonės kyla...priešingu atveju nieko negalvočiau ir nesvarstyčiau....
o kas dėl dovanų---l.l. paprasti norai, kuo labai džiaugiuos.... abiem mergikėm po lego rinkinįbiggrin.gifičkei lego juniors pilis, mazgei lego duplo..
Atsakyti
Dovanų svaigsta Hotweels trasa, Lego doh.gif Lego kaina kosmosas, tai ačiū prekybininkam už -40proc nuolaidą žaislams, trasa vos tilpo į spintą lotuliukas.gif nors aš dar dvejojau, man ir su nuolaida brangi, MB griežtai -imam ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kadangi maniskiui zaislai reikalingi tik del grozio(cia jis taip sako), tai dovanu gaus tik viena zaisla- Lego Ninjago, kazkoki ten uzsiprase, o daugiau bus praktiskos dovanos lotuliukas.gif
I priesmokykline grupe eis darzelyje, nu nebent dar kas pasikeis, nors pratybeles ir visi panasus darbeliai visiskai jam nepatinka doh.gif
Atsakyti
Sveikos, priešmokyklinė pas mus perkelta jau į gimnaziją, tai nuo rudens keliaus jau kartu su sese į mokyklą...dėl dovanų irgi nori lego tai nežinau kokį gausiu tokį pirksiu...
Sakykit ar jūsų vaikai jau gal skaito, rašo? maniškė tai kažkaip suaugo labai greitai, jau raides visas žino, paskaito, kai ką parašo ko negaliu palyginti kai buvo mano didesnioji, ji tokių metų aplamai nieko nemokėjo...man net keista irauklėtojos labai jau giria sako kad labai imli, bet jaučiu kai prasidės mokykla tas imlumas išgaruos...jau net anglų kelis žodžius moka
Atsakyti
QUOTE(Viltis* @ 2015 12 08, 16:12)
Sveikos, priešmokyklinė pas mus perkelta jau į gimnaziją, tai nuo rudens keliaus jau kartu su sese į mokyklą...dėl dovanų irgi nori lego tai nežinau kokį gausiu tokį pirksiu...
Sakykit ar jūsų vaikai jau gal skaito, rašo? maniškė tai kažkaip suaugo labai greitai, jau raides visas žino, paskaito, kai ką parašo ko negaliu palyginti kai buvo mano didesnioji, ji tokių metų aplamai nieko nemokėjo...man net keista irauklėtojos labai jau giria sako kad labai imli, bet jaučiu kai prasidės mokykla tas imlumas išgaruos...jau net anglų kelis žodžius moka

Na maniškė angliškai moka tiek, kad angliškai su tėvu jau paslaptimis nesidalinam smile.gif Lietuviškai raides moka, labai mėgsta kopijuoti žodžius, bet paskaityti ką parašius tai nea.
Viltie, tai gal čia sesės įtaka, mažoji stebėjo vyresniąją ir rezultatas?
Atsakyti
Mes gal pasirodysim kaip atsilikėliai biggrin.gif nei skaito, nei rašo...Moka savo vardą parašyt, moka nemažai raidžių. Skaityt tikrai neskaito.Neįdomu jam šitas reikalas g.gif
Auklėtojos klausiu-viskas normalu, pagal programą...Tai gal jau kitais metais reiks susigriebt g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2015 12 08, 16:34)
Mes gal pasirodysim kaip atsilikėliai biggrin.gif nei skaito, nei rašo...Moka savo vardą parašyt, moka nemažai raidžių. Skaityt tikrai neskaito.Neįdomu jam šitas reikalas g.gif
Auklėtojos klausiu-viskas normalu, pagal programą...Tai gal jau kitais metais reiks susigriebt g.gif

Aišku, kad normalu smile.gif
Atsakyti
JN žinok dabar labai stebi kai su dičke pamokas ruošiam, tai aš manau kad daug tikrai iš jos išmoksta, bet auklėtojos kažkaip daug užsiima darželį su penkiamečiais tai daug ir iš ten parsineša žinių bagažo...šiaip iš visų 4 vaikų galiu pasakyt kad mažoji viskuom pralenkia visus kai buvo tokio amžiaus...namie tikrai aš jos nemokinu turiu ką veikt su didesne, dar reiktų mažiukę mokint tai nusišaučiau kantrybės neturiu
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Svieziai mamytei-sveikinimai 4u.gif Kaip sese sureagavo?
Ignas-laisvai skaito visais sriftais (pats pasiskaito knygele,zurnala,kompe viska susiranda),raso spausdintinemis raidemis be tarpu smile.gif
I mokykla neskubesim. Priesmokykline darzelyje,mokykla ko gero prie namu,kur kaip ir JN sako-savom kojom nueis ir pareis,jokiu pereju.
Dovana-Lego...nors zaislai jam dar vis kazkelioliktoje vietoje biggrin.gif
Va,pasneket,IT technologijos-jega....na dar karpymas-piesimas (tiksliau telefonu gamyba)patinka
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2015 12 08, 18:25)
Labutis 4u.gif
Svieziai mamytei-sveikinimai 4u.gif  Kaip sese sureagavo?
Ignas-laisvai skaito visais sriftais (pats pasiskaito knygele,zurnala,kompe viska susiranda),raso spausdintinemis raidemis be tarpu smile.gif
I mokykla neskubesim. Priesmokykline darzelyje,mokykla ko gero prie namu,kur kaip ir JN sako-savom kojom nueis ir pareis,jokiu pereju.
  Dovana-Lego...nors zaislai jam dar vis kazkelioliktoje vietoje biggrin.gif
Va,pasneket,IT technologijos-jega....na dar karpymas-piesimas (tiksliau telefonu gamyba)patinka

Aciu 4u.gif sese labai gerai reaguoja, pats tas toks amziaus skirtumas... Vaikam gal ir nelabai, bet mamai pats tas. Didzke tokia savarankiska, nesunku susikalbet, dar ir pagalbos galima sulaukt.. Demesio is manes kol kas irgi abiem uztenka smile.gif

Maniske raides pazista, kelis zodzius parasyt moka, bet skaityt niekaip dar, kartais pabandom, bet pradeda issidirbinet, tai vis atidedam... Labiau traukia skaiciai, nori sudet, atimt... Pas mus giminej visos moterys matematikes biggrin.gif tai gal ir pana linkus...

Man tai su mokykla bus problemu del pereju doh.gif reikia kirsti bent dvi perejas kur eismas intensyvus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papiroose: 08 gruodžio 2015 - 20:09