Įkraunama...
Įkraunama...

NaProTechnologija

QUOTE(siaures meskute @ 2015 03 27, 11:01)
Man ir endokrinologe juos iskart ziurejo. Pas mane ir trūkumas ir žiauriai sunkiai kilo... Du metus keliaus iki normos sad.gif dabar žinau jau ne vienas vaisingumo spec siūlo juos vartoti
pas mus vėliau atėjo... Nes jei siulo kokius papildus dažnai visi galvoja kad pasipimigauti nori...

Yra dalis teisybes. Bet kai matai juodu ant balto aiskiai parasyta, kad yra trukumas, manau ir pats gali susivokti, kad reikia kazka daryti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2015 03 27, 13:05)
Yra dalis teisybes. Bet kai matai juodu ant balto aiskiai parasyta, kad yra trukumas, manau ir pats gali susivokti, kad reikia kazka daryti.. 4u.gif

Tai ir sakau kiti masto kad tiek metų buvo ok niekas nežiūrėjo o va dabar sugalvojo kad reikia.... Pasipinigavimas... Tikrai tokių mąstančių daUg.

Atsakyti
Trumpai vitaminu tema. Siaip labai nemazai jie turi itakos,daug kas uzsienyje naudoja turbo dozes tam tikru vitaminu,kad sutvarkytu cikla. Ir cia jau neuztenka to,kas dedama i kompleksus. Skaitinejau,kad nemazom dozem merginos vartoja B grupes vitaminus. Vienus iki O,kitus po O ir taip susitvarko ciklai,prailgeja antra fazr,paauga progesteronas ir t.t.
Bet kalba eina apie normalias dozes. Jei visokiuose kompleksuose pvz b12 vit yra kokie 150mg,tai merginos geria pvz 1000,kad sustiprintu kiausialaste. Zinant savo bedas,zinant ka koks vitaminas daro,galima ir vitaminais nevaisinguma issigydyt wink.gif
Atsakyti
Prisiminiau. Mokslinių straipsnių žurnale "Sveikatos mokslai" (Health sciences) publikuotas straipsnis NAPROTECHNOLOGIJA (NATŪRALI PROKREACIJOS TECHNOLOGIJA) – ĮVAIRIAPUSIS POŽIŪRIS Į LĖTINĘ NEVAISINGUMO PROBLEMĄ
Tekstas anglų kalba, tačiau santrauka pateikta lietuvių k.
Pateikta 3 klinikinių atvejų analizė.

Tame pačiame puslapyje įvedus paieškoje "naprotechnology" išmeta dar keletą straipsnių, taip pat ir Lenkijos klinikos Napromedica pirmų darbo metų statistika pateikta. O paieškoje nurodžius "infertility" išmeta dar keletą straipsnių nesusijusių su napro, bet gal kam bus aktualios temos.

Straipsniai pdf formatu, reiktų parsisiųsti norint skaityti pilną tekstą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fertility: 28 kovo 2015 - 18:31
Nuo 23min kalba Benas Ulevičius apie savo patirtį su NaPro
Atsakyti
QUOTE(Fertility @ 2015 03 29, 19:42)



Na napro tikrai gal verta pabandyti toms poroms kurioms neaiskios kilmės nevaisingumas... Kai nepavyko proceduros... Kol taupomi pinigėliai kitoms...zinant kad jie taip greit nesitaupo prireikia ir metų ir daugiau...Kai amžius nespaudzia... Na bet kuriuo atveju ten žiūri organizma žiūri vitaminų trūkumus ir pan.... Bet kad va sakot jei norim panaudoti napro ir prie proceduru... Tai jau negeraI...Taip negalima.. kazkaip labai nuvylė šie jūsų žodžiai...
Kaip ir minėjau mes nepradejom šito kelio vien dėl labai stiprių religinių niuansų... Nes pasak visos šios filosofijos jaučiuosi embrionų zudike... Kuriai jie nepasilieka ir pabėga... smagu ir dziaugiuos už tuos kuriems pavyko su NaPro sulaukti savo stebukliuko!
Atsakyti
Pritariu, kad verta pabandyti, ir as bandysiu. Ir man patinka Naprotechnologijos principas, gal but ir del to, kad esu viena is tu "keistuoliu" kurie tiki bigsmile.gif Bet esu tokia truputi tolerantiskesne, nes nesu pries dirbtinius apvaisinimus, kurie pagal mane turetu labiau vadintis pagalbiniai apvaisinimai, nes mano nuomone, zmones siuo atveju tiesiog padeda susilaukti, o kad ir kaip zmones noretu viska sau prisiimti, bet vis tiek galutini taska padeda Dievas, Jis vis del to nusprendzia, ar vis del to tame megintuvelyje padaryti stebukleli ar ne, na, bet mane laisvai gali perkalbeti nedaryti visokiu ale "dirbtiniu" apvaisinimu. Ir siaip, labai nepatenkinta Lietuvos tradiciniais gydytojais tarkim ir ponios Ž. primieji zodziai buvo - "yra vienas variantas - dirbtinis apvaisinimas, bet, kadangi mano darbas yra kitoks, tad as turiu bandyti issiaiskinti priezastis" (musu atveju turim vyro problemu). Vat - suprantu tik viena - nelabai jiems idomu musu priezastis - yra tik vienas variantas - dirbtinis apvaisinimas, o as visiskai su tuo nesutinku! Be abejones - nevaisingumas - tai liga, kuri yra isgydoma arba ne. Bet nesuprantu, kodel medikai tos ligos nelabai nori gydyti.. gal but cia susije su didziuliais dirbtinio apvaisinimo gaunamais pinigais, gal but, nezinau.. Ir labai dziaugiuosi, kad neturiu tu pinigu pakankamai, nes turbut po pirmo SG tyrimo paaiskinimo ir labai konkretaus vienos VK kompetetingos embriologes pakomentavimo buciau lekte lekus daryti tuos dirbtinius apvaisinimus.. O, bet, tačiau - dirbtinis apvaisinimas, mano nuomone gali buti siulomas tik paciu paciu paskutiniausiu atveju, tikrai nemanau, kad užtenka vieno SG tyrimo. Na, bet, ka padarysi, kiekvienas turi savo nuomone, gydytojai taip pat.
Fertility, kaip suprantu mokyti Kreitono metodikos naujas poras galesit pradeti nuo birzelio pabaigos, nebe nuo rugpjucio - rugsejo, kaip man buvo pranesta? Ir kaip suprantu Airijoj yra geriausia Naproklinika? O kaip Anglijoj, pvz prie Londono? Ir ar nebutu labai blogai jei pvz gydyma pradetume Anglijoj ar Airijoj, o testumeme Amerikoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(noblissima @ 2015 04 08, 12:00)
Pritariu, kad verta pabandyti, ir as bandysiu. Ir man patinka Naprotechnologijos principas, gal but ir del to, kad esu viena is tu "keistuoliu" kurie tiki  bigsmile.gif  Bet esu tokia truputi tolerantiskesne, nes nesu pries dirbtinius apvaisinimus, kurie pagal mane turetu labiau vadintis pagalbiniai apvaisinimai, nes mano nuomone, zmones siuo atveju tiesiog padeda susilaukti, o kad ir kaip zmones noretu viska sau prisiimti, bet vis tiek galutini taska padeda Dievas, Jis vis del to nusprendzia, ar vis del to tame megintuvelyje padaryti stebukleli ar ne, na, bet mane laisvai gali perkalbeti nedaryti visokiu ale "dirbtiniu" apvaisinimu. Ir siaip, labai nepatenkinta Lietuvos tradiciniais gydytojais tarkim ir ponios Ž. primieji zodziai buvo - "yra vienas variantas - dirbtinis apvaisinimas, bet, kadangi mano darbas yra kitoks, tad as turiu bandyti issiaiskinti priezastis" (musu atveju turim vyro problemu). Vat - suprantu tik viena - nelabai jiems idomu musu priezastis - yra tik vienas variantas - dirbtinis apvaisinimas, o as visiskai su tuo nesutinku! Be abejones - nevaisingumas - tai liga, kuri yra isgydoma arba ne. Bet nesuprantu, kodel medikai tos ligos nelabai nori gydyti.. gal but cia susije su didziuliais dirbtinio apvaisinimo gaunamais pinigais, gal but, nezinau.. Ir labai dziaugiuosi, kad neturiu tu pinigu pakankamai, nes turbut po pirmo SG tyrimo paaiskinimo ir labai konkretaus vienos VK kompetetingos embriologes pakomentavimo buciau lekte lekus daryti tuos dirbtinius apvaisinimus.. O, bet, tačiau - dirbtinis apvaisinimas, mano nuomone gali buti siulomas tik paciu paciu paskutiniausiu atveju, tikrai nemanau, kad užtenka vieno SG tyrimo. Na, bet, ka padarysi, kiekvienas turi savo nuomone, gydytojai taip pat.
Fertility, kaip suprantu mokyti Kreitono metodikos naujas poras galesit pradeti nuo birzelio pabaigos, nebe nuo rugpjucio - rugsejo, kaip man buvo pranesta? Ir kaip suprantu Airijoj yra geriausia Naproklinika? O kaip Anglijoj, pvz prie Londono? Ir ar nebutu labai blogai jei pvz gydyma pradetume Anglijoj ar Airijoj, o testumeme Amerikoje?  ax.gif

Suprantama, kad Jūsų tikslas yra kūdikis ir tai visai normalu, tačiau NaPro pirminis tikslas yra sveikata. Sveikoje dirvoje sėkla sudigs, nesveikoje gali dėti gražiausią sodinuką ir jis greičiausiai neprigis. NaPro siekia, kad moters ir/ar vyro kūnas funkcionuotų ir viską padarytų pats be pagalbinių priemonių. Ir NaPro nevaisingumo nelaiko liga, nevaisingumas yra ligos ar kelių ligų simptomas.

Taip, naujas poras priimti ketinu nuo birželio antros savaitės, kai išsilaikysiu egzaminus.

Dėl Airijos, tai čia labai asmeninė ir subjektyvi mano nuomonė, kurią susidariau skaitydama studijas, klausydama dėstytojų atsiliepimų bei NaPro medikų komentarų apie gydytoją Phil Boyle.
Kur gydytis ar kur mokytis tai Jūsų visiška laisva teisė rinktis, galit Airijoj, Amerikojs, Afrikoj ar Honkonge biggrin.gif
Amerikoj visos sistemos tėvas Thomas Hilgers ypatingai daug dirbantis su žmogaus reprodukcine sistema. Apie Londoną ar Angliją jkių žinių neturiu, tačiau esant poreikiui manau informacijos gaučiau ir pasidalinčiau.
Kreitono modelio lenteles viso pasaulio NaPromedikai supras vienodai, gydymo protokolai teoriškai irgi neturėtų skirtis.

Šiaip pamąstymui apie tai, kad medikai retai ieško priežasties ir pradeda nuo simptomų slopinimo (ir taip yra ne tik su vaisingumu susijusiose srityse). Paradoksalu, tačiau moters vaisingumas ko gero vienintelė sveikatos sritis, kuri yra slopinama vaistais (kontracepcija norint išvengti ar atidėti nėštumą), vaikas mūsų kontraceptinėje visuomenėje priimamas kaip nepageidaujamas šalutinis produktas, kurį sprendimo būdu galima ir pašalinti, na o kilus pastojimo sunkumams vienintelė neretai siūloma išeitis - pagalbinės priemonės, kurios su natūraliu funkcionavimu nelabai ką bendro turi.
Arba dar viena komiška situacija: nenori vaikų - gerk kontracetikus, nori pastoti - vartok kontraceptikus, skauda menstruacijų metu ir gausiai kraujuoji - vartok kontraceptikus, policistinės - kontraceptikai ir t.t. Auksinė piliulė smile.gif Visa paradoksų šalis gaunasi, kas susiję su vaisingumu. Liūdna, kad taip yra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fertility: 10 balandžio 2015 - 00:51
Fertility, smagu,kad dalinatės savo žiniomis, tačiau gana vis priminti, nuo kada priimsite klientes, nes laikysiu tai savireklama ir Jums už tai bus skirtas asmeninis įspėjimas. Šis forumas ir skyrelis yra skirtas ne reklamai ar naujų klientų paieškai.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 04 10, 06:35)
Fertility, smagu,kad dalinatės savo žiniomis, tačiau gana vis priminti, nuo kada priimsite klientes, nes laikysiu tai savireklama ir Jums už tai bus skirtas asmeninis įspėjimas. Šis forumas ir skyrelis yra skirtas ne reklamai ar naujų klientų paieškai.
Ačiū.

Atsakiau zmogui I klausima, o ne priminiau.
Prasau istrinkit si sakini is mano zinutes, as jau to padaryti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 04 10, 06:35)
Fertility, smagu,kad dalinatės savo žiniomis, tačiau gana vis priminti, nuo kada priimsite klientes, nes laikysiu tai savireklama ir Jums už tai bus skirtas asmeninis įspėjimas. Šis forumas ir skyrelis yra skirtas ne reklamai ar naujų klientų paieškai.
Ačiū.


tai aš paklausiau Fertility šio klausimo, cia mano kaltė, sorriukas tongue.gif

Fertility ačiu už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
NaProtechnologijos taikymas Lietuvoje
Atsakyti