Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

o brač, Kėdainiuose DP nukarūnuota user posted image
Atsakyti
Telšiuose - TTP karūna krito doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:

Konservatorių nuomone - viskas per tą Vaigauską lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 15, 23:19)
o brač, Kėdainiuose DP nukarūnuota user posted image

Nu, kai pamačiau šokas buvo lotuliukas.gif , mano tėvas, užkietėjęs konservatorius, šiemet už ne konservatorių, bet už Grinkevičių agitavo. Bet nesitikėjo kad laimės, džiaugiuosi už Kėdainius thumbup.gif .
O Šiauliuose liūdesys. Kokia gėda verysad.gif . Nors liūdesys bet kuriuo atveju būtų ax.gif . Ai, pragyvensim, Kaunas su Šustausku pragyveno ax.gif ... Reikia šoko, kad atsibustų žmonės ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 16, 00:13)
Nu, kai pamačiau šokas buvo lotuliukas.gif , mano tėvas, užkietėjęs konservatorius, šiemet už ne konservatorių, bet už Grinkevičių agitavo. Bet nesitikėjo kad laimės, džiaugiuosi už Kėdainius thumbup.gif .
O Šiauliuose liūdesys. Kokia gėda verysad.gif . Nors liūdesys bet kuriuo atveju būtų ax.gif . Ai, pragyvensim, Kaunas su Šustausku pragyveno ax.gif ... Reikia šoko, kad atsibustų žmonės ax.gif .

O kas tai per grybautojas? Man kažkaip atrodo absoliučiai atsitiktinis personažas. Bet labai nesidomėjau, tiesą sakant.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2015 03 16, 00:19)
O kas tai per grybautojas? Man kažkaip atrodo absoliučiai atsitiktinis personažas. Bet labai nesidomėjau, tiesą sakant.

Tipo miesto grožio puoselėtojas lotuliukas.gif , į tarybą prieš 4 metus buvo išrinktas kaip "darom" organizatorius, be aukštojo, komanda- buvę drąsieji keliai doh.gif . Dabar nebepamenu kokiu jis tuo smulkiu bizniu užsiima ax.gif , lyg prekiuja kažkuo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2015 03 16, 00:19)
O kas tai per grybautojas? Man kažkaip atrodo absoliučiai atsitiktinis personažas. Bet labai nesidomėjau, tiesą sakant.


Daumantų majonezas smile.gif Ir politikoje ne naujokas: http://lt.wikipedia....s_Grinkevičius
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 15, 22:19)
o brač, Kėdainiuose DP nukarūnuota user posted image

QUOTE(mjforever @ 2015 03 15, 22:39)
Telšiuose - TTP karūna krito  doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Konservatorių nuomone - viskas per tą  Vaigauską  lotuliukas.gif  doh.gif

Abi tėvonijos nustebino, ar tikrai DP ir TTP nueina nuo arenos?

Na, dėl Kauno konservatoriai negalėtų skųstis, peržiūrėjau praėjusių 2011 m. rezultatus absoliučiais skaičiais už juos Kaune balsavo 23826 rinkėjai, o šiemet 27969 rinkėjai, taigi elektorato kiek priaugo, o už Kupčinską subalsavo 40 750, taigi tenka atsiprašyti kitus kandidatus palaikiusių rinkėjų, tikrai ne visi už Matijošaitį balsavo 4u.gif .
QUOTE(Neverk @ mama,2015 03 15, 23:19)
O kas tai per grybautojas? Man kažkaip atrodo absoliučiai atsitiktinis personažas. Bet labai nesidomėjau, tiesą sakant.

Kirkilas pas Jakilaitį gyrėsi, kad buvęs jų partijos narys, įskaitė į socialdemokratų pergales 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 16, 00:25)
Tipo miesto grožio puoselėtojas lotuliukas.gif , į tarybą prieš 4 metus buvo išrinktas kaip "darom" organizatorius, be aukštojo, komanda- buvę drąsieji keliai doh.gif . Dabar nebepamenu kokiu jis tuo smulkiu bizniu užsiima ax.gif , lyg prekiuja kažkuo ax.gif .


Rašo, kad turi aukštąjį: http://www.2013.vrk....Biografija.html
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 03 16, 00:27)

Aš apie Šiaulių merą, Neverk mama, suprantu, apie jį klausė.
Ups, apsižiūrėjau, pasirodo baigęs šu ax.gif , atsiprašau, nu bliamba, šnekos ėjo, kad nieko nepabaigęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 15 kovo 2015 - 23:35
QUOTE(Ašaka @ 2015 03 16, 00:25)
Daumantų majonezas smile.gif Ir politikoje ne naujokas: http://lt.wikipedia....s_Grinkevičius

aš apie Šiaulius ax.gif

Beje, virto dar vienas DP bastionas - Švenčionių rajonas. Kažkas neįtikėtino thumbup.gif
Papildyta:
Atspėkit, kas bigsmile.gif Iš VRK skelbiamų kandidatų anketų. Kalba netaisyta.
"21. Be jau išvardytų atsakymų, ką dar norėtumėte parašyti apie save
5 min per diena darbo bendram labaui pakeistų Lietuvos veidą."
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2015 03 16, 00:34)
aš apie Šiaulius ax.gif

Beje, virto dar vienas DP bastionas - Švenčionių rajonas. Kažkas neįtikėtino thumbup.gif
Papildyta:
Atspėkit, kas bigsmile.gif Iš VRK skelbiamų kandidatų anketų. Kalba netaisyta.
"21. Be jau išvardytų atsakymų, ką dar norėtumėte parašyti apie save
5 min per diena darbo bendram labaui pakeistų Lietuvos veidą."

Taigi mūsiškis, dar pomėgius paskaitykit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 03 16, 00:36)
Taigi mūsiškis, dar pomėgius paskaitykit lotuliukas.gif

minties žadintojas biggrin.gif
Pasirodo - baigęs ŠPI. Kaži ką?
Atsakyti