Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

QUOTE(mementoo @ 2015 04 22, 21:59)
Kodėl naujausias? Sena idėja, seni metodai, pradžioje išmėginti Kėdainiuose. Truputį modifikavo, nes anas projektas  jau keliauja į šiukšlyną, o žmonės iš pirmo karto pasirodo pamokos neišmoksta.

40 proc. ne rusijos, o rusijos  surimio rinkos valdo lietuvis. Ar tai jums naujiena????
Atspėjote, nenusispaudžia ir nenusispaus, kol jie netaps valstybe iš didžiosios raidės. Tai mano mažas protestas prieš karą Ukrainoje.


galima sakyti, naujiena. retai domiuosi skaičiais, jų ir pasidomėjus neprisimenu ir jie man mažai daro įspūdį. bet pasiskaičiau dabar. beskaitydama radau, kad tai išvis didžiausias Europoje surimio (hm, o kodėl liko neišanalizuoti koldūnų rinkos ypatumai Rusijoje) eksportuotojas (kažkur net, kad didžiausias surimio gamintojas pasaulyje). o jo ryšius (na, gerai, neįdomi ten kokia Ispanija) su Korėja jau išanalizavai? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 21, 22:30)
suprantu, kad nereiškia. argumentuosi, kodėl LLRA nenatūraliai ir nedėsningai susiformavusi partija? nes man ji, pasikartosiu, natūrali ir dėsninga. kaip ir būrimasis ties Lietuvos tautine idėja.

ech, kaip aš čia užmiršau nusilpusią TT. o kaip Tu atpažįsti? aš rimtai klausiu.
Papildyta:
čia ne partijos "negarbė". jei kam ir reikia blogai jaustis, tai nebent skystablauzdžiams, balsuojantiems, kaip "liepta".


LLRA didžiąją dalimi yra ne tiek mažimų, kiek [buvusių?] autonomininkų iš Kremliaus tiesiai valdomas projektas.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2015 04 28, 13:08)
LLRA didžiąją dalimi yra ne tiek mažimų, kiek [buvusių?] autonomininkų iš Kremliaus tiesiai valdomas projektas.

user posted image

įdėmiai klausau konkrečių detalių
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2015 04 28, 13:08)
LLRA didžiąją dalimi yra ne tiek mažimų, kiek [buvusių?] autonomininkų iš Kremliaus tiesiai valdomas projektas.


aš sakyčiau ir mažumų, ir daugtaškis vat čia jau man irgi problema, ar nuimti skliaustus ir klaustuką. o teiginiui apie Kremliaus projektą pageidauju argumentų.
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 27, 20:46)
o jo ryšius (na, gerai, neįdomi ten kokia Ispanija) su Korėja jau išanalizavai?  biggrin.gif

ar trolinate?
Nagrinėju tuos ryšius, kurie gali turėti įtakos Lietuvos reikalams. Toks didis verslininkas, o užsimanė į menkai apmokamą postą. Kodėl prireikė to posto? Manau, kad tik dėl didžio šuolio į Seimą su sava partija ir tam tikrais ketinimais jau plačiu mastu, čia tik repeticija.
Ar Korėja įtakoja gyvenimą Lietuvoje, turi sieną su Lietuva, buvo Lietuvą okupavusi?
Ar rusija įsileidžia ir užleidžia savo rinką nepatikrintiems asmenims, ar tie, kurie turi ženklią dalį rinkos, ją turi gavę normalios konkurencijos sąlygomis? rusijoje galioja normalaus verslo sistema? Normalaus, t.y. laimi konkurencingas, o ne dėl ryšių ar naudingumo.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 30, 20:02)
ar trolinate?
Nagrinėju tuos ryšius, kurie gali turėti įtakos Lietuvos reikalams. Toks didis verslininkas, o užsimanė į menkai apmokamą postą. Kodėl prireikė to posto? Manau, kad tik dėl didžio šuolio į Seimą su sava partija ir tam tikrais ketinimais jau plačiu mastu, čia tik repeticija. 
Ar Korėja įtakoja gyvenimą Lietuvoje, turi sieną su Lietuva, buvo Lietuvą okupavusi?
Ar rusija įsileidžia ir užleidžia savo rinką nepatikrintiems asmenims, ar tie, kurie turi ženklią dalį rinkos, ją turi gavę normalios konkurencijos sąlygomis? rusijoje galioja normalaus verslo sistema? Normalaus, t.y. laimi konkurencingas, o ne dėl ryšių ar naudingumo.


Tu kuo toliau, tuo labiau išrankioji razinas.
aš tik bandau suprasti, ar Tu supranti apie tai, ką rašai, ar tik kartoji, kas jau parašyta/pasakyta. aš maniau, kad Tu nagrinėji vieno verslininko gabumus arkąnorskita užimti rinkas. kodėl, aš nežinau. aš klausiau žmonių, kurie jį pažįsta. man buvo atsakyta, kad "neužsimanė" ir "neprireikė". berods, du ar trys atsisakė kandidatuoti. aš jokiu būdu nepateikiu tai, kaip argumento ar tiesos. tai, kad buvo dar ir priešrepeticija. biggrin.gif o kodėl Tu spėji didį šuolį? kokie, Tavo manymu, jo šansai plačiu mąstu?
hm, sakyčiau, įsileidžia. na, aš pažįstu žmonių, dariusių verslą su Rusija (ir Rusijoje). tiesa, ne su tokiu strategiškai reikšmingu produktu, kaip surimis. biggrin.gif o aš atsiprašau, o kur galioja tokia ypatinga Tavo aprašyta verslo sistema? dar paklausiu: o Lietuvoje galioja?
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 30, 21:55)
aš maniau, kad Tu nagrinėji vieno verslininko gabumus arkąnorskita užimti rinkas. kodėl, aš nežinau. aš klausiau žmonių, kurie jį pažįsta. man buvo atsakyta, kad "neužsimanė" ir "neprireikė". berods, du ar trys atsisakė kandidatuoti. aš jokiu būdu nepateikiu tai, kaip argumento ar tiesos. tai, kad buvo dar ir priešrepeticija.  biggrin.gif o kodėl Tu spėji didį šuolį? kokie, Tavo manymu, jo šansai plačiu mąstu?

hm, sakyčiau, įsileidžia. na, aš pažįstu žmonių, dariusių verslą su Rusija (ir Rusijoje). tiesa, ne su tokiu strategiškai reikšmingu produktu, kaip surimis.  biggrin.gif o aš atsiprašau, o kur galioja tokia ypatinga Tavo aprašyta verslo sistema? dar paklausiu: o Lietuvoje galioja?

jei labai supaprastinti, jau rašiau, kad tai uspaskis2 projekto įgyvendinimas. Kas dėl surimio, tai agurkai irgi ne narkotikai ar ginklai, ne tame esmė.

Aš nepripažįstu to kaip fakto, asmeninės mažo svorio patirties. Labiau priimtini analitikų straipsniai. Analitikų, kurie asmeniškai galbūt nepažįsta nė vieno verslininko. Jei manote, kad rusijos rinka valdoma civilizuotuose kraštuose priimtinų rinkos dėsnių, jūsų valia. Aš taip nemanau. Tai rinka, kuri yra didelės rizikos, sėkmingai besiklostant duodanti be galo didelį pelna, nereikalaujanti išskirtinės kokybės. Bet tai rinka, kurioje gali pralaimėti vien dėl politinės padėties, asmeninių reikalų, dėl netinkamų ryšių. Rinka valdoma chaoso, neprognozuojama, išskyrus labai lengvai nuspėjamą prastą baigtį, jei esi glaudžiai su ja susijęs. Sutartys joje gali absoliučiai nieko nereikšti. Man nepatinka , kad nešvarūs pinigai gali pradėti sukioti mūsų valstybės vairą.
Atsakyti
Visvaldas Matijošaitis:

Balandžio viduryje prisiekusi nauja Kauno miesto taryba praėjusį ketvirtadienį rinkosi į pirmąjį posėdį. Kelias dienas dvejojęs*, vis tik nutariau su jumis pasidalinti savo įspūdžiais apie tai, kas vyko praėjusį ketvirtadienį.

http://www.15min.lt/...alams-18-501108
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 07, 19:58)


Ponas Meras ketina opozicijai uždrausti kalbėti per posėdžius?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 05 07, 21:00)
Ponas Meras ketina opozicijai uždrausti kalbėti per posėdžius?

Kaip iš humoristinio pasakojimo: pakalbėjau kaip aš nekalbėsiu apie tai, nes negaliu ilgai tuščiai kalbėti, reikia ne kalbėti, o dirbti, nekalbėkim, aš pranešu, kad nekalbėsiu. Visas straipsnis apie nieką.
Atsakyti
Andriaus Kupčinsko atsakymas: Slogutis ir pagaliukai sau į ratus



"Gi mūsų frakcija tepasiskelbė mažuma ir kad nepretenduos į politinius postus. Nes opozicijai dar ne laikas, nepraėjo nei 100 dienų, be to 2015 m. biudžetas patvirtintas ir traukinys, bent jau šiemet, riedės mūsų nutiestais bėgiais: panaikintas šilumos ūkio monopolis ir sumažintos šildymo kainos; Panemunės tilto baigtumas – 80proc., spalį atidarymas; Remix gatvių asfaltavimo darbai pagal sutartį vyks 5 metus (nuo 2013 m.); atliekų rūšiavimo įmonės pabaigtuvės rugsėjį; pasirašyta sutartis dėl Laisvės alėjos ir jos darbų ir t.t., ir pan." lotuliukas.gif doh.gif kur ir kiek kartų jau tai girdėjau, ir kiek dar girdėsiu

http://www.15min.lt/...ratus-18-501435
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 05 07, 21:33)
Kaip iš humoristinio pasakojimo: pakalbėjau kaip aš nekalbėsiu apie tai,  nes negaliu ilgai tuščiai kalbėti, reikia ne kalbėti, o dirbti, nekalbėkim, aš pranešu, kad nekalbėsiu. Visas straipsnis apie nieką.


Kauniečiai ir vėl nubalsavo, kad „Dviračio šou“ turėtų darbo lotuliukas.gif
Atsakyti