Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

QUOTE(mementoo @ 2015 04 20, 23:14)
normalios partijos yra sukurtos ir besiremiančios tam tikrais pamatiniais dalykais: naciai, komunistai, demokratai, socialdemokratai, konservatoriai, liberalai ir t.t. Kai partija sukuriama dirbtinai, siekiant patenkinti kieno nors garbės, valdžios troškimą, siekiant žlugdyti valstybę, paremti konkretų verslą, tai tokio ideologinio pagrindo nėra. Nėra normali partija sukurta lyčiai (moterų) , profesijai (artistų ) , nėra normali sukurta LLRA. Kas tas LLRA? Lenkams , rusams? Ką jie bendro turi, tik tai  kad yra mažumos? Ar jų interesų, kaip mažumų negali patenkinti jų atstovai normalių partijų gretose? Kokio tikslo siekia partija, kai susiplaka abortų šalininkai ir priešininkai, ateistai ir tikintys, darbininkų ir oligarchų , suvaržytos ir neribojamos rinkos siekiantys? Ar jei esi rusas, negali būti konservatorius , liberalas ar kraštutinis dešinysis ar  kairysis? Aš keliu klausimu, kokiu tikslu sukurta partija. Mano atsakymas siekiant tam tikrų, numatytų tikslų. Ne spontaniškai susikūrė., o konkrečiai- ne Lietuvos naudai. Finansavimas yra didelis. Kas finansuoja, iš dangaus pinigai nekrenta?. Jei jums tai demagogija, tai jūsų mąstymo ypatumas. Mano kitoks.



manai, kad LLRA sukurta dirbtinai? man šiaip nepriimtinas skirstymas į normalias ir nenormalias partijas, bet LLRA aš priešingai matau kaip natūralią reakciją (pradžioj organizacija ne kaip partija). su sava ideologija - visų pirma tautinis identitetas arba specifiniai tautinių mažumų interesai (ir aš sakyčiau "net", o ne "tik"). Tu labai teisingai statai klausimą, ar tuos interesus gali patenkinti "normalios" partijos. bet o kaip Tu sau į tai atsakai?
kad LLRA turi tikslą/-us, laikau faktu. biggrin.gif ir kiek pamenu ši partija savo ištakose atsisijojo jau nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu. kad ne Lietuvos, tokios, kokią aš ją norėčiau matyti, naudai, tai taip. dėl finansavimo nieko nežinau. o galima plačiau? mieste, kuriame aš gyvenu, LLRA nei girdisi, nei matosi. (nu, ir kodėl kremlius "neinvestuoja" į Kauną? smile.gif )
mes labai skirtingai mąstom, tas tiesa. aš matau vidinę problemą, Tu labiau išorinę, ta prasme kremliaus sukurtą ir kremliaus "maitinamą" (man nuoširdžiai nuo tų visų "kremliaus projektų", o jų būta nemažai (ir DP tokiu "buvo", ir žalieji, ir netgi tautininkai) užsiblokuoja kažkas biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2015 04 20, 09:54)
Na Kaune jau prasidejo politiniai zaidimai ir meras jau parode savo veida. Pirmiausia tai, kad koalicija buvo sudaryta slapta, be jokiu konkreciu isipareigojimu, ir dar praspyre Puka, nors visa laika jam zadejo priimti i koalicija ir duoti posta. Ir siaip VM visa laika deklaravo, kad su visais sudarys koalicija, deja, realybe kitokia. Antra - isrinkti vicemerai, kurie net nezino kokias sritis kuruos. Ar ieskodami darbo jus irgi neziurit i pareigas? As tai ziuriu, bet pasirodo politikoj tai nesvarbu. Ir trecia - jokiu konkreciu darbu nera numatyta, tik ziuresim, svarstysim ir pan. Atrodo, kad VM net pabuves miesto taryboj nieko nenutuokia apie tikrasias miesto problemas. Na bet tikekimes, kad isivaziuos. O Kupcinskas labai teisingai suzaide iseidamas - pradeta Laisves alejos rekonstrukcija, pradeti gatviu remontai, VM negales net noredamas siu darbu pasisavinti, ir yra priverstas juos testi ir uzbaigti.


na, dėl Pūko tai nelaikyčiau bloga naujiena. turbūt man laikas atsiimti žodžius apie "naują kokybę", nes tip top sena - visai kaip buvusio mero žmonos atveju. šiandienos naujiena: http://kaunas.kasvyk...veiklos-sritys/
dėl Laisvės alėjos tai turiu tik vieną pageidavimą: kad daugiau joks vaikas, o ir suaugėlis, neįkristų į dalinai neuždengtus (ar dar kartonais uždangstytus) nuotekų kanalus.
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 21, 12:59)
na, dėl Pūko tai nelaikyčiau bloga naujiena.

Nesakau kad tai gera ar bloga naujiena, esmė, kad jam žadėjo, o paliko durniaus vietoj. Ir ne kartą VM teigė, kad dirbs su visom partijom, bet vat kai kurių ėmė ir net nepakvietė į koaliciją. Savo žodžių reikėtų laikytis.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 04 20, 10:11)
mero pareiga yra visus metus, ne paskutinius tuo rūpintis.

o ta LA rekonstrukcija, tiksliau, jos projektas tai verčia mąstyti, ar negeriau jau buvo palikti. Daro eilinę gatvę iš jos, automobilių eismas ir parkingas, konkė, šviestuvai medžiuose. Kai gražios dienos, pilna laisvės alėja žmonių, o dabar bando padaryti pėsčiųjų taką tik per tą viduriuką  doh.gif  unsure.gif

http://kaunas.kasvyk...vizualizacijos/



mano nuomone, gal tikrai geriau palikti. ačiūdievui bent jau liepų neiškirs.
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2015 04 21, 13:05)
Nesakau kad tai gera ar bloga naujiena, esmė, kad jam žadėjo, o paliko durniaus vietoj. Ir ne kartą VM teigė, kad dirbs su visom partijom, bet vat kai kurių ėmė ir net nepakvietė į koaliciją. Savo žodžių reikėtų laikytis.


buvo rašyta, kad kvietė, bet neva ano politinis apetitetas nepamatuotas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 04 20, 22:27)
Mano tėvas konservatorius, klausiu už ką balsavo. Sako, už Gabrielių. Liepė. Ups. Išsidavė senelis lotuliukas.gif . O aš sakau, galvojau, tik pas Viktarą taip būna ax.gif ...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

čia atviroji konkurencija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 04 20, 23:27)
Mano tėvas konservatorius, klausiu už ką balsavo. Sako, už Gabrielių. Liepė. Ups. Išsidavė senelis lotuliukas.gif . O aš sakau, galvojau, tik pas Viktarą taip būna ax.gif ...

Maniškiai tėvai irgi konservatoriai. Nebalsavo nei už Gabrielių (o jau kad skambinėjo iš jo, matyt, rinkiminio štabo, prašė balsuot biggrin.gif), nei už Degutienę (laišką atsiuntė, raginantį balsuoti, savotišką...), o balsavo už Razmą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 04 20, 23:27)
Mano tėvas konservatorius, klausiu už ką balsavo. Sako, už Gabrielių. Liepė. Ups. Išsidavė senelis lotuliukas.gif . O aš sakau, galvojau, tik pas Viktarą taip būna ax.gif ...

Taip, labai panašu. Ir rinkimų rezultatai labai panašūs. Tikrai, kad liepta buvo už vieną balsuoti. Tik kaip čia išeina, kai liepia, būna 99,99, o čia kaip vakaruose apylygiai? g.gif
Vienas paleidžia, kitas pakartoja, o trečias jau už gryną pinigą priima ir bado kitiems akis su savo teisibe. Kritinis mąstymas palieka kažkur anapus.

QUOTE(Rad @ 2015 04 21, 12:44)
man šiaip nepriimtinas skirstymas į normalias ir nenormalias partijas,

"....(nu, ir kodėl kremlius "neinvestuoja" į Kauną?  smile.gif ..."

mes labai skirtingai mąstom, tas tiesa. aš matau vidinę problemą, Tu labiau išorinę, ta prasme kremliaus sukurtą ir kremliaus "maitinamą" (man nuoširdžiai nuo tų visų "kremliaus projektų", o jų būta nemažai (ir DP tokiu "buvo", ir žalieji, ir netgi tautininkai) užsiblokuoja kažkas  biggrin.gif)

Tas skirstymas nereiškia geras blogas. Tai nėra natūralus formavimosi procesas, ir jį aš vadinu nenormaliu. Tarkim naciai/komunistai yra visiškas košmaras, bet kaip partijos jos yra susiformavusios pagal tam tikrus dėsnius. Skaitai programą ir supranti ko iš jų gali tikėtis.

Liksiu ištikima sau. Investavo į Kauną. 40 proc. rusijos rinkos lietuvio rankose. Tai daug ką pasako.

DP yra, TT yra ir tomaševskis yra. Visos kitos kitos tokios priklausomybės neturi.

QUOTE(Black_white @ 2015 04 21, 19:23)
Maniškiai tėvai irgi konservatoriai. Nebalsavo nei už Gabrielių (o jau kad skambinėjo iš jo, matyt, rinkiminio štabo, prašė balsuot biggrin.gif), nei už Degutienę (laišką atsiuntė, raginantį balsuoti, savotišką...), o balsavo už Razmą.  smile.gif

Mano asmeninės simpatijos irgi kristų Razmai. Gabrielius yra strateginis pasirinkimas, jis irgi būtų puikus pirmininkas, jį netgi matyčiau kaip Prezidentą. Degutienė- praeitis, manyčiau be reikalo veržėsi, būtų buvę žymiai geresnis atsiminimas apie ją be šio bandymo kandidatuoti.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 21, 19:56)
Taip, labai panašu. Ir rinkimų rezultatai labai panašūs. Tikrai, kad liepta buvo už vieną balsuoti. Tik kaip čia išeina, kai liepia, būna 99,99, o čia kaip vakaruose apylygiai?  g.gif
Vienas paleidžia, kitas pakartoja, o trečias jau už gryną pinigą priima ir bado kitiems akis su savo teisibe. Kritinis mąstymas palieka kažkur anapus.

Na matot, yra vienas skirtumas, čia ne visi klauso ax.gif . Ir mano tėvukas kai taip pajuokavau (jis baisiai nemyli DP) pradėjo vartytis, kad ne liepė, o patarė biggrin.gif , gėda jam būt panašiam į DP narius, sakė, ten Viktaras už visus nubalsuoja, o jie gali rinkti biggrin.gif . Ir Gabrielius jam patinka, vat biggrin.gif .
Na bet dalis konservatorių už tą teisibe tebekovoja biggrin.gif . O kad nurodymai buvo tai teisybė, tą ir Black_white patvirtino ax.gif . Gal ne visuose rajonuose, gal tik ten, kur mūsiškiai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 04 21, 20:34)
Na matot, yra vienas skirtumas, čia ne visi klauso ax.gif . Ir mano tėvukas kai taip pajuokavau (jis baisiai nemyli DP) pradėjo vartytis, kad ne liepė, o patarė biggrin.gif , gėda jam būt panašiam į DP narius, sakė, ten Viktaras už visus nubalsuoja, o jie gali rinkti biggrin.gif . Ir Gabrielius jam patinka, vat biggrin.gif .
Na bet dalis konservatorių už tą teisibe tebekovoja biggrin.gif . O kad nurodymai buvo tai teisybė, tą ir Black_white patvirtino ax.gif . Gal ne visuose rajonuose, gal tik ten, kur mūsiškiai biggrin.gif .

Ar yra koks nors skirtumas tarp rinkimų reklamos ir klastojimo? Viešoje erdvėje vyko aršoki debatai, Kubilius agitavo už vieną, net Butkevičius įsijungė ir agitavo už kitą. Tai čia paliepimas? Ar buvo bent gandų, kad mokėjo už balsus, klastojo rezultatus? Iki paskutinės minutės nebuvo aiškus nugalėtojas, apskritai antras turas bus.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 21, 19:56)
Tas skirstymas nereiškia geras blogas. Tai nėra natūralus formavimosi procesas, ir jį  aš vadinu nenormaliu.  Tarkim naciai/komunistai yra visiškas košmaras, bet kaip partijos jos yra susiformavusios pagal tam tikrus dėsnius. Skaitai programą ir supranti ko iš jų gali tikėtis.

Liksiu ištikima sau. Investavo į Kauną. 40 proc. rusijos rinkos lietuvio rankose. Tai daug ką pasako.

DP yra, TT yra ir tomaševskis yra. Visos kitos kitos tokios priklausomybės neturi.



suprantu, kad nereiškia. argumentuosi, kodėl LLRA nenatūraliai ir nedėsningai susiformavusi partija? nes man ji, pasikartosiu, natūrali ir dėsninga. kaip ir būrimasis ties Lietuvos tautine idėja.

blink.gif tai ką, "Vieningas Kaunas" esą naujausias išorės nedraugo projektas? aš teisingai supratau? pala pala, 40 proc. Rusijos (didžioji tyčia korektiškai nenusispaudžia? biggrin.gif ) rinkos valdo lietuvis?

ech, kaip aš čia užmiršau nusilpusią TT. o kaip Tu atpažįsti? aš rimtai klausiu.


Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2015 04 21, 21:13)
Ar yra koks nors skirtumas tarp rinkimų reklamos ir klastojimo? Viešoje erdvėje vyko aršoki debatai, Kubilius agitavo už vieną, net Butkevičius įsijungė ir agitavo už kitą. Tai čia paliepimas? Ar buvo bent gandų, kad  mokėjo už balsus, klastojo rezultatus? Iki paskutinės minutės nebuvo aiškus nugalėtojas, apskritai antras turas bus.


čia ne partijos "negarbė". jei kam ir reikia blogai jaustis, tai nebent skystablauzdžiams, balsuojantiems, kaip "liepta".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rad: 21 balandžio 2015 - 21:35
QUOTE(Rad @ 2015 04 21, 22:30)
blink.gif tai ką, "Vieningas Kaunas" esą naujausias išorės nedraugo projektas? aš teisingai supratau? pala pala, 40 proc. Rusijos (didžioji tyčia korektiškai nenusispaudžia?  biggrin.gif ) rinkos valdo lietuvis?


Kodėl naujausias? Sena idėja, seni metodai, pradžioje išmėginti Kėdainiuose. Truputį modifikavo, nes anas projektas jau keliauja į šiukšlyną, o žmonės iš pirmo karto pasirodo pamokos neišmoksta.

40 proc. ne rusijos, o rusijos surimio rinkos valdo lietuvis. Ar tai jums naujiena????
Atspėjote, nenusispaudžia ir nenusispaus, kol jie netaps valstybe iš didžiosios raidės. Tai mano mažas protestas prieš karą Ukrainoje.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=67813388
Jei atskils kridemai su visais marginalais, konservatoriai taps labai patrauklia partija thumbup.gif
Atsakyti