Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

QUOTE(Rad @ 2015 04 03, 21:16)
priimsi iššūkį apibūdinti vakarietiškas vertybes (aš nesiryžčiau)? čia daug prognozių.  biggrin.gif

tai taip konservatoriška laikyti rinkėją daugiau ar mažiau išsižiojusiu.

visų pirma- gautų balsų skaidrumas: ne per populiacinius šūkius, ne per bele kokius pažadus, neperkant balsų, neklastojant rinkimų rezultatų. Po rinkimų pastangos įgyvendinti savo rinkiminę programą. Kiekvienų rinkimų metu nesudarinėjant ir neiškeliant naujų "gelbėtojų" ir naujų krypčių. Rinkiminė programa atspindinti partijų pasirinktą ideologiją. Jei už stambų verslą, tai už stambų, bet be šūkio, kad viskas"paprastam darbo žmogui". Skaidru ir aišku.

aha, kalti konservatoriai dėl visko, jau kartojatės. Nesigirdi po rinkimų aimanų, kad valdžiažmogiai vėl ne tie, kokių norėta. Ar girdisi? Kai renki tą, kuriuo pasitiki, neverki, kai tavo išrinktasis dirba. Kai renki sujaudintas gražios priešrinkiminės giesmės, vėliau būna liūdna ne tik tau, bet ir aplinkiniams.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 03, 22:31)
visų pirma- gautų balsų skaidrumas: ne per populiacinius šūkius, ne per bele kokius pažadus, neperkant balsų, neklastojant rinkimų rezultatų. Po rinkimų pastangos įgyvendinti savo rinkiminę programą. Kiekvienų rinkimų metu nesudarinėjant ir neiškeliant naujų "gelbėtojų" ir naujų krypčių. Rinkiminė programa atspindinti partijų pasirinktą ideologiją. Jei už stambų verslą, tai už stambų, bet be šūkio, kad viskas"paprastam darbo žmogui". Skaidru ir aišku.

aha, kalti konservatoriai dėl visko, jau kartojatės. Nesigirdi po rinkimų aimanų, kad valdžiažmogiai vėl ne tie, kokių norėta. Ar girdisi? Kai renki tą, kuriuo pasitiki, neverki, kai tavo išrinktasis dirba. Kai renki sujaudintas gražios priešrinkiminės giesmės, vėliau būna liūdna ne tik tau, bet ir aplinkiniams.


hm, tiek to, sutartinai pavadinkim tai vakarietiškom vertybėm. biggrin.gif ir kuom Tu kaltini liberalus tuomet?

nepatikėsi biggrin.gif , summa summarum (bet tik) mėgstu konservatorius. gal net labiausiai ekskonservatorius. demokratija sudėtingesnė, nei Tu čia bandai nupiešti.
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 03, 21:47)
hm, tiek to, sutartinai pavadinkim tai vakarietiškom vertybėm.  biggrin.gif ir kuom Tu kaltini liberalus tuomet?

demokratija sudėtingesnė, nei Tu čia bandai nupiešti.

savo pasirinktos krypties nebeturėjimu. Rinkėjo painiojimu. Neaiškumu, ko galima tikėtis: sako viena, daro kita.

unsure.gif , tai bent įžvalga lotuliukas.gif , aš net ir nebandžiau sakyti, kad tai išsamus demokratijos vadovas.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 03, 23:15)
savo pasirinktos krypties nebeturėjimu. Rinkėjo painiojimu. Neaiškumu, ko galima tikėtis: sako viena, daro kita.




mementoo, jaučiu, kad užstrigom. Tavo kaltinimai vis tie patys, bet kur kaltės įrodymai?
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 06, 20:51)
mementoo, jaučiu, kad užstrigom. Tavo kaltinimai vis tie patys, bet kur kaltės įrodymai?

Rad, tai jūs ratu mane varot. Juk parašiau didžiausią liberalų kliauzą ir kaltę. Viešai paskelbė, kad jie nesibičiuliaus su koloradais. Juk rašė, ar skaitėt/matėt? Guoga nuolat ant kulnų lipo paksui ir tomaševskiui ir tai buvo rodoma, kaip didžioji liberalų dorybė. Šimašius irgi pasiskelbė tyruoliu, Lietuvos šaunuoliu, Tomaševskio nedraugu. Juk buvo taip?
Partija yra rimta, ar bent jau tokia dedasi. Nevienadienė. Su programa ir kryptimi. Ir staiga, bach. Vilniuje viena programa, Klaipėdoje kita. Tie patys liberalai. Kaune- trečioji programa. Klaipėdoje, prieš sudarydami koaliciją, turėdami 12 balsų iš 30, pasikviečia koloradus su rozova! priešakyje, turinčius tik 4! balsus ir tik TADA sutaria, ką priimti į koaliciją, o ko ne. Nors prieš tai paleido savo rinkiminę programą, kokie jie antikoloradiniai. Ir tuo pat metu pasirodo ru portaluose informacija, džiaugsminga, kad puikūs rinkimų rezultatai, matijošaitis jautrus dėl savo verslo rusijoje, o grubliauskas dėl uosto veiklos ir rusijos įtakos , primenu Klaipėdoje yra be galo aktyviai veikianti ambasada.
Tai ir yra įrodymas. Todėl ir išliejau savo pasipiktinimą pateikdama konkretų faktą.
man neužkliųva sudaromos koalicijos ir neišvengiamo poreikio, kai nėra pasirinkimo galimybės, kai visos jėgos yra apylygės ir norima bei privaloma pasiekti kompromisą. Turėtų tie tomaševskininkai bent 8 balsus. O dabar 12 nusileidžia prieš 4 statomas sąlygas. Va tai ir laikau apgailėtinu liberalų negebėjimu išlaikyti galią. Jautrumu šantažui.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 06, 22:45)
Rad, tai jūs ratu mane varot. Juk  parašiau didžiausią liberalų kliauzą ir kaltę. Viešai paskelbė, kad jie nesibičiuliaus su koloradais. Juk rašė, ar skaitėt/matėt?  Guoga nuolat ant kulnų lipo paksui ir tomaševskiui ir tai buvo rodoma, kaip didžioji liberalų dorybė. Šimašius irgi pasiskelbė tyruoliu, Lietuvos šaunuoliu, Tomaševskio nedraugu. Juk buvo taip?
Partija yra rimta, ar bent jau tokia dedasi. Nevienadienė. Su programa ir kryptimi. Ir staiga, bach. Vilniuje viena programa, Klaipėdoje kita. Tie patys liberalai. Kaune- trečioji programa. Klaipėdoje, prieš sudarydami koaliciją, turėdami 12 balsų iš 30, pasikviečia koloradus su rozova! priešakyje, turinčius tik 4! balsus ir tik TADA sutaria, ką priimti į koaliciją, o ko ne. Nors prieš tai paleido savo rinkiminę programą, kokie jie antikoloradiniai. Ir  tuo pat metu pasirodo ru portaluose informacija, džiaugsminga, kad puikūs rinkimų rezultatai, matijošaitis jautrus dėl savo verslo rusijoje, o grubliauskas dėl uosto veiklos ir rusijos įtakos , primenu Klaipėdoje yra be galo aktyviai veikianti ambasada.
Tai ir yra įrodymas. Todėl ir išliejau savo pasipiktinimą pateikdama konkretų faktą. 
man neužkliųva sudaromos koalicijos ir neišvengiamo poreikio, kai nėra pasirinkimo galimybės, kai visos jėgos yra apylygės ir norima bei privaloma pasiekti kompromisą. Turėtų tie tomaševskininkai bent 8 balsus. O dabar 12 nusileidžia prieš 4 statomas sąlygas. Va tai ir laikau apgailėtinu liberalų negebėjimu išlaikyti galią. Jautrumu šantažui.


neskaičiau/nemačiau. liberalai, labai platu. jei susiaurinsim iki oficialaus LS pareiškimo, pripažinsiu, kad jau nebekorektiška. o toks buvo? Guoga ir Šimašius dar ne LS. tai, kad išsiskiria bendrapartiečių nuomonės tam tikrais klausimais, nelaikau yda. tai, beje, būdinga ne tik minėtai partijai.
kaip suprantu, maišai kryptį su koalicijos partneriais (programos kaip ir žiauriai jų juokingi šūkiai kiekvienai savivaldybei skyrėsi, ir tai normalu, nes programos orientuotos į lokalias problemas). laikau norma, kad tam tikruose miestuose savą programą lengviau įgyvendinti su skirtingais partneriais (gal tiksliau su skirtingom personom).
vat dėl to "nusileidžia" ir "statomas sąlygas" Tu mano seną klausimą ir praleidai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rad: 06 balandžio 2015 - 22:50
QUOTE(Rad @ 2015 04 06, 22:47)
tai, kad išsiskiria bendrapartiečių nuomonės tam tikrais klausimais, nelaikau yda. tai, beje, būdinga ne tik minėtai partijai.

kaip suprantu, maišai kryptį su koalicijos partneriais (programos kaip ir žiauriai jų juokingi šūkiai kiekvienai savivaldybei skyrėsi, ir tai normalu, nes programos orientuotos į lokalias problemas). laikau norma, kad tam tikruose miestuose savą programą lengviau įgyvendinti su skirtingais partneriais (gal tiksliau su  skirtingom personom).

*vat dėl to "nusileidžia" ir "statomas sąlygas" Tu mano seną klausimą ir praleidai.  biggrin.gif

nuomonės tegu skiriasi, tai neturi būti monolitas visais klausimais. Bet esminiais, pamatiniais klausimais turi būti viena kryptis. Jei esi krikščionis, laikais krikščioniškų normų, jei esi stambaus kapitalo atstovas, tai stambiam verslui kuri palankią atmosferą. Bet jei skelbiesi, kad esi "paprastų darbo žmonių "atstovas, o nuolat orientuojiesi į turtingiausią sluoksnį, tai skamba kaip rinkėjo apgaulė. Jei pasisakai už vakarietiškas vertybes, o dar nepradėjęs dirbti sudarai sąlygas rytams, tai rinkėjo apgaulė.
* Tai ar atsakiau, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 07, 14:57)
nuomonės tegu skiriasi, tai neturi būti monolitas visais klausimais. Bet esminiais, pamatiniais klausimais turi būti viena kryptis. Jei esi krikščionis, laikais krikščioniškų normų, jei esi stambaus kapitalo atstovas, tai stambiam verslui kuri palankią atmosferą. Bet jei skelbiesi, kad esi "paprastų darbo žmonių "atstovas, o nuolat orientuojiesi į turtingiausią sluoksnį, tai skamba kaip rinkėjo apgaulė. Jei pasisakai už vakarietiškas vertybes, o dar nepradėjęs dirbti sudarai sąlygas rytams, tai rinkėjo apgaulė.
*  Tai ar atsakiau, ar ne?


o aš atsiprašau, bet o tai lenkų kalbos vartojimo išplėtimas ant Lietuvos tai yra kurioj maždaug vietoj pamatinių klausimų hierarchijoj? ir kokia čia kryptis? ir vertybės? vakarietiškos? ar ne? suprantu, kad dabar nukreipiu temą, bet kuo toliau, tuo labiau nesuprantu, ką Tu galvoji apie liberalus.
* ne.
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 07, 18:07)
o aš atsiprašau, bet o tai lenkų kalbos vartojimo išplėtimas ant Lietuvos tai yra kurioj maždaug vietoj pamatinių klausimų hierarchijoj? ir kokia čia kryptis? ir vertybės? vakarietiškos? ar ne? suprantu, kad dabar nukreipiu temą, bet kuo toliau, tuo labiau nesuprantu, ką Tu galvoji apie liberalus.

Vilniuje Šimašius ( liberalas) nesutinka su išplėtimu, Klaipėdoje Grubliauskas ( liberalas) kviečia į koaliciją narį, kuris ant visos Lietuvos praeitoje kadencijoje grasinosi autonomija ir rusų kalbos kaip antrosios valstybės įteisinimu. Tai tą ir galvoju. Kol kas liberalams vakarai nepasiekiami, dar jie gyvena rytų vertybėmis.

..........
Apie Panevėžį mažokai buvo diskutuota. Čia irgi situacija verta diskusijos. P.Urbšys geras paukštukas, viena čiulbėjo, kol išrinko į Seimą ir jo komandą į savivaldybę, dabar plokštelę keičia, DP- yra skaidri , o į koalicijas kviečiasi tuos, ant kurių kritikos išjojo į laimėjimą.
Mero suburtoje koalicijoje laukiamo P. Varnos artimi ryšiai su G. Drobužu nebetrikdo P. Urbšio, nors dar prieš porą metų Seimo narys Laisvės a. rengė piketus prieš su šiuo milijonieriumi susijusį Panevėžio statybos trestą, nusitaikiusį į sklypą miesto centre.
http://www.sekunde.l...tro-spektaklis/
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 15, 20:59)
Vilniuje Šimašius ( liberalas) nesutinka su išplėtimu, Klaipėdoje Grubliauskas ( liberalas) kviečia į koaliciją narį, kuris ant visos Lietuvos praeitoje kadencijoje grasinosi autonomija ir rusų kalbos kaip antrosios valstybės įteisinimu. Tai tą ir galvoju. Kol kas liberalams vakarai nepasiekiami, dar jie gyvena rytų vertybėmis.

..........



o mes abi apie tą patį Šimašių? blink.gif nes aš tai apie tą, kuris ne tik mišiomis lenkų kalba mosavo, bet ir apie tą, kuris už dvikalbius gatvių pavadinimus, ir dar apie tą, kuris už asmenvardžių "originalią" rašybą. jei jau apibendrinti, federacinės tos vertybės (šiuo atveju vienareikšmiškai versus tautinės). ir nuoširdžiai nesuprantu, kame Tu įžvelgi zapadlo tuomet paduoti ranką lenkui.
Atsakyti
QUOTE(Rad @ 2015 04 19, 09:13)
ir nuoširdžiai nesuprantu, kame Tu įžvelgi zapadlo tuomet paduoti ranką lenkui.

Aš nesutapatinu lenkų ir tomaševskio bloko. Tai yra absoliučiai skirtingi dalykai, neturintys jokių bendrų sąlyčio taškų. tomaševskio blokas yra lygu kremliaus tiesioginė įtaka. Lenkai su savo mišiomis lenkų kalba yra lenkai, jie mūsų kaimynai, aš juos gerbiu ir paisau jų tradicijų, poreikių. Su rusais irgi draugiškai gyvenu šalia, bet ne su kremlinais. tomaševskis užsirišo koloradkę, lenkai buvo išžudyti Katynėje. Klaipėdiečiai tedavė 4 balsus iš 30 kremlinams, o Grubliauskas davė jam ranką prieš sudarydamas koaliciją, turėdamas 12 +1 balsą, iš 30. Nežinau, Rad, kas Jums neaišku mano pozicijoje. Šimašius tomaševskio į koaliciją jo nepakvietė, nors lenkų sąlyginai daugiau Vilniuje, nei rusų Klaipėdoje.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 19, 10:01)
Aš nesutapatinu lenkų ir tomaševskio bloko. Tai yra absoliučiai skirtingi dalykai, neturintys jokių bendrų sąlyčio taškų. tomaševskio blokas yra lygu kremliaus tiesioginė įtaka. Lenkai su savo mišiomis lenkų kalba yra lenkai, jie mūsų kaimynai, aš juos gerbiu ir paisau jų tradicijų, poreikių. Su rusais irgi draugiškai gyvenu šalia, bet ne su kremlinais. tomaševskis  užsirišo koloradkę, lenkai buvo išžudyti Katynėje.  Klaipėdiečiai tedavė 4 balsus iš 30  kremlinams, o  Grubliauskas davė jam ranką prieš sudarydamas koaliciją, turėdamas 12 +1 balsą, iš 30. Nežinau, Rad, kas Jums neaišku mano pozicijoje. Šimašius tomaševskio į koaliciją jo nepakvietė, nors lenkų sąlyginai daugiau Vilniuje, nei rusų Klaipėdoje.


kaip įdomiai. biggrin.gif (Lietuvos) lenkų netapatinu su Tomaševskiu, bet, tarkim, tapatinu su LLRA. taip pat su koalicija - bloku. o kas, Tavo nuomone, juos tokius renka? ne kremlius gi? biggrin.gif ar Tu visgi manai, kad kremlius tiesiogiai dalyvauja rinkimuose? (mementoo, būk gera, neik lengviausiu keliu, o ir demagogų pasiklausyti ir pasiskaityti aš galiu ir betarpiškai, jei yra noro.)
nori politiką išspręsti aritmetiškai? žiūrėk, kaip paprasta: Grubliauskas pasisakė už tęstinumą (jo rinkėjai taipogi (ar Tu vis tiek nesutinki?)), tai ir "atsitiko" tęstinumas (tas pats senas partneris), Šimašius gi priešingai pasisakė už naują kokybę arkaipten (jo rinkėjai taipogi (nesutinki?)) ir gavo "naują" (ir LLRA nėra koalicijoje ne dėl to, kad lenkai, o dėl to, kad "sena").
Atsakyti