Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

Gal ir gerai tas draudimas. Kaip pagalvoji - kiek gi galima... biggrin.gif

Dėkui Delfinei už aiškumo įnešimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 14 kovo 2015 - 18:09
QUOTE(Delfine @ 2015 03 14, 19:06)
O tamsta kandidatuojate ar esate rinkimų štabo nare ir čia ketinote agituoti, platinti politinę reklamą? Tuomet to šiandien daryti negalima.


Ojetau, moteros. Baikit. Nei aš kandidatuoju, nei aš štabo narė, nei aš apskritai Kaune gyvenu. Tiesiog - parašiau iš principo, kad negalima. Na, pagal įstatymus. Gal aš ir neteisi. Bet tokios reakcijos tikrai nesitikėjau...
Papildyta:
QUOTE(Delfine @ 2015 03 14, 19:06)
Balsuoti reikia sąmoningai, todėl diskusijos apie rinkimus yra svarbu, ypač jei dar neapsispręsta.

Labai su tuo sutinku: balsuoti reikia sąmoningai, ramiai apsisprendus. Todėl ir palikta viena tylos diena po visų rinkimų batalijų. Nusiraminti, apgalvoti, apsisispręsti ir balsuoti. Bet tai juk taip elementaru, kad keista, jog tai reikia įrodinėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 14 kovo 2015 - 18:23
QUOTE(mjforever @ 2015 03 14, 14:50)
eskaluoti amžiną kgb'istinio persekiojimo sindromą irgi yra žmonių zombinimas, kuo konservatoriai išvien per šiuos rinkimus užsiima.  Žmonės jau nori žiūrėti su viltimi į ateitį, o ne su baimėmis į praeitį.

kgb šmėkla niekur nedingo ir tebediriguoja pilnu pajėgumu ir ne konservatoriai kalti kalbėdami apie grėsmę, o pati grėsmė. keista, kad tai suprantate vienu aspektu Ukrainos temoje, o kai kalba apie mūsų pačių likimą, lyg užsimerkusi pasiduodate Uspaskich 2 vilionėms. Šimašius su konservatoriais labai nesutarė vienu esminiu klausimu- dėl gynybos reikalingumo. Ką gi, jie dabar sutaria, bet ne konservatoriai nuomonę pakeitė, o Šimašius, pripažino konservatorių teisingus būkštavimus ir pats asmeniškai prisideda prie gynybos. Mes eisime į ateitį, ir labai gaila, kad praeities šešėliai vis kimba į kojas ir atgal velka. Ir jūs asmeniškai tiems šešėliams raudoną kilimą klojate. Šansą pasitaisyti galima duoti kiekvienam, kas praeityje neklydo. Bet kad ir dabar remiamasi Uspaskich metodais.

QUOTE(Karusia @ 2015 03 14, 16:03)
Bet tam irgi reikia gebėjimų.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , būtent. Ne kiekvienam duota 40 proc. rusijos rinkos užkariauti ir išlaikyti. Tikrai ne kiekvienam tokie sugebėjimai. Ir tai ne apie praeitį, čia apie dabartį, nūdieną.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 14, 19:21)
Ojetau, moteros. Baikit. Nei aš kandidatuoju, nei aš štabo narė, nei aš apskritai Kaune gyvenu. Tiesiog - parašiau iš principo, kad negalima. Na, pagal įstatymus. Gal aš ir neteisi. Bet tokios reakcijos tikrai nesitikėjau...
Labai su tuo sutinku: balsuoti reikia sąmoningai, ramiai apsisprendus. Todėl ir palikta viena tylos diena po visų rinkimų batalijų. Nusiraminti, apgalvoti, apsisispręsti ir balsuoti. Bet tai juk taip elementaru, kad keista, jog tai reikia įrodinėt.

Pacituokit tą įstatymą konkrečiai - panagrinėsim, ar išties negalima, kaip kad driokstelėjot. O reakcija kuo nepatiko? Negalima politinė reklama. Ar suprantate, kad ne viskas yra politinė reklama? Tai tas "apgalvoti" diskusijų metu be politinės reklamos spaudimo ir vyksta. Analizuojama tai, kas rinkiminės kampanijos metu per politinę reklamą pasakyta. Kad suspėt padaryti sąmoningas ir apsvarstytas, išdiskutuotas išvadas (t.y. apsispręst) iki to momento, kai jau teks balsuoti. cool.gif

Beje, kodėl liberalai su konservatoriais draugauja nacionaliniu lygiu ir Vilniuje, o Kaune - ne? Neremia konservatorių Kaune, nes tikisi V.Matijošaičio pergalės ir postų (kaip kad Mikaitis)? Dešiniosios partijos - o pasirodo gali kenkti viena kitai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2015 03 14, 19:50)
Beje, kodėl liberalai su konservatoriais draugauja nacionaliniu lygiu ir Vilniuje, o Kaune - ne? Neremia konservatorių Kaune, nes tikisi V.Matijošaičio pergalės ir postų (kaip kad Mikaitis)? Dešiniosios partijos - o pasirodo gali kenkti viena kitai...  g.gif

Praeitą kadenciją lyg ir bandė draugauti, bet Mikaitis nubėgo pas VM ir baigėsi draugystė rolleyes.gif

Sakot, negalima agituot? Tai ko Matijošaitis sms žinutes rašinėja?
Negavot dar? biggrin.gif Pilnas FB zyziančių, kad gavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 03 14, 19:55)
Sakot, negalima agituot? Tai ko Matijošaitis sms žinutes rašinėja?
Negavot dar?  biggrin.gif Pilnas FB zyziančių, kad gavo  biggrin.gif

Tai reik pranešt VRK. Nes negražu. Negarbinga.

Ne, nu gal aš kvaila, bet mano sąmonėj yra kažkaip užsifiksavę - diena prieš rinkimus ir rinkimų diena - JOKIŲ agitacijų, viešų svarstymų ir t.t. Na, nebent su namiškiais tongue.gif O gal galima viskas, už ką nesumokėta? Bet na tada kažkaip visai viskas išsikreipia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 14 kovo 2015 - 19:06
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 03 14, 18:55)
Praeitą kadenciją lyg ir bandė draugauti, bet Mikaitis nubėgo pas VM ir baigėsi draugystė  rolleyes.gif

Sakot, negalima agituot? Tai ko Matijošaitis sms žinutes rašinėja?
Negavot dar?  biggrin.gif Pilnas FB zyziančių, kad gavo  biggrin.gif

ne vien jis, mano sūnus, septynmetis, iš Kupčinsko gavo smile.gif Man tai klausimas, iš kur telefonus ima, nes vaiko numerį tai tik keli draugai ir šeimos nariai turi. Aną turą aš buvau gavusi iš liberalų ir dar kažkokio Kašuros.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2015 03 14, 19:11)
ne vien jis, mano sūnus, septynmetis, iš Kupčinsko gavo smile.gif Man tai klausimas, iš kur telefonus ima, nes vaiko numerį tai tik keli draugai ir šeimos nariai turi. Aną turą aš buvau gavusi iš liberalų ir dar kažkokio Kašuros.

Premjeras pasakojo, kad pirko duomenu baze ir samde komunikaciju bendrove, kad issiuntinetu.
Atsakyti
O man kažko niekas nerašo. cool.gif
Atsakyti
na bet iš socdemų negavau, sūnaus Pildyk, tai nebus jokiose bazėse. g.gif

Patikrinau, kas tas Kašura, pasirodo, darbietis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2015 03 14, 19:50)
Pacituokit tą įstatymą konkrečiai - panagrinėsim, ar išties negalima, kaip kad driokstelėjot.

Ačiū už pastūmėjimą, tikrą tą įstatymą susirasiu ir pasiaiškinsiu.

Šviesios rinkimų dienos 4u.gif
Atsakyti
kas čia norėjo konkrečiai biggrin.gif prašom. įstatymas

53 straipsnis. Rinkimų agitacijos draudimas rinkimų dieną

1. Rinkimų agitacija, neatsižvelgiant į jos būdus, formą ir priemones, draudžiama likus 30 valandų iki rinkimų pradžios ir rinkimų dieną iki balsavimo pabaigos, išskyrus nuolatinę vaizdinę agitaciją tam skirtose vietose, jeigu ji iškabinta likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki rinkimų pradžios. Rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu jokių vaizdinių rinkimų agitacijos priemonių (išskyrus tas, kurias išleido Vyriausioji rinkimų komisija) negali būti balsavimo patalpoje ir 50 metrų atstumu aplink pastatą, kuriame yra balsavimo patalpa.

2. Informacija apie vykstančius rinkimus, jų svarbą valstybės gyvenimui, atvykusių balsuoti rinkėjų skaičių, dokumentus, kuriuos būtina turėti balsuojant, kvietimas atvykti balsuoti ar kita informacija, kuria neraginama nedalyvauti rinkimuose, balsuoti už arba prieš kandidatą ar kandidatų sąrašą, nelaikoma rinkimų agitacija.

3. Asmenys, pažeidę šio straipsnio 1 dalies nuostatas, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.


taigi neraginkit ir bus ok smile.gif
Atsakyti