Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

QUOTE(Delfine @ 2015 03 24, 12:44)
Pakankamai logiškas. Visų pirma, net ir vienas šaukštas deguto sugadina net visą statinę medaus. O antra - tai kaip lakmuso popierėlis. Va ir tamsta - pasipiktinote ne nekultūringai besielgiančia persona (ar bent išreiškiate nuomonę, kad ginti reiktų padoriau), o piktinatės mano apibendrinimu. Tylėjimas negarbingo elgesio atveju yra tylus pritarimas jam. Ypač jei ginate žmogų, kuris neva negarbingumo netoleruoja.  cool.gif

O tą "faktą" gal galite įrodyti? Kaip nors pagrįsti, kad tai faktas? O ne tamstos nuomonė. Iš tiesų visiškai nepagrįsta nuomonė. Bet turinti teisę gyvuoti. Tik ją reikėtų vis tik vadinti teisingai - t.y. savo asmenine nuomone. Neobjektyvia ir nepagrįsta.
"Neakcentuoti" politikoje  galima daug ką - pvz.: giminystės ryšių, paskiriant žmogų į reikšmingą postą. Tikrųjų motyvų, dėl ko priimamas vienas ar kitas sprendimas, galintis sukelti visuomenės ažiotažą. Taigi, politikui - tai labai svarbi savybė: būti sąžiningu. Juokinga, kai bandote ginti lygindama bei kai pateisinate "jokia baisi nuodėmė".  biggrin.gif Nebuvo lyginta su kitais politikais, o buvo lygiuojamasi į paties Šimašiaus iškeltą kartelę. Nebuvo sakoma, kad tai baisi nuodėmė, o sakoma, kad žmogus viena sako, o kita daro. Juokinga, kad vietoj to, jog priimtų kritiką, vietoj to, kad suvoktų, jog į tai reikia žiūrėti konstruktyviai, yra visomis priemonėmis, net ir bjauriomis, nekultūringo elgesio priemonėmis, ginamas nesamas "idealas".



nė velnio joks nelogiškas. ne nuomonė, faktas. niekuom nepagrįstas perėjimas nuo vienaskaitos prie daugiskaitos. mano nuomone (nuomonė, ne faktas), tai Jūs, Delfine, čia provokuojate nekultūringą toną. ir atsakiusioms Jūsų tonu tai garbės jokiu būdu nedaro, bet nemanau, kad Jūs pati turite moralinę teisę moralizuoti apie kultūrą. gal pačiai vertėtų susiskaičiuoti (juk Jums daro įspūdį skaičiai, ar ne?) savo išdalintus tudurna (na, suprask, tamsta nieko nesuprato ir tamsta nesupranta ne pirmąkart)?


teoriškai labai gražiai skamba, tik kiek Jūs pati savo reikalavimus ir pageidavimus sau taikote? net savo sampratą apie sąžiningumą Jūs laikote aksioma.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2015 03 24, 14:10)
Matomai vyriausybė yra kitokios nuomonės apie Air Lithuania nei Zuokas. Ir tam visiškai pritariu, Lietuva neišgali turėti savo nacionalinių avialinijų ir ar reikia?


Pritariu. Man jokio skirtumo, kokiom oro linijom skraidyti.

Dėl to ir piktina, kad ir taip parsiskolinęs Vilnius šį ir kitus "prožektus" pinigais šėrė, ir vien jau dėl to būčiau balsavusi už Šimašių (o tai, kad jis man ir šiaip atrodo simpatiškas, o liberalų sąjudis per ankstesnę kadenciją nebuvo valdančiojoje koalicijoje man tiesiog yra papildomas bonusas)
Atsakyti
Supratau, kad simasius pries kiekviena savo pasisakyma apie save turejo istarti-esu vedes antra karta ir mano seimoje auga vaikas vienas ne mano, o du mano?
Tada, delfine, manytumet, jog kandidatas buvo tyras ir nuosirdus?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 03 24, 15:18)
Pritariu. Man jokio skirtumo, kokiom oro linijom skraidyti.

Dėl to ir piktina, kad ir taip parsiskolinęs Vilnius šį ir kitus "prožektus" pinigais šėrė, ir vien jau dėl to būčiau balsavusi už Šimašių (o tai, kad jis man ir šiaip atrodo simpatiškas, o liberalų sąjudis per ankstesnę kadenciją nebuvo valdančiojoje koalicijoje man tiesiog yra papildomas bonusas)


aš turiu labai paviršutinišką nuomonę, bet manau, kad bent jau municipalinis oro vežėjas yra ambicijos, didesnės už galimybes. arba dar blogiau, ne ambicijos.
Atsakyti
Uostamiestyje baigiama sulipdyti centro kairės koalicija, kurios lyderiai - liberalai - yra nusiteikę dirbti ne tik su savo ilgamečiais partneriais Rusų aljansu, bet ir su socialdemokratais, neatmetama galimybė, kad prisidės ir „tvarkiečiai“.

Vyko konstruktyvūs bei dalykiški pokalbiai ir su socialdemokratais, ir su konservatoriais. Džiugina, kad visi yra nusiteikę dirbti Klaipėdai, norėtų dirbti valdančiojoje koalicijoje. Tačiau tiek dėl programinių nuostatų, tiek dėl porinkiminės retorikos apie mūsų koalicijos partnerius Rusų aljansą perspektyvesnė yra centro kairės koalicija su socialdemokratais“, - teigė V.Grubliauskas.

http://www.delfi.lt/...0#ixzz3VOAJl5Gx

ha ha ha. Liberalai- dešinieji?? Tikrai ne. Esant alternatyvai liberalai pasirodė kas jie tokie yra. Spjauta į veidą rinkėjams ir prijautusiems liberalams.
Verta prieš metant balsą į urną pagalvoti, kokios sąjungos po rinkimų daromos, juk greitai rinkimai į Seimą.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 03 25, 12:46)
Uostamiestyje baigiama sulipdyti centro kairės koalicija, kurios lyderiai - liberalai - yra nusiteikę dirbti ne tik su savo ilgamečiais partneriais Rusų aljansu, bet ir su socialdemokratais, neatmetama galimybė, kad prisidės ir „tvarkiečiai“.

Vyko konstruktyvūs bei dalykiški pokalbiai ir su socialdemokratais, ir su konservatoriais. Džiugina, kad visi yra nusiteikę dirbti Klaipėdai, norėtų dirbti valdančiojoje koalicijoje. Tačiau tiek dėl programinių nuostatų, tiek dėl porinkiminės retorikos apie mūsų koalicijos partnerius Rusų aljansą perspektyvesnė yra centro kairės koalicija su socialdemokratais“, - teigė V.Grubliauskas.

http://www.delfi.lt/...0#ixzz3VOAJl5Gx

ha ha ha. Liberalai- dešinieji?? Tikrai ne. Esant alternatyvai liberalai pasirodė  kas jie  tokie yra.  Spjauta į veidą rinkėjams ir prijautusiems liberalams.
Verta prieš metant balsą į urną pagalvoti, kokios sąjungos po rinkimų daromos, juk greitai rinkimai į Seimą.


hm. aš tai, iš principo, matau tęstinumą ir jokio netikėtumo neįžvelgiu. ir net kaip ir jokios naujienos.
Atsakyti
Nepaisant to, pavadinkim, tęstinumo, žingsnis labai nemalonus. Ypatingai metus besitęsiančio Ukrainos dusinimo kontekste, koalicija su agresorių palaikančiais personažais yra šlykštu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 25 kovo 2015 - 19:07
QUOTE(Neverk @ mama,2015 03 25, 19:57)
Nepaisant to, pavadinkim, tęstinumo, žingsnis labai nemalonus. Ypatingai metus besitęsiančio Ukrainos dusinimo kontekste, koalicija su agresorių palaikančiai personažais yra šlykštu.


kas? Rusų aljansas? betgi jie tame mieste gyvena ir jų daug, kaip dabar eliminuot nuo miesto reikalų vairo. Kažkaip diskriminuojančiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2015 03 25, 19:57)
Nepaisant to, pavadinkim, tęstinumo, žingsnis labai nemalonus. Ypatingai metus besitęsiančio Ukrainos dusinimo kontekste, koalicija su agresorių palaikančiai personažais yra šlykštu.


neabejotinai (ir ne tik tai, o ir ideologijų mišrainė), bet ir jaustis apspjautu ar suviliotu ir apgautu irgi, manyčiau, nėra pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 03 25, 12:46)
Tačiau tiek dėl programinių nuostatų, tiek dėl porinkiminės retorikos apie mūsų koalicijos partnerius Rusų aljansą perspektyvesnė yra centro kairės koalicija su socialdemokratais“, - teigė V.Grubliauskas.
ha ha ha. Liberalai- dešinieji?? Tikrai ne. Esant alternatyvai liberalai pasirodė  kas jie  tokie yra.  Spjauta į veidą rinkėjams ir prijautusiems liberalams.
Verta prieš metant balsą į urną pagalvoti, kokios sąjungos po rinkimų daromos, juk greitai rinkimai į Seimą.

Va kaip! Ne vien gėdinga koalicija (ne iš reikalo, o sąmoningai pasirinkus), bet dar ir aiškiai įvardijamas posūkis - programinės liberalų nuostatos yra labiau centro ... kairė. biggrin.gif
O kairumas matomai bus būtent lietuviškasis, kaip ir lietuviškųjų socialdemokratų (remia stambųjį verslą, o demagogiškai pilsto apie gerovę žmogui)? Ko tik nepadarysi dėl noro pakliūti į valdžią... biggrin.gif

Susipažinkite: jie valdys Vilnių. biggrin.gif Spalvinga liberalų dauguma....
Beje, A.Šikšta vis dar gyvena TEO LT laurais, o juk keli metai vadovauja VU TVM - kodėl nieko negirdėti apie "gerumą" iš ten? Savivalda - juk ne pelno siekianti įmonė. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 25, 19:02)
kas? Rusų aljansas? betgi jie tame mieste gyvena ir jų daug, kaip dabar eliminuot nuo miesto reikalų vairo. Kažkaip diskriminuojančiai  unsure.gif

Tikrai taip manote? Ar partijos apskritai turi atstovauti tautybę, lytį, profesiją?? Jei tai rusas ar lenkas jis negali būti liberalas ar socdemas, jį turi atstovauti vien tik dėl tautybės išrinktas atstovas? Ar tikrosios partijos, o ne dirbtinai nuleisti dariniai , nėra kuriamos pagal tam tikrus kriterijus? Įdomiai įvertinote atstovavimą.
Nagi patyrinėkime vrk puslapį. Partija, balsavusių skaičius, gautų mandatų skaičius. Klaipėda
1.Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis 15713 /11 + 1 mero
2.TS Lietuvos krikščionys demokratai 6131 /4
3.Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ 5905 /4
Visuomeninis rinkimų komitetas „Puteikis plius“ 4081/ 3
Lietuvos socialdemokratų partija 4021/3
„Klaipėdos“ visuomeninis rinkimų komitetas 3361 /2
Partija Tvarka ir teisingumas 2180/ 2
Lietuvos rusų sąjunga 2042 1

Palyginimui Vilnius:
1.Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis 58448/ 15
2.Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ 38138/10
3.Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai 32713/8
.............
Vilniuje eliminuoti/diskriminuoti galima? Tai ne ta pati kenkėjiška partija? Ji stipri dviejuose svarbiausiuose miestuose, ten, kur o staigmena, ir rosiejos ambasados yra, kurių veikla yra stiprinti vieną, o kenkti kitam. Apie ką kalbam, neverta nė plėtotis. Vilniuje tomaševskio blokas turi santykinai daugiau nei Klaipėdoje balsų ir mandatų, bet į valdančią koaliciją netraukiamas. Klaipėdoje, jų balsų mažiau, bet koalicija PRADEDAMA ! sudarinėti po to, kaip liberalai ir tomaševskininkai kartu sutaria bendras nuostatas ką kviesti į koaliciją. Čia nė į jokius vartus. liberalai turėjo didžiausią pasirinkimą, bet savanoriškai, o gal kažkokių jėgų tepami/padedami iš dešiniosios pakraipos perėjo į kairę. Jų 12 mandatų, tomaševskininkų 4, ir liberalai šoka pagal jų dūdelę. Grubliausko kalbos kaip pirmą kartą patekus į politoką, jis koaliciją sudarinėja ne nuo to, kokia kryptimi žadama eiti, o nuo to, kas jį ir jo atstovaujamą partiją mažiausiai kritikavo. Konservatoriai jį kritikavo aštriausiai, tai per savo ambicijas ponas meras ir neperlipo. Socdemai kritikos irgi nepagailėjo, bet atsiprašė, tai koalicijon įtraukti. o štai tomaševskininkai jį palaikė ir gyrė. Vargšė Klaipėda, stuburo ji neturi. Ilgametis bendradarbiavimas koalicijos pagrindas, ir tai mero žodžiai . Liberalų bendradarbiavimas su juodai susitepusia partija.

QUOTE(Rad @ 2015 03 25, 19:05)
neabejotinai (ir ne tik tai, o ir ideologijų mišrainė), bet ir jaustis apspjautu ar suviliotu ir apgautu irgi, manyčiau, nėra pagrindo.

Politika- tai kompromisų ir savasties išsaugojimo kompromisų metu, menas. Kompromisai gali būti priimtini, o gali priversti pasijausti niekam vertu. liberalai turėjo visas galimybes kitus priversti eiti į kompromisą, bet deja patys tapo tais, kurie turi prisitaikyti. Tai kad jie tokiais tapo, panašu, kad galvos jiems neskauda. Bet rinkėjai yra apmauti. Jei renki dešinę, kodėl išrinktoji dauguma tapo kaire? Atsakymas yra vienas ir labai nemalonus. Tikiuosi, kad liberalų gerbėjai susimąstys.

Atsakyti
Kokios trukmes mero kadencija? Manau, per sekancius rinkimus Klaipedos liberalai turetu buti nemaloniai nustebinti.
Atsakyti