Įkraunama...
Įkraunama...

Rinkimai į savivaldybių tarybas

Tęsiniui...

QUOTE(mjforever @ 2015 03 14, 14:50)
bet miestas per jo kadenciją prarado didmiesčio pavadinimą.

Pala pala, apie ką jūs čia? Netyčia su Panevėžio eskalavimu ta tema nepainiojat?
Atsakyti
Hi 4u.gif

Gal kas matėt abiejų Agnių pasirodymą per InfoTV vakar?
Komentaruose skaičiau, kad labai pasipiktino Agnės M, Šimašiaus žmonos (nežinau ar ji turi Šimašienės pavardę) pasisakymais. Norėčiau pasiklausyti, gal kur įdėta būna?

Blogai, kai aiškiai matoma tik tai, nuo ko bėgama, o pas ką atbėgama - gal tai dar didesnis blogis? - jau nebematoma... Ir neanalizuojama objektyviai.

Va, pvz.: aš manau, kad Šimašius debatuose (4 žiūrėjau / skaičiau) pasirodė gana silpnai. Ir kaip gana nemandagus oponentas (priešingai nei deklaravo). Tikėjausi daugiau iš jo, juk ruošėsi tam net 1,5 metų. Per tą laiką beveik nieko Seime nenuveikė.
Yra keletas neaiškių dalykų dėl jo Agnės, gal apie tai žurnalistai buvo paklausę.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 03 14, 14:27)
ne į temą, bet kaip tik skaitau Spinozą. Anot jo, yra kategorija žmonių, kuriems visko užtenka. Ilgas traktatas, nesiplėtosiu.

Yra, visai sutinku, bet tai kita žmonių kategorija. O pirmos kartos milijonieriams (ar milijardieriams, atsiprašau, nesidomėjau) ši savybė nebūdinga. Labai gražiai tas matėsi Uspakicho deklaracijose dirbant seime. Jį renkant irgi buvo vartaliojama korta, kad turi daug pinigų, todėl jam daugiau nebereikia, o deklaracijos rodė fantastinį turto didėjimą per kiekvienus seime praleistus metus. Matijošaitis man atrodo lygiai iš tos pačios kortų kaladės.
QUOTE(mjforever @ 2015 03 14, 14:50)
  Internete gausi ko tik nori, bet tiesos neatsirinksi. Ten Kupčinskas -auksinių tualetų ir korupcijos  sinonimas.

Šiaip jau, jei nemaišau, auksinio tualeto autorius tūlas Mikaitis, liberalas, kurį rinkėjai vėl maloniai išrinko į tarybą g.gif . Taip, radau 2011 m. straipsniuką. Kaip suprantu, krabo koalicijoje šis veikėjas netgi buvo pastatytas meru?
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 03 14, 18:03)

Šiaip jau, jei nemaišau, auksinio tualeto autorius tūlas Mikaitis, liberalas, kurį rinkėjai vėl maloniai išrinko į tarybą g.gif . Taip, radau 2011 m. straipsniuką. Kaip suprantu, krabo koalicijoje šis veikėjas netgi buvo pastatytas meru?

tai ir sakau, gali rasti ko tik nori, kad ir.... :

Savivaldybės meras A.Kupčinskas viešai pareiškė: „B.Kučinskas yra vienintelis politikas, kuriam pareikšti įtarimai byloje dėl tualeto prie Kauno pilies statybos“.

Pasinaudoju proga pareikšti kelias pastabas dėl savo pozicijos. Visų pirma nesiruošiu reaguoti ar tuo labiau diskutuoti su ponu A.Kupčinsku, nes tai yra žmogus, pasinaudojęs naivių rinkėjų pasitikėjimu ir pavertęs savivaldybę melo bei korupcijos židiniu ir sėkmingai jau ketvirtus metus Kaunui statantis auksinius tualetus. Suprantama, kad bendravimas su tokiu žmogumi žemina mano orumą.

Dabar iš esmės. Kaip ir kiekvienas tarybos narys aš jokių administracinių galių neturiu ir neturėjau, todėl su auksinio tualeto statyba neturėjau nieko bendra. Dėl man nežinomų priežasčių aš buvau pakviestas kaip svečias dalyvauti šios konservatorių dovanos, pastatytos gyventojams už jų pačių pinigus, priėmimo komisijoje. Ir viskas. Mano prašymas leisti susipažinti su ikiteisminio tyrimo medžiaga buvo atmestas. Savęs aš negyniau ir nesirengiu ginti, bet pasinaudodamas situacija, kad byla perduota teismui, aš turėsiu galimybę susipažinti su byloje esančiais dokumentais.

Turiu pakankamai pagrindo teigti, kad byla išsamiai neištirta ir kai kurie tikrieji aukšto rango statytojai iš savivaldybės siekia išvengti pelnytos atsakomybės. Mano tikslas ir yra tai padaryti, kad ateityje pašlemėkai sugebantys už žmonių pinigus pastatyti tik auksinius tualetus ir sėdėtų tualetuose, o ne savivaldybėje.

Šie Sėkmingi ponai laiko uždarę tualetą, kad galėtų juo atsikratyti ir tuo būdu nuleisti šią šlykščią istoriją užmarštin.

Neišdegs, ponai! Noriu, kad auksinis tualetas taptų korupcijos simboliu ir amžina gėda jo autoriams. Kviečiu kolegas tarybos narius savo parašais paremti akciją. Tegu tai bus pamoka nusipelniusiems jos ir visiems kitiems, kad žinotų ir atsimintų – viskam yra ribos!



Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.l...6#ixzz3UNEbuh00
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 14, 17:22)
Tegu tai bus pamoka nusipelniusiems jos ir visiems kitiems, kad žinotų ir atsimintų – viskam yra ribos!
Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.l...6#ixzz3UNEbuh00

Deja, 2014 m. visi kaltinamieji buvo išteisinti:

Kaip pranešė teismas, Jonas Žališkevičius, Rimantas Rutavičius, Valius Knokneris, Antanas Gimtautas Liaudanskas ir Jonas Vasauskas išteisinti paaiškėjus, kad ikiteisminis tyrimas šioje byloje buvo atliktas neobjektyviai ir neišsamiai, nesistengiant nustatyti visų reikšmingų tyrimui aplinkybių, nukrypstant į nereikšmingą ir daug pastangų reikalaujančių aplinkybių aiškinimąsi, kurios, kaip vėliau nustatyta, buvo interpretuojamos klaidingai.
http://www.lrytas.lt...plove-kalte.htm
Atsakyti
Tarp kitko. Tik mažas eksperimentas. Čia žmonės kritiuodavo, kad pas Kupčinską nepalankius komentarus trina, o "Vieningam Kaune" tai jau demokratija, pagarba kitaip manančiam ir t.t. Beveik patikėjau, kai mačiau, kad yra palikta pasipeizaliojimų. Bet... vos atsiradęs pasisakymas apie vokelius dingo žaibiškai, dar kiti pasisakymai taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 14 kovo 2015 - 17:43
Labai atsiprašau, bet gerbiant LR Konstituciją ir įstatymus, gal galima šiandien rinkimų tema nediskutuoti. Nes negalima gi smile.gif O čia, žiūriu, ir nauja tema tongue.gif
Atsakyti
Kiek aš suprantu tai šiandien draudžiama agitacija, o ne apskritai rinkimus atsimint.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 03 14, 18:44)
Kiek aš suprantu tai šiandien draudžiama agitacija, o ne apskritai rinkimus atsimint.

Atmintis slidus dalykas - ką joje akcentuoji, už tą ir agituoji (ypač jei kalbam apie rinkimus).

Jei atvirai - nekorektiškos tokios diskusijos nei šiandien, nei rytoj. "Baltosios pirštinės" turėtų ką pasakyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 14 kovo 2015 - 17:52
O tai kur anksčiau buvot, ko neįspėjot menkai susipratusių? Tylėjot tylėjot, o šian bam ir atėjot pažeidėjų ieškot? Na ką dabar - prasikaltom, tai susemkit... Gal dėl sm rinkimus anuliuos? hihihi.gif


Beje, FB abiejų kandidatų grupėse komentatorius jau irgi perspėjot? Ir ne tik ten - kad ir po "Kas vyksta Kaune" straipsniais sklidina vieną ar kitą palaikančių komentarų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 14 kovo 2015 - 17:58
QUOTE(hi (: @ 2015 03 14, 18:55)
O tai kur anksčiau buvot, ko neįspėjot menkai susipratusių?


Mamą su gimtadieniu sveikinau, mėgavausi saulėtu šeštadieniu, va, parėjau, pamačiau ir parašiau, ką galvoju. Tik tiek smile.gif

Gražaus savaitgalio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2015 03 14, 18:55)
Beje, FB abiejų kandidatų grupėse komentatorius jau irgi perspėjot? Ir ne tik ten - kad ir po "Kas vyksta Kaune" straipsniais sklidina vieną ar kitą palaikančių komentarų.

Ui ne, aš tiek neišprusus, tokių grupių nežinau. Tiesiog - na, pagal įstatymus, negalima ir tiek. Tik tai ir parašiau.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 14, 18:40)
Labai atsiprašau, bet gerbiant LR Konstituciją ir įstatymus, gal galima šiandien rinkimų tema nediskutuoti. Nes negalima gi smile.gif O čia, žiūriu, ir nauja tema tongue.gif

O tamsta kandidatuojate ar esate rinkimų štabo nare ir čia ketinote agituoti, platinti politinę reklamą? Tuomet to šiandien daryti negalima.

Draudžiama politinė reklama, o ne diskusijos apie rinkimus. Kada įprastinė informacija tampa politine reklama. Balsuoti reikia sąmoningai, todėl diskusijos apie rinkimus yra svarbu, ypač jei dar neapsispręsta.

V.Matijošaitis net nesiteikia kalbėti, ką ketina daryti, neva "tai populizmas" (matomai net nesuvokia, ką žodis "populizmas" reiškia), ir ketina viešojo administravimo srityje taikyti savo verslo principus. O koks tas savo verslas? Inovatyvus, demokratiškas, gerbiantis dirbančiuosius? Deja deja.
Uspaskich2, tik ne suvirintojas, o politrukas... Kupčinskas - blogai, bet Matijošaitis - dar blogiau. cool.gif
Atsakyti