Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 04 03, 17:03)
sveikutes.. ar kam pasireiske kokie pozymiai viena diena iki ovuliacijos del nestumo? pastarasias dvi dienas esu labai pavargusi.. jau antra diena atrodo kad sustoja skrandis .. tai mes bandome daryti leliuka tai nezinau ar taip anksti jau gali taip nuvykti?

Atsipalaiduokit! Ateis laikas ir sužinosit, pavyko ar ne, kam ta bereikalinga įtampa? Ciklo gale paaiškės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 04 03, 17:03)
sveikutes.. ar kam pasireiske kokie pozymiai viena diena iki ovuliacijos del nestumo? pastarasias dvi dienas esu labai pavargusi.. jau antra diena atrodo kad sustoja skrandis .. tai mes bandome daryti leliuka tai nezinau ar taip anksti jau gali taip nuvykti?


kaip gali buti pozymiai iki ovuliacijos? g.gif Nestumas tai kiausialastes ir spermatozoido susijungimas, kiausialaste islaisvinama per ovuliacija. IKI ovuliacijos nestumo buti negali.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 03, 19:53)
kaip gali buti pozymiai iki ovuliacijos?  g.gif Nestumas tai kiausialastes ir spermatozoido susijungimas, kiausialaste islaisvinama per ovuliacija. IKI ovuliacijos nestumo buti negali.

Turbūt mergina galvoja, kad pastojo anksčiau, iki įprastinės ovuliacijos laiko. Ir dabar ieško požymių, kurie galėtų reikšti, kad apvaisinimas įvyko.
Atsakyti
QUOTE(Zylė. @ 2015 04 03, 19:33)
Turbūt mergina galvoja, kad pastojo anksčiau, iki įprastinės ovuliacijos laiko. Ir dabar ieško požymių, kurie galėtų reikšti, kad apvaisinimas įvyko.

butent gali buti kad gal anksciau tai ivyko.. nieks nezino:) nes jau turejau vaikeli ir pastojimas buvo taip pat pagal daktaru nustatimu anksciau nei ovuliacia pagal kaledoriu buvo tai todel ir abejoju ar tai gali buti sie sutrikimai nuo to... bet aisku nezinia kaip kas ir kada musu organizmai kartais buna apgaulingi
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 04 04, 00:21)
butent gali buti kad gal anksciau tai ivyko.. nieks nezino:) nes jau turejau vaikeli ir pastojimas buvo taip pat pagal daktaru nustatimu anksciau nei ovuliacia pagal kaledoriu buvo tai todel ir abejoju ar tai gali buti sie sutrikimai nuo to... bet aisku nezinia kaip kas ir kada musu organizmai kartais buna apgaulingi

Žinoma, kažkokia tikimybė turbūt yra ir pastoti po praėjusių mėnesiųnių, tarkim, savaitei praėjus. Organizmai mėgsta krėsti pokštus arba ovuliacija ne visada įvyksta ciklo vidury. Jei jau atsiranda nėštumo požymiai, smalsumui patenkinti, darykit testą ar kraujo tyrimą.
Atsakyti
Beje, šioks toks pykinimas ovuliacijos metu irgi galimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Rasau cia su dideliu nerimu ir suprantu merginas, kurios rase, kad joms paranoja, nes as jauciuosiu taip pat 4u.gif
Taigi mielosios situacija pas mane tokia ir nezinau, kur kreiptis. Ciklas pas mane paskutinius kartus buvo 31, 31, 29, 29, 29, tai gan reguliarus. Paskutines mmm buvo kovo 7d. Su draugu nelabai saugomes, tai butu tik nutrauktas lytinis aktas, kuris 3 metus padejo apsisaugoti. (paskutinis toks ivykis buvo, kad jis baige man salia lyt. organu, tai buvo mazdaug pusantros savaites pries mmm ateinant. Netikiu, kad nuo to galima pastoti, bet parasiau del visa ko blush2.gif ) Ir dabar vis dar nesulaukiu mmm ir nelabai zinau kiek cia laiko laukti, kol jau testas galetu kazka parodyti, ir nusprendziau paklausti cia. Gal labai issipleciau, bet lauksiu visu atsakymu. Dekui 4u.gif
Atsakyti
galit daryt testa nors ir dabar, jau turetu rodyt.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 10, 22:04)
galit daryt testa nors ir dabar, jau turetu rodyt.

Dekui ryt darysiu tada jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_sam7 @ 2015 04 10, 22:07)
Dekui ryt darysiu tada jau smile.gif


sekmes, linkiu to rezultato kurio norit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Pasidariau testa ir jis buvo neigiamas. Tai dabar pasimeciau, ar gali buti, kad testas vis dar nerodo nestumo, skambinti man pirmadieni gydytojai ar ka tureciau dabar daryti? Kaip dar namuose galeciau suzinoti rezultatus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_sam7 @ 2015 04 11, 12:24)
Sveikutes,

Pasidariau testa ir jis buvo neigiamas. Tai dabar pasimeciau, ar gali buti, kad testas vis dar nerodo nestumo, skambinti man pirmadieni gydytojai ar ka tureciau dabar daryti? Kaip dar namuose galeciau suzinoti rezultatus? smile.gif

nėštumą jau tikrai rodytų.
Dar galit HCG kraujo tyrimą pasidaryt.
Atsakyti