Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Sunflowers @ 2015 03 26, 20:49)
Tai sveikint reikia?

Sveikos,merginos 4u.gif gal patarsit nuo pirmadienio kamuoja bloga savijauta-pykina,uzeina sleikstulys,temperatura 37.2 laikosi jau kelios dienos,nuovargis,skausminga krutine,nera apetito....menesines turi buti balandzio 7 diena...del nestumo abejoju,nes gydytojai sake,kad naturaliai negaliu pastoti...bet gal viski galejo ivykti stebuklas?ar mane tokia savijauta uzpuole todel,kad man mm turi buti?gal ka patarsit,nes nezinau ka galvot....
Atsakyti
o kokio ilgumo ciklas, kiek reguliarus?
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 04 02, 11:20)
Sveikos,merginos 4u.gif gal patarsit nuo pirmadienio kamuoja bloga savijauta-pykina,uzeina sleikstulys,temperatura 37.2 laikosi jau kelios dienos,nuovargis,skausminga krutine,nera apetito....menesines turi buti balandzio 7 diena...del nestumo abejoju,nes gydytojai sake,kad naturaliai negaliu pastoti...bet gal viski galejo ivykti stebuklas?ar mane tokia savijauta uzpuole todel,kad man mm turi buti?gal ka patarsit,nes nezinau ka galvot....

Testa darykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 02, 11:26)
o kokio ilgumo ciklas, kiek reguliarus?

na man anksciau isvis nebuvo mm,tai vaistais ir zoliniais papildais atsistate mm,vyksta jos db reguliariai kas 26d
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 02, 11:33)
Testa darykit mirksiukas.gif

Padarysiu testa,bet kazkaip abejoju ar bus teigiamas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blonde0328: 02 balandžio 2015 - 12:42
QUOTE(blonde0328 @ 2015 04 02, 13:43)
Padarysiu testa,bet kazkaip abejoju ar bus teigiamas


as irgi balsuoju uz neigiama bent jau siame etape blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 02, 12:48)
as irgi balsuoju uz neigiama bent jau siame etape  blush2.gif

testas neigiamas....tai kodel man tokia savijauta?
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 04 02, 16:39)
testas neigiamas....tai kodel man tokia savijauta?


persalot? g.gif as visada linkusi abejot nestuke.gif kai prie "pozymiu" mini temperatura. Prie nestuke.gif buna aukstesne BT, kuno tempos pakylimas nera nestuke.gif pozymis. (taip, taip, tuoj atsiras tokiu kurioms butent tik per nestuma kuno tempa ir buvo pakylus, na bet taciau cool.gif ) beto ciklas ir taip trumpas, jei net ir pastosite si cikla- velgi as pozymiais kelios val po smileysex.gif: netikiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 balandžio 2015 - 15:58
QUOTE(blonde0328 @ 2015 04 02, 15:39)
testas neigiamas....tai kodel man tokia savijauta?

Na, iki balandžio 7 dar 5 dienos, testas gali nieko nerodyt ir tiesiog todėl, kad dar per anksti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euterpė: 02 balandžio 2015 - 15:58
QUOTE(blonde0328 @ 2015 04 02, 16:39)
testas neigiamas....tai kodel man tokia savijauta?


man dar viena mintis uzklydo g.gif jei ciklui sukelt reikedavo vaistu, tai gal sitas ciklas pas jus geras ovuliacinis ciklas su aukstu PRG g.gif pojuciu atsiradimo laikas kaip ir atitinka. Jei pradings 2-3d iki mmm- reiskia tikrai buvo geras ciklas kas suteikia vilciu ateiciai, o jei stipres- na gal tada tikrai nestuke.gif ir po keliu dienu bus II
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 02, 15:57)
persalot?  g.gif as visada linkusi abejot  nestuke.gif kai prie "pozymiu" mini temperatura. Prie  nestuke.gif buna aukstesne BT, kuno tempos pakylimas nera  nestuke.gif pozymis. (taip, taip, tuoj atsiras tokiu kurioms butent tik per nestuma kuno tempa ir buvo pakylus, na bet taciau  cool.gif ) beto  ciklas ir taip trumpas, jei net ir pastosite si cikla- velgi as pozymiais kelios val po smileysex.gif: netikiu.

na tai nebuvo kelios valandos po smileysex.gif....na nezinau kas cia su manim darosi,po velyku eisiu pas gydytoja,tai tikiuosi ines aiskuma kas cia su manim darosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 02, 16:34)
man dar viena mintis uzklydo  g.gif jei ciklui sukelt reikedavo vaistu, tai gal sitas ciklas pas jus geras ovuliacinis ciklas su aukstu PRG  g.gif pojuciu atsiradimo laikas kaip ir atitinka. Jei pradings 2-3d iki mmm- reiskia tikrai buvo geras ciklas kas suteikia vilciu ateiciai, o jei stipres- na gal tada tikrai  nestuke.gif ir po keliu dienu bus II

Siaubas,galva sukasi nuo visos informacijos ohmy.gif bet didelis aciu,kad dalinates mintimis ir patarimais,na ziuresim kaip bus toliau smile.gif buciau labai laiminga jei buciu nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Euterpė @ 2015 04 02, 15:57)
Na, iki balandžio 7 dar 5 dienos, testas gali nieko nerodyt ir tiesiog todėl, kad dar per anksti. g.gif

na taip testas gali ir nerodyti,nes tikrai dar anksti,na ziuresim kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 04 02, 17:41)
na tai nebuvo kelios valandos po smileysex.gif....na nezinau kas cia su manim darosi,po velyku eisiu pas gydytoja,tai tikiuosi ines aiskuma kas cia su manim darosi smile.gif
Papildyta:

Siaubas,galva sukasi nuo visos informacijos ohmy.gif bet didelis aciu,kad dalinates mintimis ir patarimais,na ziuresim kaip bus toliau smile.gif buciau labai laiminga jei buciu nestuke.gif
Papildyta:

na taip testas gali ir nerodyti,nes tikrai dar anksti,na ziuresim kaip bus toliau smile.gif

Matuokit bazinę temperatūrą... tą rytą, kai ji nukris, bus ženklas, kad pasirodys mmm. Jei nenukris, kartosit testą mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes.. ar kam pasireiske kokie pozymiai viena diena iki ovuliacijos del nestumo? pastarasias dvi dienas esu labai pavargusi.. jau antra diena atrodo kad sustoja skrandis .. tai mes bandome daryti leliuka tai nezinau ar taip anksti jau gali taip nuvykti?
Atsakyti