Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(katinaitis26 @ 2015 03 26, 16:47)
sveikutes esu naujoke tad kreipiuosi i patyrusias moteris:)
su draugu nesisaugome, menesines veluoja 5-7 dieneles ,dariausi testuka taciau nieko:( siandien ryte pasirode nedidelis kiekis rausvu svelniai isskyru, buvau kelis kart tualete tikrinti kol kas visai nieko jau maniau kad sulaukiau menesiniu. nezinau ka galvoti ar yra kam taip buve labai apsidziaugciau kad tos mm nepasirodytu

testas jau tikrai rodytų, jei būtumėt nėščia
Atsakyti
asir taip galvoju ,bet mano pora draugiu prisidariusios daug testuku buvo ir jie ilgai nieko nerode:)
Atsakyti
sVEIKII,
Turiu klausimuka 4u.gif Su draugu turejau santykiu pries mazdaug 4 savaites. Jie buvo saugus, niekas nepabego ax.gif Sulaukiam mm kaip laikrodukas lygiai ta diena, be labai nervino viena mintele nestuke.gif ... Pasidariau po mm NT jis buvo neigiamas... Negaliu tureti nestuke.gif jokiais budais siuo metu.... KAip manote, ar tikrrai viskas ok? mirksiukas.gif ar tureciau nerimauti? verysad.gif Laukiu skubaus atsakymo...
Atsakyti
testas neigiamas, mmm buvo, kur beda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katinaitis26 @ 2015 03 26, 16:47)
sveikutes esu naujoke tad kreipiuosi i patyrusias moteris:)
su draugu nesisaugome, menesines veluoja 5-7 dieneles ,dariausi testuka taciau nieko:( siandien ryte pasirode nedidelis kiekis rausvu svelniai isskyru, buvau kelis kart tualete tikrinti kol kas visai nieko jau maniau kad sulaukiau menesiniu. nezinau ka galvoti ar yra kam taip buve labai apsidziaugciau kad tos mm nepasirodytu

Manau, kad susirgsite.
Papildyta:
QUOTE(Katyte54 @ 2015 03 26, 17:24)
sVEIKII,
Turiu klausimuka 4u.gif Su draugu turejau santykiu pries mazdaug 4 savaites. Jie buvo saugus, niekas nepabego ax.gif Sulaukiam mm kaip laikrodukas lygiai ta diena, be labai nervino viena mintele  nestuke.gif ... Pasidariau po mm NT jis buvo neigiamas... Negaliu tureti  nestuke.gif jokiais budais siuo metu.... KAip manote, ar tikrrai viskas ok? mirksiukas.gif  ar tureciau nerimauti? verysad.gif Laukiu skubaus atsakymo...

Nesuprantu, kas jus neramina?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 03 26, 17:45)
Manau, kad susirgsite.
Papildyta:

Nesuprantu, kas jus neramina?


mane neramina galimybe buti nestuke.gif , nes kiek pasiskaiciau internete tai visokiais budais pastoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte54 @ 2015 03 26, 17:49)
mane neramina galimybe buti nestuke.gif , nes kiek pasiskaiciau internete tai visokiais budais pastoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet jum buvo menesines ir nt neigiamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 03 26, 17:57)
Bet jum buvo menesines ir nt neigiamas smile.gif



Tai gera! Ramu tada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 03 23, 20:59)
nu tai kad implantacijos dar nera o pozymiu jau visas kalnas- akivaizdi isvada konkreciai dabar moteris nesilaukia ir butent dabar nestumas isivaizduojamas- savijauta su  nestuke.gif nieko bendro neturi. Bet, aisku, nieks neneigia kad gal kada nors (gal ir si cikla) pastos.

Tai pozymiu man buvo visas kalnas ir nebereikalo smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Arllet @ 2015 03 26, 20:36)
Tai pozymiu man buvo visas kalnas ir nebereikalo smile.gif  nestuke.gif


dziaugiuosi uz jus. Turetumet pagalvoti kada dar turejot nesaugiu santykiu, jus galit turet savo nuomone, as savo, bet snd jei pastojos is to karto jums net testas dar nerodytu.
Atsakyti
Ups... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 26 kovo 2015 - 20:38
QUOTE(Arllet @ 2015 03 26, 19:36)
Tai pozymiu man buvo visas kalnas ir nebereikalo smile.gif  nestuke.gif

Tai sveikint reikia?
Atsakyti