Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(VestaKub @ 2016 01 31, 22:55)
aciu uz atsakyma! man labai norejos kazka
panasaus isgirst.
Zesim kas toliau.
O po to kai testukas po keliu h parode antra juostele, pasidarei kraujo tyrima?smile.gif


as buvau 100% kad nescia, belaukdama kraujo atsakymo pasidariau 3 testus- du juostelinius- liko balti, ir viena kasetini- irgi buvo baltas, bet kazkaip tiek buvau tikra kad nenusiminiau, isvaziavau keliom val, per ta laika suzinojau krauja, 9.36- grizus namo dar karta paziurejau testus- juosteliniai taip ir liko neigiami, kasetinis rode vaiduokliu vaiduokli- rodo ir dabar, issaugojau, dariau ne ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 31 sausio 2016 - 22:02
pamirsau pamineti, jog vakar patepliojo, vos vos per diena. Maniau sirgsiu, bet iki siol nieko
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2016 01 31, 23:00)
as buvau 100% kad nescia, belaukdama kraujo atsakymo pasidariau 3 testus- du juostelinius- liko balti, ir viena kasetini- irgi buvo baltas, bet kazkaip tiek buvau tikra kad nenusiminiau, isvaziavau keliom val, per ta laika suzinojau krauja, 9.36- grizus namo dar karta paziurejau testus- juosteliniai taip ir liko neigiami, kasetinis rode vaiduokliu vaiduokli- rodo ir dabar, issaugojau, dariau ne ryte.


Net ir kai tiek nedaug hcg, testukas suvaiduokliavo.
o tau baltas pavydas 4u.gif
Atsakyti
Linkiu sekmes nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 02 01, 00:18)
Linkiu sekmes  nestuke.gif  4u.gif


4u.gif wub.gif
Atsakyti
Na va, siandien pasidariau kraujo tyrima. Deje 0.
nesuprantu ir pykstu ant testu. kodel.
tiek daug sutapimu, o tai kas tiksliausia rodo 0.
turbut as paranojike jei paklausiu ar kartais hcg kraujo tyrimai klysta???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VestaKub: 01 vasario 2016 - 22:33
QUOTE(VestaKub @ 2016 02 01, 23:32)
Na va, siandien pasidariau kraujo tyrima. Deje 0.
nesuprantu ir pykstu ant testu. kodel.
tiek daug sutapimu, o tai kas tiksliausia rodo 0.
turbut as paranojike jei paklausiu ar kartais hcg kraujo tyrimai klysta???


na, as zinau viena atveji kada sumaise tyrima, rode 0, o buvo virs 100, na bet tikimybe lb maza, aisku. Gaila verysad.gif laukiau ziniu is jusu. O visai-visai 0?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 vasario 2016 - 22:38
QUOTE(Mergiona @ 2016 02 01, 23:35)
na, as zinau viena atveji kada sumaise tyrima, rode 0, o buvo virs 100, na bet tikimybe lb maza, aisku. Gaila  verysad.gif laukiau ziniu is jusu. O visai-visai 0?


taip, apskritas 0 schmoll.gif

cia turbut pasitaiko karta is 100000...
ech...
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2016 02 01, 23:45)
taip, apskritas 0  schmoll.gif

cia turbut pasitaiko karta is 100000...
ech...


niu tikrai lb gaila, kai 0 tai 0, o kai speji uzsisvajot tai lb skaudu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 02 01, 23:50)
niu tikrai lb gaila, kai 0 tai 0, o kai speji uzsisvajot tai lb skaudu  verysad.gif


butent! pamoka gera daugiau neeebeprisigalvot ir nebemeryt i bala pinigu testam, kurie lyg pasityciodami vaidelenas!!
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2016 02 01, 23:52)
butent!  pamoka gera daugiau neeebeprisigalvot ir nebemeryt i bala pinigu testam, kurie lyg pasityciodami vaidelenas!!


niu ka, sekmes kita cikla 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 vasario 2016 - 22:58
Sveiki, man labai issipute pilvas, striju atsirado, krutine vietom tamsiom demem, slapinuos ir tustinuos dazniau, bet lakstyt nelakstau, kartais skauda pilvo apacia, kartais nezymiai pilvas trukcioja mazdaug kaip sirdies plakimas tempu, testai neigiami, bet ne rytiniai, kartais po sonkauliais skauda ipac kairej pusej.... gal isivaizduojat kas tai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indritea @ 2016 02 06, 13:30)
Sveiki, man labai issipute pilvas, striju atsirado, krutine vietom tamsiom demem,  slapinuos ir tustinuos dazniau, bet lakstyt nelakstau, kartais skauda pilvo apacia, kartais nezymiai pilvas trukcioja mazdaug kaip sirdies plakimas tempu, testai neigiami, bet ne rytiniai, kartais po sonkauliais skauda ipac kairej pusej.... gal isivaizduojat kas tai? smile.gif


persivalgot to, kam esat alergiska? g.gif na, cia mano spejimas.
Atsakyti