Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(HappyAngel @ 2015 11 29, 10:22)

Kazin ar kas nors ten beuzsuka:) galbut cia viena kita nuomone pamatysiu?
Atsakyti
Kaip manot ar praejus mazdaug 7 dienom, po mylejimosi galima jausti nestumo simptomus? Pasidalinkit savo patirtimis, nes daug skirtingu nuomoniu prisiskaiciau.
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2015 12 01, 02:54)
Kaip manot ar praejus mazdaug 7 dienom, po mylejimosi galima jausti nestumo simptomus? Pasidalinkit savo patirtimis, nes daug skirtingu nuomoniu prisiskaiciau.

Geras testas nėštumą parodyti jau gali, bet kad simptomai kokie tai išryškėtų nemanau.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Norejau paklausti Jusu nuomones ar gal siaip esate kuri susidurusi..
Esme tame, kad kai rugseji nustojau gerti KT, issiderino ciklas, pirmu tikruju mmm sulaukiaun po 41d, na o siandiena yra 36 ciklo diena. Ir vaakar vakare pradejo teplioti rudai, rusvai, zodziu teplioti. Galvojau jau prasides mmm, susitvarkiau, nuejau miegoti ir nieko.. siandiena dar pateplioja, ne istisai, nevisa diena ir tai labiau pirmoj dienos puseje buvo. O susirgt nesusirgau.
Kaip manot, gali buti jog uzsitese tepliojimas iki mmm, ar cia labiau implantacinis kraujavimas?apie ligas kazkokias negalvoju, nes realiai neseniai buvau, tikrinaus, viskas okay buvo.
aciu iskarto uz nuomones. smile.gif
Atsakyti
ir kaip manot, po kiek mazdaug dienu testukas parodytu, jei tai buvo implantacinis kraujavimas? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti. Tokia situacija. Paskutinės mėnesinės prasidėjo spalio 4d.(mėnesinės trunka 4-5 dienas). Mėnesinės nebuna reguliarios. Spalio 18 turėjau lytinių santykių su partneriu. O lapkričio 2d. turėjau santykius su kitu partneriu. Mėnesinės nebepasirodė, nuo spalio 4d. sirgimo, pasidarius testa- parodė, kad laukiuosi. Gruodžio 1 d. gydytoja nustatė echoskopijos būdu, jog laukiuosi apie 5-6 savaites. Paklausus daktares, kurių santykių metu galėjau pastoti, gydytoja atsakė, kad didesnė galimybė, lapkričio 2 d. Paklausiau, kaip gali būti lapkričio 2d, pastojimas- ir jau mato gruodžio 1d , kad vaisiui yra 6 savaitės ir 16mm..Man truputi nesusiveda galai. Ar galite pakonsultuoti, kuriuo metu galėjau pastoti. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(kukulakis123 @ 2015 12 03, 19:22)
Sveiki, norėjau paklausti. Tokia situacija. Paskutinės mėnesinės prasidėjo spalio 4d.(mėnesinės trunka 4-5 dienas). Mėnesinės nebuna reguliarios.  Spalio 18 turėjau lytinių santykių su partneriu. O lapkričio 2d. turėjau santykius su kitu partneriu.  Mėnesinės nebepasirodė, nuo spalio 4d. sirgimo, pasidarius testa- parodė, kad laukiuosi. Gruodžio 1 d. gydytoja nustatė echoskopijos būdu, jog laukiuosi apie 5-6 savaites. Paklausus daktares, kurių santykių metu galėjau pastoti, gydytoja atsakė, kad didesnė galimybė, lapkričio 2 d. Paklausiau, kaip gali būti lapkričio 2d, pastojimas- ir jau mato gruodžio 1d , kad vaisiui yra 6 savaitės ir 16mm..Man truputi nesusiveda galai. Ar galite pakonsultuoti, kuriuo metu galėjau pastoti. Ačiū.


Sveika, manau spalio 18 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kukulakis123 @ 2015 12 03, 18:22)
Sveiki, norėjau paklausti. Tokia situacija. Paskutinės mėnesinės prasidėjo spalio 4d.(mėnesinės trunka 4-5 dienas). Mėnesinės nebuna reguliarios.  Spalio 18 turėjau lytinių santykių su partneriu. O lapkričio 2d. turėjau santykius su kitu partneriu.  Mėnesinės nebepasirodė, nuo spalio 4d. sirgimo, pasidarius testa- parodė, kad laukiuosi. Gruodžio 1 d. gydytoja nustatė echoskopijos būdu, jog laukiuosi apie 5-6 savaites. Paklausus daktares, kurių santykių metu galėjau pastoti, gydytoja atsakė, kad didesnė galimybė, lapkričio 2 d. Paklausiau, kaip gali būti lapkričio 2d, pastojimas- ir jau mato gruodžio 1d , kad vaisiui yra 6 savaitės ir 16mm..Man truputi nesusiveda galai. Ar galite pakonsultuoti, kuriuo metu galėjau pastoti. Ačiū.

Nėštumą skaičiuoja ne nuo pastojimo dienos, o nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos. mirksiukas.gif Jei tavo ciklas ~28 dienų ilgumo, tai apvaisinimas galėjo įvykti po maždaug 2sav. nuo mėnesinių pirmos dienos - vadinasi pastojai spalio 18. Na, čia jei viskas "kaip iš vadovėlio". biggrin.gif O realiai... priklauso koks daugmaž tavo ciklo ilgis (kuo ilgesnis, tuo vėliau turėtų įvykt ovuliacija), ar nesudurniavo kažkaip organizmas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 12 01, 16:33)
Sveikutes 4u.gif 
Norejau paklausti Jusu nuomones ar gal siaip esate kuri susidurusi..
Esme tame, kad kai rugseji nustojau gerti KT, issiderino ciklas, pirmu tikruju mmm sulaukiaun po 41d, na o siandiena yra 36 ciklo diena. Ir vaakar vakare pradejo teplioti rudai, rusvai, zodziu teplioti. Galvojau jau prasides mmm, susitvarkiau, nuejau miegoti ir nieko.. siandiena dar pateplioja, ne istisai, nevisa diena ir tai labiau pirmoj dienos puseje buvo. O susirgt nesusirgau.
Kaip manot, gali buti jog uzsitese tepliojimas iki mmm, ar cia labiau implantacinis kraujavimas?apie ligas kazkokias negalvoju, nes realiai neseniai buvau, tikrinaus, viskas okay buvo.
aciu iskarto uz nuomones. smile.gif



Kaip jūs nebijot tų KT gert aplamai? Manęs, asmeniškai, niekas nepriverstų... Užteko dėl jų draugę palaidoti... unsure.gif doh.gif Aš aišku atsiprašysiu už tiesmukumą smile.gif
Kad tepliojimas užsitęstų, hmmm... man atrodo po tų kt čia visgi tokio tipo mm smile.gif
Pabandykit pasidaryt testuką nu smile.gif
Arba geriausias variantas apsilankyti pas gydytoją, netingėkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kukulakis123 @ 2015 12 03, 18:22)
Sveiki, norėjau paklausti. Tokia situacija. Paskutinės mėnesinės prasidėjo spalio 4d.(mėnesinės trunka 4-5 dienas). Mėnesinės nebuna reguliarios.  Spalio 18 turėjau lytinių santykių su partneriu. O lapkričio 2d. turėjau santykius su kitu partneriu.  Mėnesinės nebepasirodė, nuo spalio 4d. sirgimo, pasidarius testa- parodė, kad laukiuosi. Gruodžio 1 d. gydytoja nustatė echoskopijos būdu, jog laukiuosi apie 5-6 savaites. Paklausus daktares, kurių santykių metu galėjau pastoti, gydytoja atsakė, kad didesnė galimybė, lapkričio 2 d. Paklausiau, kaip gali būti lapkričio 2d, pastojimas- ir jau mato gruodžio 1d , kad vaisiui yra 6 savaitės ir 16mm..Man truputi nesusiveda galai. Ar galite pakonsultuoti, kuriuo metu galėjau pastoti. Ačiū.



as manau, kad pastojimas buvo 11-02. pati pastojau 10-27, paskutiniu mm pirma diena buvo - 10-04, na o 11-17 gydytoja pasake, kad man 5sav..
Atsakyti
Man Taip pat negalejo skaiciuoti pagal paskutiniu menesiniu diena Nes Kai padare ultragarsa pamate jog nestumas 2sav. Yra mazesnis.mano ciklas labai ilgas ir teigiama nt pamaciau tik 43cd ar pan. Mmm buvo 09.14 o galima skaiciuoti tik Nuo 09.30;)
Atsakyti
http://http://imesk.net/thumbnail.php
Kaip manote ar aš laukiuosi? smile.gif
Atsakyti