Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(HappyAngel @ 2015 06 05, 07:59)
Jie ir su vandeniu mėgsta antrą juostelę parodyti biggrin.gif Vieni nepatikimiausių testų, nepirkite daugiau smile.gif


Sveika Happy Angel ax.gif

Grįžau, dėl to pačio testo tikslumo... Galiu dabar pasakyti, kad jis ne visada parodo ir su vandeniu.. biggrin.gif Kai įtariau, kad laukiuosi, vėl nusipirkau aš jį ir vėl atlikau. Ir vėl man parodė du pagaliukus ant abiejų. Dabar man 19sav. eina... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewa28 @ 2015 10 20, 13:14)
Sveika Happy Angel  ax.gif

Grįžau, dėl to pačio testo tikslumo... Galiu dabar pasakyti, kad jis ne visada parodo ir su vandeniu..  biggrin.gif Kai įtariau, kad laukiuosi, vėl nusipirkau aš jį ir vėl atlikau. Ir vėl man parodė du pagaliukus ant abiejų. Dabar man 19sav. eina...  ax.gif  4u.gif


Ir? Tai jei jie parodo ir nenesciai II ir nesciai ka jusu postas irodo?

Sveikinu nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 20 spalio 2015 - 12:40
Sveikinimai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 20 spalio 2015 - 13:58
Aš paskui aišku pasikartojau testuką Bitutė, tualete kitos dienos rytą, darbe. Tai momentaliai ant akių ryškėti pradėjo... Uoj, ačiū mergaitės.. 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 18, 12:29)
suprantu kad sunku laukti,bet siulyciau dar palaukt,pasidaryt nestumo testa,jaigu vistiek neigiamas eit pas ginekologe,sekmes pranesk kaip ten kas smile.gif



Buvau siandiena pas ginekologe, nestumo nera verysad.gif
Kazkokiu rimtesniu sutrikimu taip pat.. Pagal jos prognozes susirgti tureciau lapkricio vidury... O jeigu ne, skirs gygyma.. zinoma su KT, bet grieztai pasakiau, kad negersiu. Kas cia per nesamones.... Pries pradedant man tokiu dalyku nebuvo, kad dingtu mmm ar ilgai veluotu, todel dabar nesusirgus vel ryti tabletes man neiseitis g.gif

zodziu reikia tiketis ir laukti, gal netgi susirgsiu anksciau nei ji mano, juk kitom ir pora savaiciu velavo po KT o man viso labo dar tik savaitele smile.gif
Atsakyti
Po KT kartais ir ilgesnio laiko reikia, kol ciklai normaliai atsistato.

Pvz.
"Mėnesinių ciklo sutrikimai po hormoninių kontraceptikų vartojimo yra laikini, tačiau ciklas susireguliuoja maždaug per devynis mėnesius, kartais ir ilgiau." wink.gif
Fiziologiniai ypatumai nutraukus hormoninės KT vartojimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 spalio 2015 - 16:27
na, savo isskyru tyrinejimas man visad atrode ziauriai prasminga veikla...
Atsakyti
O man kaip tik prasminga, bet čia ne ta tema. Prasmingesnio ir sveikatai nekenksmingesnio šeimos planavimo būdo nežinau. Savistaba įgudus yra ganėtinai informatyvus dalykas. Bet gal ne nėštumo nustatymui. biggrin.gif Tačiau šįkar aš apie tai
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 15, 10:29)
kaip zinote arba nezinote, kiausides pradeda dirbt is karto;)

Nes su vaisingumo atsistatymu taip yra toli gražu ne visada... Tik kokiai 50 proc. wink.gif Tas pats šaltinis.
Nėštumo variantas kiek suprantu atmestas. Jei mmm pagal ginekologę "numatytos" lapkričio vidury, tai galima "primest", kad nematė net vykstančios ovuliacijos ženklų, tai apie kokį "atsistačiusį" vaisingumą kalbėt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 spalio 2015 - 16:52
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 21, 17:09)
Buvau siandiena pas ginekologe, nestumo nera  verysad.gif
Kazkokiu rimtesniu sutrikimu taip pat.. Pagal jos prognozes susirgti tureciau lapkricio vidury...  O jeigu ne, skirs gygyma.. zinoma su KT, bet grieztai pasakiau, kad negersiu. Kas cia per nesamones.... Pries pradedant man tokiu dalyku nebuvo, kad dingtu mmm ar ilgai veluotu, todel dabar nesusirgus vel ryti tabletes man neiseitis g.gif

zodziu reikia tiketis ir laukti, gal netgi susirgsiu anksciau nei ji mano, juk kitom ir pora savaiciu velavo po KT o man viso labo dar tik savaitele smile.gif

na va,viskas isaiskejo,sekmes tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 10 21, 17:47)
Savistaba įgudus yra ganėtinai informatyvus dalykas. Bet gal ne nėštumo nustatymui. biggrin.gif


butent, ir kartu su kitais dalykais, pvz BT, ir tai NUOLATINIS procesas o ne viena men. (taciau lygiai tiek pat "savistaba" mano akim netinka abortu prevencijai... jei zinai kad pastojus- gimdysi- gali "zaist", jei vaiku tikrai neplanuoji- tiesus kelias i zudynes...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 spalio 2015 - 18:56
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 21, 17:35)
na, savo isskyru tyrinejimas man visad atrode ziauriai prasminga veikla...


Ka tu cia bandai parodyti su tais igelimais? pastebajau kD nieko beveik kito nedarai o tik issjuoki su savo "protingais" pasisakimais. gal pasilaikyk sau? cia zmones issako savo patirti, klausia visko , patirties ir taip tt, o tu cia sedi ir "stumi" tiesiogine ta zodzio prasme. Pasilaikyk tuos ikandimus sau, kam cia idomu?
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2015 10 21, 17:23)
Po KT kartais ir ilgesnio laiko reikia, kol ciklai normaliai atsistato.

Pvz.
"Mėnesinių ciklo sutrikimai po hormoninių kontraceptikų vartojimo yra laikini, tačiau ciklas susireguliuoja maždaug per devynis mėnesius, kartais ir ilgiau." wink.gif
Fiziologiniai ypatumai nutraukus hormoninės KT vartojimą.


aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 21, 18:55)
jei zinai kad pastojus- gimdysi- gali "zaist", jei vaiku tikrai neplanuoji- tiesus kelias i zudynes...)

O kas čia kitokio, nei pastojus naudojant kontracepciją? Tada abortas abortu nebesivadina? Nes, matot, įgudusiems su NŠP pastojimo tikimybė procentaliai yra ganėtinai artima tiems nėštumų skaičiams, kurie atsiranda kontracepcijos fone. wink.gif Beje, kontracepcijos fone dar ir panikos daugiau - "ar nepakenkiau".
Jau nekalbant apie spirales, kurios pačios savo esme gali veikti ir abortyviškai.
Anyway, čia ne ta tema. Nors ir aš nesuprantu kam šaipytis iš žmogaus bandančio perprasti kitokius, nei masėms priimtinus būdus. Tuo labiau, kad konkrečiu atveju nėštumas yra labai laukiamas.

QUOTE(VestaKub @ 2015 10 23, 22:08)

Gal į kai kuriuo kylančius klausimus (na pvz. apie vaisingumo atsistatymą po KT) jums galėtų padėti atsakyti šios temos dalyvės. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 24 spalio 2015 - 13:59