Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(VestaKub @ 2015 10 17, 15:44)
jo, zesim kaip cia:) sakau gal pavelavo O,  tik tos isskyros keistos, nes ciklo mazdaug viduri buvo daug ju, tada apsiramino, ir savaite mazdaug pries tariamu mm padaugejo iki dabar..

o seip kokiu itartinu pozymiu nera apart keistu isskyru? ir ar cia pirmas kartas kai menesines veluoja?
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 17, 18:22)
o seip kokiu itartinu pozymiu nera apart keistu isskyru? ir ar cia pirmas kartas kai menesines veluoja?


na maudzia pilvo apacia, tai kairi, tai desini sona, buvo pora rytu kai negalejau atsikelt , bloga buvo. Jegu nera, bet su siuo reikalu seniai draugauju, del hipotirozes.
Krutines lyg ir neskaud man, tik paspaudus spenelius, palietus jautroki sakyciau.
Na daugiau gal kaip ir nieko:)
kaip ir pirmas
Papildyta:
siaip as pilnai suprantu jog viskas greiciausiai ir bus del kt nutraukimo. Visi skausmai ir tos veluojancios mm. Bet viltis mirsta paskutine, kai labai noris, tai ir ieskai priezasciu kad tik tai butu nestuke.gif o ne KT nutraukimas..:/
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 17, 19:38)
na maudzia pilvo apacia, tai kairi, tai desini sona, buvo pora rytu kai negalejau atsikelt , bloga buvo. Jegu nera, bet su siuo reikalu seniai draugauju, del hipotirozes.
Krutines lyg ir neskaud man, tik paspaudus spenelius, palietus jautroki sakyciau.
Na daugiau gal kaip ir nieko:)
kaip ir pirmas
Papildyta:
siaip as pilnai suprantu jog viskas greiciausiai ir bus del kt nutraukimo. Visi skausmai ir tos veluojancios mm. Bet viltis mirsta paskutine, kai labai noris, tai ir ieskai priezasciu kad tik tai butu  nestuke.gif  o ne KT nutraukimas..:/

suprantu kad sunku laukti,bet siulyciau dar palaukt,pasidaryt nestumo testa,jaigu vistiek neigiamas eit pas ginekologe,sekmes pranesk kaip ten kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 18, 12:29)
suprantu kad sunku laukti,bet siulyciau dar palaukt,pasidaryt nestumo testa,jaigu vistiek neigiamas eit pas ginekologe,sekmes pranesk kaip ten kas smile.gif


Sutarta smile.gif
Atsakyti
Pirmą kartą tenka ir man klausti tokio patarimo...
Situacija: buvę ciklai iki pastarojo truko 29, 32, 28, 27, 33, 36, 29, 30, 28, 32, 28 dienas. Vidutinis - 30d. Tie ciklai, kurie buvo ilgesni nei 30 dienų buvo įtakoti labai didelio streso ir vieną kartą karščių. Nepaisant to mano ciklai būna ganėtinai tvarkingi. Šiandien yra 35 CD, taigi vėluoja kaip ir 5 dienas. Keista tai, kad šį ciklą praktiškai nepatyriau streso, valgiau sveikai, svoris nekito, niekuo nesirgau, tik kito kėlimosi laikas. Lytiniai aktai, saugūs, su prezervatyvu, buvo įvykę 12CD, 13CD ir 19CD, taikant NLA - 26CD. šiandien ryte tikrai pastebimai pykino, taip pat pykindavo, nors ir nestipriai, naktimis, maždaug prieš savaitę. tai man nėra įprasta. Šiaip jaučiuosi lyg prieš mėnesines - pučia pilvą, kaupiasi dujos, gimdos kaklelis minkštas (nors prieš kelias dienas buvo labai kietas). Kaip manote, ar esu nėščia? Dar esu labai jauna, būtų... neparanku. Rytoj ryte keliausiu į vaistinę testo. Būsiu labai dėkinga už nuomones! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ona_Gražuolė @ 2015 10 18, 18:39)
Dar esu labai jauna, būtų... neparanku.

Tai ką dabar pasakyti? Apie tai "paranku" ar "neparanku" būtų reikia galvoti kaskart prieš sugulant, nes 100 proc. garantijas, kad nepastosit duoda tik susilaikymas.
Ar būna, kad pastoja su prezervatyvu? Būna.
Ar jūs pastojot? Nežinia. Testą darykitės. O kam tą ciklų trukmės vidurkį išvedėt ir pagal jį skaičiuojat kiek "vėluoja" išvis nesupratau. Iš skaičių matyti, kad metų eigoje buvo ir ilgesnis - 36 dienų.
Atsakyti
QUOTE(Ona_Gražuolė @ 2015 10 18, 19:39)
Pirmą kartą tenka ir man klausti tokio patarimo...
Situacija: buvę ciklai iki pastarojo truko 29, 32, 28, 27, 33, 36, 29, 30, 28, 32, 28 dienas. Vidutinis - 30d. Tie ciklai, kurie buvo ilgesni nei 30 dienų buvo įtakoti labai didelio streso ir vieną kartą karščių. Nepaisant to mano ciklai būna ganėtinai tvarkingi. Šiandien yra 35 CD, taigi vėluoja kaip ir 5 dienas. Keista tai, kad šį ciklą praktiškai nepatyriau streso, valgiau sveikai, svoris nekito, niekuo nesirgau, tik kito kėlimosi laikas. Lytiniai aktai, saugūs, su prezervatyvu, buvo įvykę 12CD, 13CD ir 19CD, taikant NLA - 26CD. šiandien ryte tikrai pastebimai pykino, taip pat pykindavo, nors ir nestipriai, naktimis, maždaug prieš savaitę. tai man nėra įprasta. Šiaip jaučiuosi lyg prieš mėnesines - pučia pilvą, kaupiasi dujos, gimdos kaklelis minkštas (nors prieš kelias dienas buvo labai kietas). Kaip manote, ar esu nėščia? Dar esu labai jauna, būtų... neparanku. Rytoj ryte keliausiu į vaistinę testo. Būsiu labai dėkinga už nuomones! smile.gif

jaigu ciklas taip svyruoja,jusu vietoj dar palaukciau pora dienu,gal pramus.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 10 18, 19:54)
Tai ką dabar pasakyti? Apie tai "paranku" ar "neparanku" būtų reikia galvoti kaskart prieš sugulant, nes 100 proc. garantijas, kad nepastosit duoda tik susilaikymas.
Ar būna, kad pastoja su prezervatyvu? Būna.
Ar jūs pastojot? Nežinia. Testą darykitės. O kam tą ciklų trukmės vidurkį išvedėt ir pagal jį skaičiuojat kiek "vėluoja" išvis nesupratau. Iš skaičių matyti, kad metų eigoje buvo ir ilgesnis - 36 dienų.


Taigi ateiname į forumus, kad sulauktumėm patarimo, galbūt paranos, o jūs taip griežtai, kandžiai ant manęs. Aš galvojau kiekvieną kartą prieš sugulant, nuoširdžiai sakau, bet jei jau netyčiukas užkibo tai užkibo, dabar pamokėlėms jau per vėlu.

O 36d ciklas, kaip minėjau, buvo po DIDŽIULIO streso: būsto keitimas, didelės sveikatos problemos, fiziniai darbai, bemiegės naktys ir t.t. Šį mėnesį nieko net į tą pusę nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Ona_Gražuolė @ 2015 10 19, 02:26)
Taigi ateiname į forumus, kad sulauktumėm patarimo, galbūt paranos, o jūs taip griežtai, kandžiai ant manęs. Aš galvojau kiekvieną kartą prieš sugulant, nuoširdžiai sakau, bet jei jau netyčiukas užkibo tai užkibo, dabar pamokėlėms jau per vėlu.

O 36d ciklas, kaip minėjau, buvo po DIDŽIULIO streso: būsto keitimas, didelės sveikatos problemos, fiziniai darbai, bemiegės naktys ir t.t. Šį mėnesį nieko net į tą pusę nebuvo.

patarimas butu toks,nusipirkti nestumo testa,ta jus turbut ir pati zinote.
Atsakyti
QUOTE(Ona_Gražuolė @ 2015 10 19, 01:26)
Taigi ateiname į forumus, kad sulauktumėm patarimo, galbūt paranos, o jūs taip griežtai, kandžiai ant manęs.

Nu tai kam čia tada rašinėt visokius "paranku - neparanku". Nuo to ar jums paranku ar neparanku testo rezultatai nekinta.
Esamoje situacijoje tegaliu palinkėti ramybės.
O testą šiaip ar taip teks pasidaryti.

Jei be galo gąsdina neplanuotas nėštumas, rekomenduoju: http://www.neplanuotasnestumas.lt/
Bet nežinant situacijos, ši rekomendacija kiek ankstyva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 19 spalio 2015 - 20:42
QUOTE(hi (: @ 2015 10 19, 21:40)
Jei be galo gąsdina neplanuotas nėštumas, rekomenduoju: http://www.neplanuotasnestumas.lt/
Bet nežinant situacijos, ši rekomendacija kiek ankstyva.


oj, aciu thumbup.gif ieskojau sito saito bet kazkaip niekaip nerasdavau doh.gif galvojau nutrauke veikla. Gerai kad ne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 10 19, 21:40)
Nu tai kam čia tada rašinėt visokius "paranku - neparanku". Nuo to ar jums paranku ar neparanku testo rezultatai nekinta.
Esamoje situacijoje tegaliu palinkėti ramybės.
O testą šiaip ar taip teks pasidaryti.

Jei be galo gąsdina neplanuotas nėštumas, rekomenduoju: http://www.neplanuotasnestumas.lt/
Bet nežinant situacijos, ši rekomendacija kiek ankstyva.


Rašinėt tam, kad jaudinausi, norėjau pateikti savo klausime kuo daugiau informacijos ir, matyt, tikėjausi nuraminimo. Nemaniau, kad tie žodžiai taip stipriai klius už akių. Ačiū už nuorodą smile.gif
Atsakyti