Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Mergiona @ 2015 10 15, 11:22)
Kokios vaisingos dienos geriant KT?  blink.gif jei prisigalvojot vaisingu dienu pozymius su KT tai galit prisigalvot bet kokius nestumo pozymius. Isvada-savo 'pozymiais' vadovautis negalit ir arba padarot kraujo tyrima arba laukiat.


mieloji, kita karta isiskaityki ka rasau;) tokios vaisingos, kad per jas galima pastoti;) jau tuo metu nebegeriau kt, ir kaip zinote arba nezinote, kiausides pradeda dirbt is karto;) todel maziau gudrauk o daugiau susikaupk jei jau bandai kazka "padet"
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 15, 11:29)
mieloji, kita karta isiskaityki ka rasau;) tokios vaisingos, kad per jas galima pastoti;) jau tuo metu nebegeriau kt, ir kaip zinote arba nezinote, kiausides pradeda dirbt is karto;) todel maziau gudrauk o daugiau susikaupk jei jau bandai kazka "padet"


Jo. Ne taip perskaiciau. Mieloji. Sekmes isskyras nagrinet. Saunus hobbis. Man kraujo tyrimas kazkaip informatviau atrodo. Na bet ka as zinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 15 spalio 2015 - 10:55
Kazkaip kvailai issireiskei:) koks cia tau hobis? tiesiog dabar neturiu pinigu tyrimams:) tai tiek. Ir cia parasiau tikrai ne tam kad sulaukciau tokiu atsakymu kaip tavo. jeigu nezinai ka daugiau parasyti be priekaistu tai geriau nieko nerasyk:) kam cia reikia rodytis tokia protinga su tokiais mazais "puolimais" smile.gif nagrineju nenagrineju manau ne tavo reikalas, ne sito juk klausiau smile.gif geros dienos
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 15, 10:05)
suprantu kad lieka laukti arba darytis tyrima.. bet tas kantrybes neturejimas.. todel ir prasau jusu nuomones, siaip kamanote biggrin.gif puikiai suprantu kad jus mab nepasakyt laukiuos ar ne, bet gal numanot ar yra tikimybe, ar viskas greiciausiai del to jog nustojau gert..
beje tai kaip manot, galejo dar testukas neparodyt nestumo?  smile.gif

Man tik penktą dieną po to tos dienos, kai turėjo būti mėnesinės, parodė jautrus testas II. Nusipirk kokį jautrų testą ir pabandyk rytoj ryte, tie pigūs ir nejautrūs rodė teigiamą tik palaikyti ilgiau, negu priklaus. Aišku buvo galima pasitelkus vaizduotę įžvelgti ir antrą juostelę, bet aš to nelaikiau teigiamo testo ženklu. Gal 7 testus sugadinau, kol gavau tikrai teigiamą atsakymą doh.gif
Pastojau nutraukus KT antrą mėnesį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 10 15, 14:56)
Man tik penktą dieną po to tos dienos, kai turėjo būti mėnesinės,  parodė jautrus testas II. Nusipirk kokį jautrų testą ir pabandyk rytoj ryte, tie pigūs ir nejautrūs rodė teigiamą tik palaikyti ilgiau, negu priklaus. Aišku buvo galima pasitelkus vaizduotę įžvelgti ir antrą juostelę, bet aš to nelaikiau teigiamo testo ženklu. Gal 7 testus sugadinau, kol gavau tikrai teigiamą atsakymą  doh.gif
Pastojau nutraukus KT antrą mėnesį  4u.gif


Labai aciu uz naudinga atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 10 15, 14:56)
Man tik penktą dieną po to tos dienos, kai turėjo būti mėnesinės,  parodė jautrus testas II. Nusipirk kokį jautrų testą ir pabandyk rytoj ryte, tie pigūs ir nejautrūs rodė teigiamą tik palaikyti ilgiau, negu priklaus. Aišku buvo galima pasitelkus vaizduotę įžvelgti ir antrą juostelę, bet aš to nelaikiau teigiamo testo ženklu. Gal 7 testus sugadinau, kol gavau tikrai teigiamą atsakymą  doh.gif
Pastojau nutraukus KT antrą mėnesį  4u.gif


Na va, siandien pasidariau jautru testuka, na neigiamas. Veluoja tris dienas
manai jautrus jau butu parodes ar ne? na zinoma cia kiekvienai labai skirtingai. Na turbut belieka tik laukt
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 16, 10:46)
Na va, siandien pasidariau jautru testuka, na neigiamas. Veluoja tris dienas
manai jautrus jau butu parodes ar ne? na zinoma cia kiekvienai labai skirtingai. Na turbut belieka tik laukt

na man jautrus testas parode 2 bruksnelius tik kai menesines velavo 9dienas,o kokios firmos testuka dareisi?
Atsakyti
Jautrus testukas kuri siandiena dariaus yra VIOLA
O tu?smile.gif
na va , reiskias trys dienos dar labai nedaug..
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 16, 16:37)
Jautrus testukas kuri siandiena  dariaus yra VIOLA
O tu?smile.gif
na va , reiskias trys dienos dar labai nedaug..

as benu vaistinej pirkau rozini testuka kuris vadinasi benu,jis man pats pirmas kuris parode normaliai,nors iki to laiko kol ji nusiprikau kiekviena diena pirkausi ivairiu firmu ir kasdien dariausi,jie rode beveik nematoma kazkoki seseli,tad gali pabandyti nusiirk ir pasidaryt benu,jis jau turetu rodyti,nes yra jautrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 16, 22:34)
as benu vaistinej pirkau rozini testuka kuris vadinasi benu,jis man pats pirmas kuris parode normaliai,nors iki to laiko kol ji nusiprikau kiekviena diena pirkausi ivairiu firmu ir kasdien dariausi,jie rode beveik nematoma kazkoki seseli,tad gali pabandyti nusiirk ir pasidaryt benu,jis jau turetu rodyti,nes yra jautrus smile.gif



supratau, na bandysiu nusipirkt. siaip sake viola irgi jautrus ir ale neblogas, bet gal dar anksti dariaus
matai tau bent kazkokius seselius mete, o man balta balta..
na bandysiu benu testuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 17, 12:56)
supratau, na bandysiu nusipirkt. siaip sake viola irgi jautrus ir ale neblogas, bet gal dar anksti dariaus
matai tau bent kazkokius seselius mete, o man balta balta..
na bandysiu benu testuka smile.gif

as irgi girdejau kad viola neblogas,ne pabandyk po poros dienu pasidaryti,na o jaigu neigiamas visiskai bus tai vadinas tikrai nesi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 17, 13:06)
as irgi girdejau kad viola neblogas,ne pabandyk po poros dienu pasidaryti,na o jaigu neigiamas visiskai bus tai vadinas tikrai nesi nestuke.gif


jo, zesim kaip cia:) sakau gal pavelavo O, tik tos isskyros keistos, nes ciklo mazdaug viduri buvo daug ju, tada apsiramino, ir savaite mazdaug pries tariamu mm padaugejo iki dabar..
Atsakyti