Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 07, 11:32)
taip,per pilva.

Tokiame mažame nėštume per pilvą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 10 07, 11:57)
Tokiame mažame nėštume per pilvą? rolleyes.gif


drinks_cheers.gif specialiai paklausiau. Dbr ir as jungiosi prie Leksos nuomones- istorija isgalvota neaiskiu tikslu.
Atsakyti
Mergiona, taip ir pamaniau, kad mažytė provokacija iš Jūsų pusės buvo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 10 07, 10:57)
Tokiame mažame nėštume per pilvą? rolleyes.gif

Nesiimsiu spręsti dėl istorijos tikrumo/netikrumo, šįkart neturiu azarto detektyvam :], bet man jau prieš -lika metų panašaus ankstumo nėštumą kaip tik tokiu būdu patvirtino, teigiamo testo ir matomos "pūslytės" pakako. g.gif Dargi gimdos būklė atitinkama nusimanančiam matos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 07 spalio 2015 - 16:07
nieko as cia neissigalvoju,neturiu jokio tikslo meluoti. nuejusi pas gydytoja,pasakiau situacija,parodziau nestumo testus,paklause kada buvo paskutines menesines,pasake kad pagal viska jaigu nestumas yra tai jau 6savaites,pasodino ant kedes apziurai,paskui nusivede i echoskopu kabineta,tikrinant patvirtino kad nestuma tikrai mato ir paskyre laika kitam vizitui po 2 savaiciu. nesuprantu ko jus cia mane uzsipuolat...
Atsakyti
mane irgi per pilvą žiūrėjo (4,5 sav nuo ciklo pradžios)
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2015 10 09, 01:22)
mane irgi per pilvą žiūrėjo (4,5 sav nuo ciklo pradžios)


aga, ir nieko nepamate bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 09, 06:50)
aga, ir nieko nepamate  bigsmile.gif


Aha lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Prisijungsiu prie jusu
Noreciau suzinotu Jusu asmenine nuomone. Esme tokia. Baigiau gerti KT rugsejo menesi ir kaip visada sulaukiau netikruju mm rugsejo 16. Toliau KT nebegeriau, zodziu atsisakiau ju. Vakar pagal viska turejau susirgt (28 ciklo diena). Dar kolkas nieko. Taip zinau, kad viskas bent jau 95% del to, jog issiderinti galejo ciklas nutraukus KT. Bet yra vienas dalykas.. mazdaug savaite pries tariamu mm labai pagausejo isskyru, Nors ciklo viduryje( bent jau pagal senaji, kuris buvo 28 d, kol geriau KT) taip pat ju buvo daug, na vaisingos dienos ir taip tt. tai vat, ir iki dabar yra gausios isskyros, slapumo jausmas ir taip tt. Todel menesiniu dar atrodo nesulauksiu. Aisku galvoju apie nestuma, bet dariausi vakar ir diandien NT neigiami. Gal dar anksti, kaip manot? Vis gi neaisku kada O buti galejo. Buvau vakar pas gine, sake dar anksti zet jei ir butu, liepe jei nessirgsiu ateit uz sav. Lieka hcg tyrimas, bet noriu isklausyti jusu nuomones, pasidalinkit patirtim, aciu:)
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 10 15, 10:42)
Sveikos. Prisijungsiu prie jusu
Noreciau suzinotu Jusu asmenine nuomone. Esme tokia. Baigiau gerti KT rugsejo menesi ir kaip visada sulaukiau netikruju mm rugsejo 16. Toliau KT nebegeriau, zodziu atsisakiau ju. Vakar pagal viska turejau susirgt (28 ciklo diena). Dar kolkas nieko. Taip zinau, kad viskas bent jau 95% del to, jog issiderinti galejo ciklas nutraukus KT. Bet yra vienas dalykas.. mazdaug savaite pries tariamu mm labai pagausejo isskyru, Nors ciklo viduryje( bent jau pagal senaji, kuris buvo 28 d, kol geriau KT) taip pat ju buvo daug, na vaisingos dienos ir taip tt. tai vat, ir iki dabar yra gausios isskyros, slapumo jausmas ir taip tt. Todel menesiniu dar atrodo nesulauksiu. Aisku galvoju apie nestuma, bet dariausi vakar ir diandien NT neigiami. Gal dar anksti, kaip manot? Vis gi neaisku kada O buti galejo. Buvau vakar pas gine, sake dar anksti zet jei ir butu, liepe jei nessirgsiu ateit uz sav. Lieka hcg tyrimas, bet noriu isklausyti jusu nuomones, pasidalinkit patirtim, aciu:)

sveika,manau palauk dar keleta dienu ir pasidaryk nestumo testa,arba gali pasidaryti hcg kad tikrai butu viskas aisku smile.gif
Atsakyti
suprantu kad lieka laukti arba darytis tyrima.. bet tas kantrybes neturejimas.. todel ir prasau jusu nuomones, siaip kamanote biggrin.gif puikiai suprantu kad jus mab nepasakyt laukiuos ar ne, bet gal numanot ar yra tikimybe, ar viskas greiciausiai del to jog nustojau gert..
beje tai kaip manot, galejo dar testukas neparodyt nestumo? smile.gif
Atsakyti
Kokios vaisingos dienos geriant KT? blink.gif jei prisigalvojot vaisingu dienu pozymius su KT tai galit prisigalvot bet kokius nestumo pozymius. Isvada-savo 'pozymiais' vadovautis negalit ir arba padarot kraujo tyrima arba laukiat.
Atsakyti