Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 02, 08:55)
man menesines budavo anksciau veluodavo net po puse metu,buvau del to pas ginekologe ne viena ir ne du kartus. o jus cia mane uzsipuolet nes naujoke ar kaip? beje,anksciau kai veluodavo jokiu pozymiu susijusiu su nestumu nebudavo. beje šįryt pasidariau benu jautiausia testuka ir zinoma parode II smile.gif


Kodel nepasidarot HCG tyrimo is kraujo?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 10 02, 08:04)
nes mergiscia sau isikalbejo nestuma.

 i 
Prašau truputį atidžiau rinktis žodžius ir toną. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 02, 09:09)
Kodel nepasidarot HCG tyrimo is kraujo?

o gal zinote kaune gera laboratorija kur galima pasidaryti ta tyrima? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 10 02, 08:04)
nes mergiscia sau isikalbejo nestuma.
o kodel kartais veluoja menesines? Del ligos, hormonu sutrikimu, pasikeitusio gyvenimo ritmo, vartojamu vaistu, virsvorio ar per mazo svorio, premenopauzes.
Man atrodo tavo atveju geriausia butu nueiti pas ginekologe ir pasikalbeti aplamai apie pastojima, nestuma, pozymius, nes dabar tai zinios l.menkos.

jaigu jums nera nuotaikos tai nebutina issilieti forume ant niekuo detu zmoniu. ACIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 02, 09:44)
o gal zinote kaune gera laboratorija w


Tam nereikia geros. Tai elementarus tyrimas ir tiks bet kuri.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 02, 09:56)
Tam nereikia geros. Tai elementarus tyrimas ir tiks bet kuri.

aciu smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Norėčiau jūsų pagalbos. Su mergina mylėjomės jos antrąją menesinių dieną. Įvyko taip, kad gali būti, jog spermos galėjo patekti ir į vaginą, tačiau tikimybė nedidelė. Visa tai pateko ant išorinių lytinių organų. To išgąsdinti, po mažiau nei paros (~20 valandų) išgėrėme escapelle. Jokių didelių šalutinių poveikių mergina nejuto. Sakė menesinės po to nebebuvo tokios gausios kaip įprastai, tačiau kraujavo nežymiai visas jai priklausančias mėnesinių dienas.

Mums tikrai labai svarbu sužinoti jūsų nuomonę apie tai, ar galėjo mergina pastoti. Visa tai įvyo antrąją ciklo dieną, o jos visas ciklas trunka 31 dieną - tos dienos jai tikrai nebuvo vaisingos. Merginai mėnesinės turėjo prasidėti antradienį, tačiau iki šiol jų dar nėra (penktadienis). Draugė skundėsi, kad šiandien jai skaudėjo kairį šoną. Nuo paskutinių mėnesinių praėjo lygiai penkios savaitės, mergina jokių neštumo simptomų nejautė, bet nepasirodančios mėnesnės labai gąsdina. Merginai mėnesis buvo labai įtemptas, daug nervavomės ne tik dėl to. Tad ar yra kokia nors galimybė, jog mano mergina pastojo?
Atsakyti
Tikimybė, gyvenant lytinį gyvenimą, visada yra.
Nors labiausiai tikėtina, jog mėnesinės užsilaikė dėl streso ir hormonų bombos, išderinusios organizmą (Escapelle). O kodėl ji nepasidaro nėštumo testo? Forumietės gali tik paspėlioti, padiskutuoti, tačiau tikslaus atsakymo Jums tikrai nepateiks.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 02, 09:56)
Tam nereikia geros. Tai elementarus tyrimas ir tiks bet kuri.

antradieniui uzsirasiau pas ginekologe,jaigu ji patvirtins nestuma tai manau nebutinas tas tyrimas.
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 04, 14:29)
antradieniui uzsirasiau pas ginekologe,jaigu ji patvirtins nestuma tai manau nebutinas tas tyrimas.


Negirdejau kad lt butu ginekologu telepatu. Jei testas dorai nerodo tai ir gine nieko neisburs.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 04, 15:38)
Negirdejau kad lt butu ginekologu telepatu. Jei testas dorai nerodo tai ir gine nieko neisburs.

man benu testukas jau dorai parode ryskius du bruksnelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 10 04, 14:38)
Jei testas dorai nerodo tai ir gine nieko neisburs.

Ir kodėl gi ne? Ginekologai turi dar ir savų priemonių, pvz. ultragarsą. Galų gale nueis ir su gydytoja pasitars kaip daryti. Vis tik ji didesnis specalistas nei sm. Aš pvz. asmeniškai nė karto nesidariau kraujo tyrimo ir kažkaip nevisai ir suprantu jo poreikį. Juk jei yra, tai yra, pasirodys ir be kraujo tyrimo kai ateis laikas. O jei nėra, tik balon išmesti pinigai. Čia gal toks metodas pačioms nekantriausioms. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 04 spalio 2015 - 20:50
QUOTE(hi (: @ 2015 10 04, 21:48)
pasirodys ir be kraujo tyrimo kai ateis laikas.


butent, kai laikas ateis. HCG kraujuje rodo nuo visai nulio. Nestumo testas nuo HCG 10-20. Gine su geriausiu vaginaliniu echo mato nuo HCG apie 900 (ir tai tik maziuka taskiuka GAL pamato, kazkur maciau lentele HCG rysis su puslytes (to taskiuko) dydziu. Prie HCG 2500 taskiukas vos 5mm, iki to net sunku pasakyt ar tai vaisius mezgasi ar siaip kas).

Mano kukli nuomone tuo klausimu- ner ko ten landziot pacioje pradzioje. Pirma reikia zinot ar nestumas yra, kokio jis dydumo, o tada bet 6 sav sulaukt- na, kad vizitas pas gine del nestumo turetu kazkoki realu tiksla- pamatyt sirdute, pvz, ir tai, jei atmest "nekantru" faktoriu cia reikalinga pastojusioms "dirbtinai" ar turejusiom nesivystanciu ar persileidimu.

Beto, zinot ar yra nestumas svarbu ir del tolimesniu veiksmu- ar issaukt mmm tableciu pagalba ar nestukiskus rubus pirktis. Nes jei HCG per mazas ir jo nesimato- bet moteris gali buti nescia- visvien arba pasakys HCG daryt arba "ateikit po keliu sav".
Atsakyti