Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 09 26, 23:13)
Yra Vaiduokliukų tema, kurioje keliami vos įžiūrimos antros juostelės.  Nufotografuosiu testą ir įkelkite į tą temą - visos pasitarsim wink.gif Kokios firmos testą darėtės?

dabar jau va savaite menesiniu nera nei kvapo g.gif vakar pradejo baisiai strenas skaudeti,krutine maudzia.
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 09 29, 13:18)
dabar jau va savaite menesiniu nera nei kvapo g.gif  vakar pradejo baisiai strenas skaudeti,krutine maudzia.

eikit pas ginekologa arba nusipirkit kita testa, kitos firmos. O "pozymius" sau pati isikalbejot, nes jiems per anksti ir dar tokiems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 09 30, 10:35)
eikit pas ginekologa arba nusipirkit kita testa, kitos firmos. O  "pozymius" sau pati isikalbejot, nes jiems per anksti ir dar tokiems  doh.gif

O kodėl savaitę vėluojant mėnesinėms strėnų skausmas ir krūtinės maudimas yra įsikalbėti požymiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 09 30, 10:35)
eikit pas ginekologa arba nusipirkit kita testa, kitos firmos. O  "pozymius" sau pati isikalbejot, nes jiems per anksti ir dar tokiems  doh.gif

na abejoju ar per anksti,cia pasiskaicius tai kitoms jau ir pries tariamas menesines pozymiu tokiu buna.
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 09 30, 14:37)
na abejoju ar per anksti,cia pasiskaicius tai kitoms jau ir pries tariamas menesines pozymiu tokiu buna.

Nusipirkit kitos firmos testą, pasidaryki tir pasirodykit - aptarsim wink.gif Jei laukiatės, jau turėtų ryškėti, lyginant su ankstesniais testais smile.gif

Strėnų skausmams kaip ir ansktoka pirmom nėštumo savaitėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 09 30, 15:54)
Strėnų skausmams kaip ir ansktoka pirmom nėštumo savaitėm smile.gif

Man, pavyzdžiui, laužė strėnas nuo pat pirmų savaičių, kai laukiausi dukros. Nesakau, kad čia neginčijamas nėštumo požymis, tik sakau, kad būna visaip.
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 09 30, 15:54)
Nusipirkit kitos firmos testą, pasidaryki tir pasirodykit - aptarsim wink.gif Jei laukiatės, jau turėtų ryškėti, lyginant su ankstesniais testais smile.gif

Strėnų skausmams kaip ir ansktoka pirmom nėštumo savaitėm smile.gif

jau nusipirkau tika nestumo testa bitute juostele,ziuresiu rytoj ka parodys nes jau 5 dienos praejo nuo paskutinio daryto testuko smile.gif
Atsakyti
na pasdariau ta juostele ir neigiamas su vos iziurimu vaiduokliuku g.gif turbut taip ir neuzkibo,bet kodel tada menesiniu iki siol nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 01, 07:53)
na pasdariau ta juostele ir neigiamas su vos iziurimu vaiduokliuku g.gif  turbut taip ir neuzkibo,bet kodel tada menesiniu iki siol nera? g.gif

įkelkit testukų foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 10 01, 12:42)
įkelkit testukų foto smile.gif

nufotografavus nieko nesimato,be to naujoke cia esu tai ir nelabai zinau kaip ikelti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 09 30, 09:54)
O kodėl savaitę vėluojant mėnesinėms strėnų skausmas ir krūtinės maudimas yra įsikalbėti požymiai? g.gif

nes mergiscia sau isikalbejo nestuma.

QUOTE(mukaka1993 @ 2015 10 01, 06:53)
na pasdariau ta juostele ir neigiamas su vos iziurimu vaiduokliuku g.gif  turbut taip ir neuzkibo,bet kodel tada menesiniu iki siol nera? g.gif

o kodel kartais veluoja menesines? Del ligos, hormonu sutrikimu, pasikeitusio gyvenimo ritmo, vartojamu vaistu, virsvorio ar per mazo svorio, premenopauzes.
Man atrodo tavo atveju geriausia butu nueiti pas ginekologe ir pasikalbeti aplamai apie pastojima, nestuma, pozymius, nes dabar tai zinios l.menkos.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 10 02, 08:04)
nes mergiscia sau isikalbejo nestuma.
o kodel kartais veluoja menesines? Del ligos, hormonu sutrikimu, pasikeitusio gyvenimo ritmo, vartojamu vaistu, virsvorio ar per mazo svorio, premenopauzes.
Man atrodo tavo atveju geriausia butu nueiti pas ginekologe ir pasikalbeti aplamai apie pastojima, nestuma, pozymius, nes dabar tai zinios l.menkos.

man menesines budavo anksciau veluodavo net po puse metu,buvau del to pas ginekologe ne viena ir ne du kartus. o jus cia mane uzsipuolet nes naujoke ar kaip? beje,anksciau kai veluodavo jokiu pozymiu susijusiu su nestumu nebudavo. beje šįryt pasidariau benu jautiausia testuka ir zinoma parode II smile.gif
Atsakyti