Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

nusiperkat nestumo testa ir pasidarot. Bet "pozymiams" kuriuos "jauciat" gerokai per anksti, net jei nescia.
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 09 18, 17:04)
laba diena,su vyru nesisaugojam jau beveik menuo,planuojam leliuka. pastarosiomis dienomis slapinantis sudiegia pilvo apacia,labai noriu miego,skauda galva ir nugra. menesines turetu pasirodyti uz savaites,ar galiu buti nescia smile.gif


Jei slapinantis kazka jauciat -cia infekcija. O nestumo pozymiams per anksti net jei ir uzkybo.
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 09 18, 17:04)
laba diena,su vyru nesisaugojam jau beveik menuo,planuojam leliuka. pastarosiomis dienomis slapinantis sudiegia pilvo apacia,labai noriu miego,skauda galva ir nugra. menesines turetu pasirodyti uz savaites,ar galiu buti nescia smile.gif

ne.
Atsakyti
sveikos mamytes, gal kas is patirties gales padet su iskilusiais klausimeliais blush2.gif mano paskutines mm buvo 08.28 ir taip gavosi kad su vyru atsipalaidavom ir nepasisaugojom kaip tik ant oviulecijos dienos ax.gif blush2.gif po poros sav pasidariau testuka rode neigiama, bet tada buvo savaite iki numatomu mm. Viskas kaip ir aisku butu,bet pradejo skaudeti krutis, miego trukumas pastovus, pilva vis paskauda bet kitaip nei pries mm. Tai vis del to gal testuka per anksti pasidariau ir gal vis del to nestuke.gif ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglutja91 @ 2015 09 21, 20:37)
sveikos mamytes, gal kas is patirties gales padet su iskilusiais klausimeliais  blush2.gif  mano paskutines mm buvo 08.28 ir taip gavosi kad su vyru atsipalaidavom ir nepasisaugojom kaip tik ant oviulecijos dienos  ax.gif  blush2.gif  po poros sav pasidariau testuka rode neigiama, bet tada buvo savaite iki numatomu mm. Viskas kaip ir aisku butu,bet pradejo skaudeti krutis, miego trukumas pastovus, pilva vis paskauda bet kitaip nei pries mm. Tai vis del to gal testuka per anksti pasidariau ir gal vis del to  nestuke.gifblush2.gif

Dar luktelkit ir kartokit testą arba nusipirkit jautrų testuką wink.gif
O su tais požymiais žinot, kaip būna - prisigalvojam mes, moterys, nebūtų dalykų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 09 21, 21:27)
Dar luktelkit ir kartokit testą arba nusipirkit jautrų testuką wink.gif
O su tais požymiais žinot, kaip būna - prisigalvojam mes, moterys, nebūtų dalykų wink.gif

aciu, siaip iki mm liko 2 dienos bet pilvo raizymas tai jau visa savaite taip lyg sirgt pradeciau smile.gif
Atsakyti
Mano situacija panaši, kaip eglutja91...
Paskutinės mėnesinės buvo 08.27, dabar kaip ir turėčiau susirgti.
Jau gera antra savaitė, kaip baisiai skauda krūtinę, neina nei prisiliesti. Pilvą raižyti ir juosmenį pradėjo šiomis dienomis (kaip turėtų būti prasidedant mm). Jau porą savaičių, kaip rodos miegočiau ir miegočiau, rodos ir skrandis streikuoja - nevirškina, sumažėjęs apetitas, šiandien išvis svaigsta galva, pykina... Nesuprantu... Testui manau dar bus per anksti.
Su draugu nesisaugom, tiesiog jis manyje nebaigia - taip jau dveji metai ir iki šiol nieko panašaus nebuvo...
O ir paskutinės mėnesinės, palyginus, negausios buvo, kas gan neįprasta...

Vaikelio neplanavom, bet jei bus - tai džiaugsimės.

Testo neskubu pirkti, nes kai sūnaus laukiausi (jam dabar 8 m.) - tai man iki pat 8-9 savaitės visi testai neigiamus rodė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamejukas: 23 rugsėjo 2015 - 17:50
QUOTE(kamejukas @ 2015 09 23, 18:36)
Mano situacija panaši, kaip eglutja91...
Paskutinės mėnesinės buvo 08.27, dabar kaip ir turėčiau susirgti.
Jau gera antra savaitė, kaip baisiai skauda krūtinę, neina nei prisiliesti. Pilvą raižyti ir juosmenį pradėjo šiomis dienomis (kaip turėtų būti prasidedant mm). Jau porą savaičių, kaip rodos miegočiau ir miegočiau, rodos ir skrandis streikuoja - nevirškina, sumažėjęs apetitas, šiandien išvis svaigsta galva, pykina... Nesuprantu... Testui manau dar bus per anksti.
Su draugu nesisaugom, tiesiog jis manyje nebaigia - taip jau dveji metai ir iki šiol nieko panašaus nebuvo...
O ir paskutinės mėnesinės, palyginus, negausios buvo, kas gan neįprasta...

Vaikelio neplanavom, bet jei bus - tai džiaugsimės.

Testo neskubu pirkti, nes kai sūnaus laukiausi (jam dabar 8 m.) - tai man iki pat 8-9 savaitės visi testai neigiamus rodė...

Jei ir laukiatės, tai požymiams dar per anksti wink.gif
Atsakyti
Na aš esu begalo jautri (tą patvirtino ir mano neurologė) ir kai tik pastojau su sūnumi - rodos iškart žinojau, kad laukiuosi. Nors daktarai nieko nematė (net siuntė pas psichiatrą, nes neva išsigalvoju nėštumą), testai rodė neigiamus, bet jaučiau, kad kažkas ne taip. Ir tik 8-9 sav., kai testas parodė du pagaliukus - nuėjau vėl pas ginekologę ir tada ir echo pasakė, kad yra smile.gif
Kaip ir daktarai iki 8 mėnesių man sakė, kad bus mergaitė - aš sakiau, kad berniukas - nes taip jaučiau smile.gif ir neklydau smile.gif
Dabar kaip yra - net nežinau... Lauksiu veluojančių smile.gif
Atsakyti
laba diena visoms,aš irgi nesusergu,mėnesinės turėjo pasirodyti 23dieną,o jų lyg šiol nėra nežinau jau net ką ir begalvoti. Šiandien ryte paidariau NT parodė vos ižiurimą antrą juostelę. Labai nerimauju,gal kuriai iš jusu panaši situacija ir galite patartika tai galetu reiksti ar man jau džiaugtis tapus nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mukaka1993 @ 2015 09 26, 16:12)
laba diena visoms,aš irgi nesusergu,mėnesinės turėjo pasirodyti 23dieną,o jų lyg šiol nėra nežinau jau net ką ir begalvoti. Šiandien ryte paidariau NT parodė vos ižiurimą antrą juostelę. Labai nerimauju,gal kuriai iš jusu panaši situacija ir galite patartika tai galetu reiksti ar man jau džiaugtis tapus  nestuke.gif

Yra Vaiduokliukų tema, kurioje keliami vos įžiūrimos antros juostelės. Nufotografuosiu testą ir įkelkite į tą temą - visos pasitarsim wink.gif Kokios firmos testą darėtės?
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 09 26, 23:13)
Yra Vaiduokliukų tema, kurioje keliami vos įžiūrimos antros juostelės.  Nufotografuosiu testą ir įkelkite į tą temą - visos pasitarsim wink.gif Kokios firmos testą darėtės?

dariausi 2 dbest firmos,vienas parode visiskai neigiama,o kita diena ryte jau vaiduokliavo smile.gif
Atsakyti