Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Euterpė @ 2015 08 07, 21:00)
Visko būna. 4u.gif Protingiausia būtų tiesiog palaukti ir kiek vėliau nusipirkti nėštumo testą.

Taip ir padarysiu. Ir džiaugiuosi už Jus. nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Albicocca @ 2015 08 07, 20:13)
Sveikos.
atsitiko ir man pirma karta tokia situacija, kad reikia protingu patarimu is moteru, kurios tame turi daugiau patirties.
Paskutinius kartus, kai mylėjomės su draugu, jis baigė į vidų. Vieną kartą apie savaitę pries mm, kita karta keleta dienu pries. (Mano ciklas ilgesnis nei iprastai, 31d). Buvau rami, nes menesines atejo laiku.
Po jo netrukus pradejau jausti dideli mieguistuma, bet nurasiau karsciui (kadangi gyvenu ne Lietuvoj), pagausejo isskyru (bet jos tikrai neturi jokio blogo kvapo ar spalvos (kadangi pasiskaiciau ir apie infekciju galimybes)). Pries kokias 4 dienas ryte is lovos begau paziureti pro langa ir vos nenukritau, nes susisuko galva, bet nuosirdziai vel pagalvojau, kad del karscio. Kokias 5-7d kaip jauciau tarsi turiu temperaturos, nesupratau, nes niekur nepersalau. Ir antra diena kaip prasidejo rudos isskyros (pries tai to niekada nera buve) (siandiena yra 16 ciklo diena), pilvo maudimas tarsi pries menesines, kartais duria desini sona, nakti skaudejo nugaros apacia. Pasimatavau temperatura - 37,1
Nesu is tu, kuri megsta prisigalvoti. Greiciausiai pirma karta viesai rasau klausdama tokio patarimo. Nesiskundziau jokiais skausmais, perstejimais ar kitomis problemomis iki to ivykio. Neprisimenu kada taip keistai jauciausi. Nestumu as dziaugciausi, nes labai noriu vaikuciu, anksciau ar veliau. Bet ar gali buti, kad pastojau pries menesines, jeigu ju veliau sulaukiau?
Tikiuosi, kad nieko rimto schmoll.gif


negali buti nestumas. jei ivyko normalios, iprastines menstruacijos - nestumo nera. jei tepliotu - tai dar galetu buti tikimybe. ciklo viduryje kartais pateplioja del ovuliacijos, kitoms netgi skauda pilvo apacia del ovuliacijos. man panasiau, kad jus tiesiog pasigavot virusa.
Atsakyti
QUOTE(Albicocca @ 2015 08 07, 21:13)

Testą darykit. Kam spėlioti
Atsakyti
Iškart atsiprašau, matyt tokių temų jau yra begalė, tačiau baigiu išprotėti nuo nežinios ir panikos. Prieš Jonines mylintis su sužadėtiniu nutiko netyčiukas ir teko išgerti escapelle tabletę. Liepos 6 turėjo prasidėti mėnesinės, bet jos vėlavo daugiau nei 2 savaites, o prieš joms prasidedant mylėjomės ir dar kartą nutiko ta pati bėda - plyšo prezervatyvas, tačiau jau nebe viduje, o išorėje. Vėl pasinaudojau greitąja kontracepsija. Prieš antrąjį netyčiuką kelis kart dariau nėštumo testus - visi neigiami. Po antrojo netyčiuko vakare prasidėjo mėnesinės, kurios tęsėsi keliomis dienomis ilgiau nei įprastai, vietoj 5 buvo 8. Po to karto mylėjomės porą kartų, tačiau netyčinių dalykų nenutiko. Dabar laukiu kitų mm, kurios dabar jau turėjo pasislinkti, tačiau vis dėl to labai bijau, kad būsiu pastojusi, nors dariausi tris NT, kurie rodė tą patį - neigiamą. Bijau, kad gal dar per anksti, kad parodytų. Šįryt krūtinė pasidarė jautresnė, bet tik vieną spenelį dirgina, tačiau vistiek kelia baimę. Kitų jokių požymių lyg ir nėra. Negaliu nukeliauti pas daktarą, nes šiuo metu išvykus, bet labai labai bijau. Ar galėjau iš tikrųjų pastoti ir NT meluoja?Ar kam nors buvo tokia situacija? Nenoriu dar vaikučio, nors esam susižadėję, bet dar labai jauni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltaroze @ 2015 08 08, 10:52)
Iškart atsiprašau, matyt tokių temų jau yra begalė, tačiau baigiu išprotėti nuo nežinios ir panikos. Prieš Jonines mylintis su sužadėtiniu nutiko netyčiukas ir teko išgerti escapelle tabletę. Liepos 6 turėjo prasidėti mėnesinės, bet jos vėlavo daugiau nei 2 savaites, o prieš joms prasidedant mylėjomės ir dar kartą nutiko ta pati bėda - plyšo prezervatyvas, tačiau jau nebe viduje, o išorėje. Vėl pasinaudojau greitąja kontracepsija. Prieš antrąjį netyčiuką kelis kart dariau nėštumo testus - visi neigiami. Po antrojo netyčiuko vakare prasidėjo mėnesinės, kurios tęsėsi keliomis dienomis ilgiau nei įprastai, vietoj 5 buvo 8. Po to karto mylėjomės porą kartų, tačiau netyčinių dalykų nenutiko. Dabar laukiu kitų mm, kurios dabar jau turėjo pasislinkti, tačiau vis dėl to labai bijau, kad būsiu pastojusi, nors dariausi tris NT, kurie rodė tą patį - neigiamą. Bijau, kad gal dar per anksti, kad parodytų. Šįryt krūtinė pasidarė jautresnė, bet tik vieną spenelį dirgina, tačiau vistiek kelia baimę. Kitų jokių požymių lyg ir nėra. Negaliu nukeliauti pas daktarą, nes šiuo metu išvykus, bet labai labai bijau. Ar galėjau iš tikrųjų pastoti ir NT meluoja?Ar kam nors buvo tokia situacija? Nenoriu dar vaikučio, nors esam susižadėję, bet dar labai jauni smile.gif


Kiek jums metu? smile.gif

Siaip manau, kad nepastojot.. Jei jau menesines buvo. Visko pasitaiko - buna, kad prasideda veliau juk. smile.gif Neverta perdaug pergyventi zinok
Atsakyti
Sveikos merginos . Žodžiu , turėjau lytinių santykių su savo vyru ir mes nesisaugojom , mano mėnesinės nereguliarios , bet turėjau sirgti šio mėn.vidury ir pagalvojau , kad galiu drąsiai mylėtis nesisaugant nes nieko nebus , savaitę mylėjomės be apsaugų ir aš susirgau šio mėn.5 dieną , įdomu ar galėjau pastoti ?
Atsakyti
QUOTE(Robertookea @ 2015 08 12, 11:06)
Sveikos merginos . Žodžiu , turėjau lytinių santykių su savo vyru ir mes nesisaugojom , mano mėnesinės nereguliarios , bet turėjau sirgti šio mėn.vidury ir pagalvojau , kad galiu drąsiai mylėtis nesisaugant nes nieko nebus , savaitę mylėjomės be apsaugų ir aš susirgau šio mėn.5 dieną , įdomu ar galėjau pastoti ?

negalejot.
Atsakyti
Sveiki! Eisiu tiesiai sviesiai prie reikalo ir prie problemos :
Esu nekalta, taciau viena karta uzsiemiau pavojingu petingu. Vaikinas susijaudines pasidare agresyvus ir ketino i mane ieiti, liete peniu mano lytines lupas, skausma siek tiek jauciau. Buvo negiliai iejes. Bandziau visais budais ji sustabdyti, itempusi visus raumenis. Vaikinas baiges ant saves, po keliu minuciu vel kesinosi i mane. Vel dare ta pati, vel bande mane isprevartauti paejes dar siek tiek giliau negu buvo pries tai. Garsiai verkiau ir maldvau jo manes ne prievartauti. Pasitrynes i mano lytines lupas(vel ne giliai iejes) vaikinas baige dar karta. Vel ant saves. Taip tesesi visus kartus.
Klausimas toks: ar galejau pastoti? po kiekvieno baigimo jis tiesiog sluostesi ranksluosciu ir vel trynesi i mano genetelijas. Ieidamas tai gilau tai ne, bet niekada iki galo, nes bandziau tam sutrukdyti kaip imanydama. Menesines turetu prasideti 16 diena, dabar jau 14 ir dar nepasirodo. Mano menesines nera reguliarios, dazniausiai prasideda 5 dienom anksciau.
Rasau cia, nes tikiuosi sulaukti objektyviu komentaru is patyrusiu moteru.
Man nereikia vaikisku komentaru, kur mano, kad imanoma pastoti kai vaikinas baigia ant slaunies ar ant pilvo ar nuo oralinio sekso. Pastoti nera taip lengva, bet man idomu ar galejo likti spermos po nusivalymo ranksluosciu ir tu 3 trinimosi maratonu i mane.. (?)
Vaikina palikau ir nenoriu jo net akyse regeti. Siaubas tame, kad keleta menesiu jis buvo tikras svelnumo isikunijimas, bet ta nakti ji kazkas apsedo ir tikrai bijojau buti isprievartauta. I policija kreiptis negaliu, kadangi vaikino tevai yra labai itakingi ir turtingi miesto zmones ir savaeme suprantama, kad pries tokius nelaimeciau jokiu teismu ir nieko neirodyciau.
Atsakyti
QUOTE(babygurl @ 2015 08 14, 01:59)
Sveiki! Eisiu tiesiai sviesiai prie reikalo ir prie problemos :


pasižiūrėkit, ar tuomet buvo vaisingos dienos.
Dėl to, kad baigęs nusivalė į rankšluostį, bet vėl įėjo, pastot galima. Spermos likučių lieka varpoje. Todėl po pirmo akto reikia nusišlapinti. Dėl trinimosi į jus, pastot negalėjot, bet jei kaišiojo ne kartą, visai įmanoma.
Atsakyti
Neradau tinkamos temos, tad klausiu čia wink.gif

1. Kažin kiek dienų yra normalu, kad gali vėluoti mėnesinės? Kiek skaičiau, tai jei nesusergi ir nesi nėščia, reikia keliauti pas gydytoją..

2. Ar buvo kuriai nors, kad laukiatės, o NT nerodo antro brūkšniuko?

Man vėluoja jau savaitę.. Yra vėlavę daugiausia penkias dienas (vieną kartą). NT neigiamas. Vasingos dienos buvo apskaičiuotos, pastoti galimybė tikrai yra, nes ciklo metu dariausiu ir ovuliacijos testus smile.gif Bet pagal viską, jei užkibau - testas turėtų rodyti, bet brūkšniukas tik vienas sad.gif
Atsakyti
As pasidaryciau kraujo HCG tyrima, jei nsilaukiat- na, dar kokia savaitele palaukt ir tada pas gydytoja...
Atsakyti
Sveikutes,
Gal yra kam buve panasiai ar girdejote kazka panasaus.zodziu vartoju kontraceptines tabletes.graziai vartojau as jas smile.gif taciau per ivairius darbus,per kraustymasi i kita busta ir dokumentu tvarkyma,jas geriau laaabai netaisyklingai.viena net praleidau.tai va.reziume - menesines veluoja jau 9 dienos,nors sirgdavau kaip laikrodukas.pas gydytoja belekokios eiles,nestumo testas neigiamas.
Gal kokiu komentaru sulauksiu? smile.gif
Atsakyti