Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Ne, iš vis niekada negėriau nei "skubios pagalbos" nei šiaip KT vartojusi g.gif o dėl tariamų nėštumo požymių tai žinau, kad per anksti dar juos jausti, tačiau, tokių skausmų porą savaičių iki mėnesinių irgi niekada dar nejaučiau, dėl to keista. O pastoti tai būtų man didelis džiaugsmas, nes jau daugiau nei metus bandom ir nieko verysad.gif
Atsakyti
Tikiu. Bet jei širdis nesiliaus su permušimais, vis tik nepraleiskit pro pirštus. smile.gif
O didelio džiaugsmo, žinoma, tik palinkėti reikia. 4u.gif
Atsakyti
Na šiandien jau aprimo, bet pilva ir nugarą vis dar maudžia verysad.gif
O už palinkėjimą dėkui 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif Esu naujokė... Su vaikinu mylėjomės per galimai vaisingas dienas (man PKS, tad nežinau, ar ovuliacija tikrai įvyko). Iki MM likus porai dienų (apie 10 dienų po smileysex.gif ) prasidėjo rudas tepliojimas ir tęsiasi jau 7 dienas. Tepliojimas nėra gausus, bet panašu, kad jis nesibaigia. Pilvas išsipūtęs... MM vėluoja jau 4 dienas. Neramu dėl to tepliojimo, jei tai nėštumo pradžia, ar turėčiau sunerimti? Skubėti pas ginekologą?.. Rudas tepliojimas anksčiau man jau buvo tapęs norma dėl PKS, pradėjau vartoti mastodynon'ą ir pusę metų ciklas buvo tikslus kaip laikrodukas, jokių PKS požymių. Jei jau pasisekė pagauti 2.gif labai nesinorėtų prarasti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milijata @ 2015 06 27, 21:58)
Sveikos, mamytės  4u.gif Esu naujokė... Su vaikinu mylėjomės per galimai vaisingas dienas (man PKS, tad nežinau, ar ovuliacija tikrai įvyko). Iki MM likus porai dienų (apie 10 dienų po  smileysex.gif ) prasidėjo rudas tepliojimas ir tęsiasi jau 7 dienas. Tepliojimas nėra gausus, bet panašu, kad jis nesibaigia. Pilvas išsipūtęs... MM vėluoja jau 4 dienas. Neramu dėl to tepliojimo, jei tai nėštumo pradžia, ar turėčiau sunerimti? Skubėti pas ginekologą?.. Rudas tepliojimas anksčiau man jau buvo tapęs norma dėl PKS, pradėjau vartoti mastodynon'ą ir pusę metų ciklas buvo tikslus kaip laikrodukas, jokių PKS požymių. Jei jau pasisekė pagauti  2.gif labai nesinorėtų prarasti...  unsure.gif


Pirmiausiai I laboratorija reiktu nuskubet ir patikrint HCG ir PRG
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 06 22, 12:13)
Tikiu. Bet jei širdis nesiliaus su permušimais, vis tik nepraleiskit pro pirštus.  smile.gif
O didelio džiaugsmo, žinoma, tik palinkėti reikia.  4u.gif

Nuo sirdies permusimu padeda isgerti kalio, sitai gaki padaryti netgi pries einant pas gydytojus, nepakenks. Kalio taip pat yra bananuose. Tik venk kavos, alkoholio, nes tai varo skyscius ir kartu mineralus. Ir pailsek, siaip sirdies permusimai ne juokas ir netgi gali baigtis mirtimi, tai bek pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 06 28, 22:24)
Nuo sirdies permusimu padeda isgerti kalio, sitai gaki padaryti netgi pries einant pas gydytojus, nepakenks.

Gal jau geriau vis tik šiaip banano, nei gert tabletes nė nežinant kodėl tie permušimai buvo (o nėščiosioms apskritai patariama vengt kalio chlorido tablečių). Tai ne saldainis, kad žaist nepasitarus su mediku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 30 birželio 2015 - 19:57
Labas,

Vakar radau perlinės kruopos dydžio šviesiai rusvas išskyras (kas gimdė žinos, panašios į kamštį) nevirtame kiaušinio baltyme... :-D "Ant dienų" turi ateit mm. Ar tai josios keistame pavidale, ar implantacinis? Koks jis būna? Nesaugių santykių turėjom bet sakyčiau senokai, gal prieš dvi savaites. Tada buvo sausros metas ir tikrai nepanešėjo į vaisingas. (Jas pastebiu, kol kas "pataikydavau" smile.gif)

Jei tai, vis tik, inpl , kada NT 10mIu rodys?
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2015 07 01, 14:20)
Labas,

Vakar radau perlinės kruopos dydžio šviesiai rusvas išskyras (kas gimdė žinos, panašios į kamštį) nevirtame kiaušinio baltyme... :-D  "Ant dienų" turi ateit mm. Ar tai josios keistame pavidale, ar implantacinis? Koks jis būna? Nesaugių santykių turėjom bet sakyčiau senokai, gal prieš dvi savaites. Tada buvo sausros metas ir tikrai nepanešėjo į vaisingas. (Jas pastebiu, kol kas "pataikydavau" smile.gif)

Jei tai, vis tik, inpl , kada NT 10mIu rodys?

Man kažkas panašaus buvo, bet lyg ir šiek tiek kraujo pasirodė. Po kelių dienų jautrus Benu testas rodė vaiduokliuką, po 5 d jau normaliai parodė nėštumą. Nejautrių testų net neverta pirkti tokiu metu, tik nervus gadina...
Atsakyti
O aš galiausiai pasidaviau... Kaip sakoma, kai labai nori, tai ir nesigauna.. Nusiteikiau kad bus tai bus, ne - nebus.. Taiva... Dabar jau 3 dienos kaip man vėluoja blush2.gif Testuko dar nedariau, žinoma. Nutariau palaukti. Beje, buvo patepliojimai kelias dienas prieš prasidedant mm, bet paskui dingo. Krūtinę skaudena, pilvą pamaudžia..O mm neateina, nors jau turėjo ateiti prieš 2 dienas. blush2.gif Nors aš tai jau nebetikiu, kad šį kartą pavyko. Ir principus turiu bjaurius: "Vat nepirksiu testo ir tašktas..." schmoll.gif Bet reiks, tik dar šiek tiek palauksiu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewa28: 14 liepos 2015 - 21:50
Sveikos.
atsitiko ir man pirma karta tokia situacija, kad reikia protingu patarimu is moteru, kurios tame turi daugiau patirties.
Paskutinius kartus, kai mylėjomės su draugu, jis baigė į vidų. Vieną kartą apie savaitę pries mm, kita karta keleta dienu pries. (Mano ciklas ilgesnis nei iprastai, 31d). Buvau rami, nes menesines atejo laiku.
Po jo netrukus pradejau jausti dideli mieguistuma, bet nurasiau karsciui (kadangi gyvenu ne Lietuvoj), pagausejo isskyru (bet jos tikrai neturi jokio blogo kvapo ar spalvos (kadangi pasiskaiciau ir apie infekciju galimybes)). Pries kokias 4 dienas ryte is lovos begau paziureti pro langa ir vos nenukritau, nes susisuko galva, bet nuosirdziai vel pagalvojau, kad del karscio. Kokias 5-7d kaip jauciau tarsi turiu temperaturos, nesupratau, nes niekur nepersalau. Ir antra diena kaip prasidejo rudos isskyros (pries tai to niekada nera buve) (siandiena yra 16 ciklo diena), pilvo maudimas tarsi pries menesines, kartais duria desini sona, nakti skaudejo nugaros apacia. Pasimatavau temperatura - 37,1
Nesu is tu, kuri megsta prisigalvoti. Greiciausiai pirma karta viesai rasau klausdama tokio patarimo. Nesiskundziau jokiais skausmais, perstejimais ar kitomis problemomis iki to ivykio. Neprisimenu kada taip keistai jauciausi. Nestumu as dziaugciausi, nes labai noriu vaikuciu, anksciau ar veliau. Bet ar gali buti, kad pastojau pries menesines, jeigu ju veliau sulaukiau?
Tikiuosi, kad nieko rimto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Albicocca @ 2015 08 07, 20:13)
Bet ar gali buti, kad pastojau pries menesines, jeigu ju veliau sulaukiau?
Tikiuosi, kad nieko rimto schmoll.gif

Visko būna. 4u.gif Protingiausia būtų tiesiog palaukti ir kiek vėliau nusipirkti nėštumo testą.
Atsakyti