Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

user posted image

user posted image
Atsakyti
O sitas testas paskutinis buvo visose miesto vaistinese? Kodel dar vieno nenusipirkus kitos firmos ir nepasidarius?
Atsakyti
QUOTE(Nuis @ 2015 06 20, 09:12)
O čia.. Bandau nuotraukas įkelti, gal pasitaikė kuriai..  rolleyes.gif 

Nieko nepasakysiu apie brūkšniuko lokaciją (tiesą sakant nė nesigilinau kur jis turi būti), bet panašią situaciją esu patyrus - na kai reikiamu metu nieko nebuvo, bet testą palikau ant vonios krašto, o vyras praėjus visiems galimiems terminams (kai testą galima vertinti), nuėjo ir rado antrą brūkšniuką. Taigi, apie nėštumą lyg ir vyras pranešė (brūkšniukas nemelavo :]). Tiesa, buvo ėmęs atsirasti tam tikras jautrumas kvapams, bet kol nemačiau testo nurašydavau nuovargui ir pan.

Atsakyti
Tai, sakot, nemelavo.. g.gif Nū dabar tai jau visai pasimečiau.. Teks kartoti tada testą.. g.gif nes vat brūkšnelio vieta ramybės ir neduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuis @ 2015 06 20, 14:12)
Tai, sakot, nemelavo.. g.gif  Nū dabar tai jau visai pasimečiau.. Teks kartoti tada testą..  g.gif nes vat brūkšnelio vieta ramybės ir neduoda  doh.gif

Man nemelavo (klausėt ar kam pasitaikė, ta papasakojau kaip man pasitaikė :]). Kaip jums nežinau. Pakartokit testą ir tiek. smile.gif Berods aš tada taip pat kartojau, nes visas laikas, kai buvo galima pagal instrukciją vertinti duomenis buvo jau seniai praėjęs. :]
Atsakyti
Tai va, kad esmė tame, kad laikas nebuvo pasibaigęs.. g.gif
Atsakyti
Tai kažkada jo vis tiek praėjo tiek, kiek reikia. biggrin.gif O iki to arba kažkas ryškėja, arba ne. Galų gale gal ir testas nekokybiškas, pvz. su ne vietoj "įkalta" indikacine juostele ar kažkas kita.
Nieko čia nepripėliosim, esant abejonei tikrai verta pasidaryti kitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 20 birželio 2015 - 17:05
QUOTE(hi (: @ 2015 06 20, 16:58)
Tai kažkada jo vis tiek praėjo tiek, kiek reikia. biggrin.gif O iki to arba kažkas ryškėja, arba ne. Galų gale gal ir testas nekokybiškas, pvz. su ne vietoj "įkalta" indikacine juostele ar kažkas kita.
Nieko čia nepripėliosim, esant abejonei tikrai verta pasidaryti kitą.

taip, kai nestumas dar mazas geriau jautru ir brangu testa nusipirkti, ant kurio parasyta "ankstyvam nestumui nustatyti" ir ji pasidaryti, jeigu neigiamas ar neryskiai teigiamas, ir kelia abejoniu, ji pakartoti ryte.
nes pvz man pradzioje vos paprasti rode testai ir tikrai tik pasitelkus vaizduote buvo galima kazka juose iziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 06 21, 09:04)

tai kad nuotraukose ir be vaizduotės pasitelkimo gana aiškiai matos, tik kažkokiose neaiškiose vietose, tai "bala žino" ar tas testas kokybiškas buvo (minty turiu ne kainą, man brangaus niekad nėra prireikę).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 birželio 2015 - 13:51
Sveikos merginos, praėjo maždag dešimt dienų po lytinių santykių su vaikinu, tai yra paskutiniai santykiai buvo 06.12 iki 06.14, o paskutinės mėnesinės 06.01. Taigi iki ateinanciu menesiniu dar liko geros desimt dienu, ar net daugiau, nes iprastai jos man prasideda kiekvieno menesio penkta diena, taciau si menesi kazkaip anksciau prasidejo. Tai vat, jau antra diena jauciu pilvo ir nugaros apacioj skausma, toki maudima, kaip pries menesines pora dienu buna, bet iki ju dar daugokai laiko, ir sirdis kazkaip labai smarkiai plaka, o sia nakti pramiegojau apie sesiolika valandu ir negalejau islipt is lovos visa diena. Kaip manote ar tai galetu buti nestumo pozymiai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saicha @ 2015 06 22, 01:06)
Sveikos merginos, praėjo maždag dešimt dienų po lytinių santykių  su vaikinu, tai yra paskutiniai santykiai buvo 06.12 iki 06.14, o paskutinės mėnesinės 06.01. Taigi iki ateinanciu menesiniu dar liko geros desimt dienu, ar net daugiau, nes iprastai jos man prasideda kiekvieno menesio penkta diena, taciau si menesi kazkaip anksciau prasidejo. Tai vat, jau antra diena jauciu pilvo ir nugaros apacioj skausma, toki maudima, kaip pries menesines pora dienu buna, bet iki ju dar daugokai laiko, ir sirdis kazkaip labai smarkiai plaka, o sia nakti pramiegojau apie sesiolika valandu ir negalejau islipt is lovos visa diena. Kaip manote ar tai galetu buti nestumo pozymiai?  smile.gif


Na kadangi mylejotes kaip ir vaisingom dienom tai pilnai galejot pastot. Bet jaust kazkokius pozymius truputi ankstoka mano akim. Nebent sitas ciklas irgi butu buves trumpesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 22 birželio 2015 - 08:30
QUOTE(Saicha @ 2015 06 22, 00:06)
Kaip manote ar tai galetu buti nestumo pozymiai?  smile.gif

Kokios "skubios pagalbos" negėrėt? Ji būna ir nesavalaikes "mėnesines" iššaukia ir širdžiai nepatinka...
Aš tai kreipčiaus į gydytoją. Kas ten bebūtų, bet "užskubėjus širdis" vargu ar yra kažkieno įprastas, natūralus požymis. Sakoma, kad sveikas žmogus neturi širdies jausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 22 birželio 2015 - 11:50