Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Le Murka @ 2015 06 01, 19:57)
kiek dienu iki numatomu menesiniu vyko santykiai?
jei pastojai, menesiniu nebus. kad nereiketu bijoti, prie sekanti karta pasirpink apsaugos priemonemis, pvz prezervatyvais. nepasitikek vyruko pazadu baigti ne viduje. jis gali nespet istraukt, ypac kol jaunas.
ir siaip jau vertetu pas ginekologe nueit pasitart del kontracepsijos, jei jau pradejai lytini gyvenima. ar bent mamai, vyresnei sesei pasisakyt.


Daugmaž 4-5. Mes turėjome apsaugą tiesiog nusprendėme jos nenaudoti kaip pirmam kartui o ir negalvojome, kad iš pirmo karto pavyks kas nors. Kontracepcijos bent jau kol dar esu jauna ir nepagimdžiusi vaiko, nenorėčiau naudoti.
Atsakyti
o tai gal galvoji, kad per pirma karta pastot negalima blink.gif doh.gif
Jei nenori jokios kontracepcijos naudot, tai atidek seksa kol mokykla bent baigsi. Geriau tai, aisku, but iki studiju baigimo, bet abejoju, kad istemspit tiek. Kitu atveju su tokiu atsakomybes jausmu ir ziniom gali ruostis mama but.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 06 01, 20:28)
o tai gal galvoji, kad per pirma karta pastot negalima  blink.gif  doh.gif
Jei nenori jokios kontracepcijos naudot, tai atidek seksa kol mokykla bent baigsi. Geriau tai, aisku, but iki studiju baigimo, bet abejoju, kad istemspit tiek. Kitu atveju su tokiu atsakomybes jausmu ir ziniom gali ruostis mama but.


Žinau, kad įmanoma ir tikimybė išlieka tokia pati, tačiau buvau užtikrinta, kad nieko negali būti, nes vaikinas nebaigė viduje. Mokyklą aš baigusi, esu studijuojanti, kad pradėjau lytinį gyvenimą ir nepanaudojau prezervatyvo, tai dar nereiškia, kad neturiu jokio atsakomybės jausmo..
Atsakyti
tai, kad tikrai neturi... cia nenoriu izeist, bet... na, ziaurios zinios, jei galvoji, kad nepastosi, jei vaikinas nebaigs viduj. Gali pastot. Nebuk tokia uztikrinta, kad ne. Geriau pasidomek labiau apsaugos priemonem, visokiu dabar yra.
Atsakyti
QUOTE(baime @ 2015 06 01, 19:20)
Daugmaž 4-5. Mes turėjome apsaugą tiesiog nusprendėme jos nenaudoti kaip pirmam kartui o ir negalvojome, kad iš pirmo karto pavyks kas nors. Kontracepcijos bent jau kol dar esu jauna ir nepagimdžiusi vaiko, nenorėčiau naudoti.

Jei 4- 5, tikimybe pastoti lb maza.
sekanti karta bent prezervatyvu naudokites, nors ramesne jausiesi. Jei bijai hormoniniu kontraceptiku, pasidomek nsp ir gleiviu stebejimo metodu. Nes vien prezikais pasikliaut irgo blogai. Jie daznai plysta ar nusmunka
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 06 01, 21:15)
Jei 4- 5, tikimybe pastoti lb maza.
sekanti karta bent prezervatyvu naudokites, nors ramesne jausiesi. Jei bijai hormoniniu kontraceptiku, pasidomek nsp ir gleiviu stebejimo metodu. Nes vien prezikais pasikliaut irgo blogai. Jie daznai plysta ar nusmunka

Tpfu, nuraminot. Gerai, supratau, dėkui už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(baime @ 2015 06 01, 20:20)
Daugmaž 4-5. Mes turėjome apsaugą tiesiog nusprendėme jos nenaudoti kaip pirmam kartui o ir negalvojome, kad iš pirmo karto pavyks kas nors. Kontracepcijos bent jau kol dar esu jauna ir nepagimdžiusi vaiko, nenorėčiau naudoti.

Pritariu, nebūk kvaila, neklausyk sergančių ciocių ir neryk hormonkių, nes susiėsi sau gyvenimą. Naudokit kokybiškus prezervatyvus ir nežaiskite be jų. Atrodo, kad nieko tokio, ai čia, pavyks, bet jauni esate, vaisingi turbūt, turėsite bambino po to ant rankų ir kelio atgal nebus.
Sėkmės, mylėkitės su galvom.
Atsakyti
QUOTE(baime @ 2015 06 01, 19:31)
Žinau, kad įmanoma ir tikimybė išlieka tokia pati, tačiau buvau užtikrinta, kad nieko negali būti, nes vaikinas nebaigė viduje. Mokyklą aš baigusi, esu studijuojanti, kad pradėjau lytinį gyvenimą ir nepanaudojau prezervatyvo, tai dar nereiškia, kad neturiu jokio atsakomybės jausmo..

nepykit, bet jus tikrai neatsakinga. Vaikinas, beje taipogi. As asmeniskai labai kreivai ziureciau i drauga, kuris rizikuoja mane apniestinti. Pasekmes jusu gyvenimui butu kur kas didesnes jei jo.
As tiesipg tikiuosi, kad pasimoket ir nuo siol naudosite prezervatyvus.
I kontraceptines tabletes as kreivai ziureciau tokiu atveju ne tik del hormonu poveikio, bet ir del ligu. Pvz gimdos kaklelio vezys yra uzkreciamas. Jus dar jauna, as manau, kad reikia naudoti prezervatyvus kiek galima ilgiau, kol tikrai nesusirasit vaikino, su kuriuo sies labai rimti santykiai.
Atsakyti
QUOTE(baime @ 2015 06 01, 19:31)
nepanaudojau prezervatyvo, tai dar nereiškia, kad neturiu jokio atsakomybės jausmo..


Be abejo, neturi. Nebent esate aptarę galimas pasekmes (nėštumas, LPL), kaip elgtumėtės neplanuoto nėštumo atveju, etc.


QUOTE(Le Murka @ 2015 06 01, 20:15)
Jei 4- 5, tikimybe pastoti lb maza.



Bet yra.

Patarčiau dar daugiau pasiskaityti apie seksą, nes nežinoti, kad gali pastoti per pirmą kartą, yra visiškas lytinis tamsumas.
Atsakyti
http://tevu-darzelis...311@1505187021a
kaip mano grafikelis.. ziuriu visi forumai jau tokie tylus
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 06 02, 14:33)
http://tevu-darzelis...311@1505187021a
kaip mano grafikelis.. ziuriu visi forumai jau tokie tylus


Mano akim parodo kad prastai matuojat. Arba tas metodas jums netinka.
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 06 01, 08:45)
Labas rytas  drinks_cheers.gif  ar gali nugara (stuburas arba kazkoks nervas) skaudet nuo miegojimo ant nugaros? Toks jausmas kad visa nakti ant lentu buciau miegojus ant lentu g.gif  jau kelias dienas nebeiseina miegot ant pilvo, nes leliuka spaudzia, negi ir ant nugaros nebegaliu?  nestuke.gif


Nzn. Mano vaikai buvo ramus iki gimdymo ant pilvo miegojau tik jau I pabaiga papildoma kaldra ar pagalve po sonu pasidejus
Atsakyti