Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?


Užsirašiau pas ginekologe birželio mėnesiui. mirksiukas.gif

O kas dėl požymių, aš aprašiau kaip aš jaučiuosi šiuo metu. Nebūtina manęs užsipulti kapitaliai. Jeigu negalite niekuom padėti, ar bent jau patarti, kada man atlikti testą, kuris parodys tiksliausią atsakymą, tai gal tada apskritai nereikia atsakinėti, o juolabiau kibti prie mano amžiaus. Koks gi pagaliau ir skirtumas, ar man 30, ar 40metų. Atėjau su pagalbos šauksmu, ir tik šiame forume. Nesuprantu, kur jūsų kaip mamų tolerancija? schmoll.gif O prieš rašant čia, pasiskaitinėjau nemažai temų ir nepasirodė visai, kad čia būtų tokių piktų mamų... Supratau, ačiū už "atsakymus". Birželį susižinosiu viską.

Gražaus savaitgalio! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kad zinot kada jums atlikt testa reikia zinot kokios trukmes jusu ciklas ir kiek jis regularus, tada primest O diena, jei ji nutolusi nuo to "ivykio" ne daugiau nei 9 paras, tai 12-14 para po itariamos O testas parodytu 99.9%.
Atsakyti

Ačiū labai smile.gif

O ciklas mano 28-32d. O po tų lyt. santykių praėjo tik 5 dienelės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewa28 @ 2015 05 21, 21:34)
Mylėjausi su savo vaikinu per savo 3 mm dieną. Analiniu būdu... ir gavosi taip, kad plyšo prezervatyvas...  blush2.gif Kol nubėgau į tualetą, šiek tiek išbėgo... Mano ciklas yra 28-32d... Baigiau galutinai sirgti prieš keturias dienas... Penktos dienos rytą pasidariau testą - neigiamas.



QUOTE(Ewa28 @ 2015 05 22, 14:05)
Ačiū labai smile.gif

O ciklas mano 28-32d. O po tų lyt. santykių praėjo tik 5 dienelės smile.gif

Niekas jūsų nepuola, bet kad pati nesąmones rašinėjate.
Atsakyti


Ne nesąmones, o paprasčiausiai nežinojau kaip patogiau ir geriau apibūdinti savo situaciją. mirksiukas.gif
Atsakyti
su tokiu ciklu 3cd pastot neimanoma (aisku, teorijoje, tikimybe lb-lb-lb arti nulio, o jo labiau analiniu budu)
Atsakyti


Žodžiu, pasidarysiu testą, kaip patarėt ir bus aišku viskas...O dabar pasistengsiu nesukt sau galvos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewa28 @ 2015 05 22, 16:20)
Žodžiu, pasidarysiu testą, kaip patarėt ir bus aišku viskas...O dabar pasistengsiu nesukt sau galvos  schmoll.gif



Na ir kaip testo planavimas? O mane toks klausimas neramina, man is vienos kruties bega permatomas skystis... siryt jau ir kitoje siek tiek jo buvo.. ar gali buti cia priespienis? Jei taip, tai ar normalu kad jis taip anksti?
Atsakyti
Sveikos merginos,

Turiu tokį klausimą...
Su vaikinu pasimylėjau 23d ir jis baigė viduje... Nepraėjus 12 valandų iškart nusipirkau ir išgėriau escapelle tabletę. Ar gali būti, kad pastojau? Labai baiminuosi... jaučiuosi kaip ir gerai, bet tas nerimas tiesiog žudo....
Sirgau praeitą mėnesį balandžio 7 ir baigiau 12. dabar turėčiau sirgti gegužės 6-10 dienas. Ar įmanoma, kad galėjau pastoti... Bleeemm taip žiauriai neramu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(aira1234 @ 2015 05 26, 10:31)
dabar turėčiau sirgti gegužės 6-10 dienas.

Tai kad šiandien gegužės 26. Testą darėt?
Antra vertus ta "skubioji" yra bomba organizmui, būna, kad ir išderina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 26 gegužės 2015 - 15:03
QUOTE(JiTa @ 2015 05 23, 07:19)
Na ir kaip testo planavimas? O mane toks klausimas neramina, man is vienos kruties bega permatomas skystis... siryt jau ir kitoje siek tiek jo buvo.. ar gali buti cia priespienis? Jei taip, tai ar normalu kad jis taip anksti?



Testo planavimas neigiamas.... Gerai pagalvojus - dar nelaikas mirksiukas.gif Gal ir gerai.... Vis galvoju 28metai... Ankstoka ir būtų... blush2.gif Ir nuliūdau ir palengvėjo viename bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewa28 @ 2015 05 26, 21:31)
Testo planavimas neigiamas.... Gerai pagalvojus - dar nelaikas  mirksiukas.gif Gal ir gerai.... Vis galvoju 28metai... Ankstoka ir būtų...  blush2.gif Ir nuliūdau ir palengvėjo viename  bigsmile.gif

Su palengvėjimu 4u.gif
Atsakyti