Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Sveikos,

Grįžau ir vėl.... ax.gif

Žodžiu...
Mylėjausi su savo vaikinu per savo 3 mm dieną. Analiniu būdu... ir gavosi taip, kad plyšo prezervatyvas... blush2.gif Kol nubėgau į tualetą, šiek tiek išbėgo... Mano ciklas yra 28-32d... Baigiau galutinai sirgti prieš keturias dienas... Penktos dienos rytą pasidariau testą - neigiamas. Ištisai mane kamuoja laaabai įdomus jausmas, keistas jausmas... Nežinau kaip jį paaiškinti... schmoll.gif Testuką ko gero atlikau per anksti... g.gif kada jį dabar mėginti kartoti? g.gif verysad.gif Speneliai pajautrėję, ne taip kaip visada... O tas jausmas nepalieka ramybėje... Ir dar sapnai pradėjo kamuoti... Baigiu iš proto išeiti... Šiąnakt sapnavau, kad mano pirmos eilės pusseserė padovanojo man kėdutę automobilinę, o prieš porą mėnesių sapnavau, kad senelė atneša man kūdikį jau paaugusį, berniuką, padeda ant pagalvės ir sako jį reikės man žiūrėti... doh.gif Beje, senelė jau mirusi daugiau nei 5 metus... blush2.gif

Žodžiu, nežinau nei kaip jaučiuosi, nei kaip nesijaučiu... Vaikštau apdujusi... Beje, dar pridėsiu kad strėnas silpnai paskausta ypač naktį... unsure.gif
Atsakyti
Analiniu. Sirgot mėnesinėmis. Ir pergyvenat dėl nėštumo?
Na, nesupykite už klausimą, bet... kiek Jums metų?
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 05 21, 20:52)
Analiniu. Sirgot mėnesinėmis. Ir pergyvenat dėl nėštumo?
Na, nesupykite už klausimą, bet... kiek Jums metų?



Tiek, kad dar negimdžiusi, o jau norėtųsi ir laukiamas. Esu smulkmeniška pakankamai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 05 21, 20:52)
Analiniu. Sirgot mėnesinėmis. Ir pergyvenat dėl nėštumo?
Na, nesupykite už klausimą, bet... kiek Jums metų?

Gerokai per mažai, kad suaugusiu žaidimus žaist. Bet negi vaikams uždrausti...
Atsakyti
Amžius parašytas prie vardo biggrin.gif

Tiesiog uždaviau tokį klausymą, nes pirmą kartą tokioje situacijoje esu atsidūrusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewa28 @ 2015 05 21, 21:42)
Tiek, kad dar negimdžiusi, o jau norėtųsi ir laukiamas.

Hm, o jums neatrodo, kad įprastas būdas (na tas, kur vaginalinis) ir be gumyčių šitam noro išsipildymui būtų patikimesnis? Jei jau taip norėtųsi ir laukiamas... Ar jūsų vaikinas apskritai bent įtaria, kad jums "jau norėtųsi"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 gegužės 2015 - 22:53
QUOTE(Ewa28 @ 2015 05 21, 21:42)
Tiek, kad dar negimdžiusi, o jau norėtųsi ir laukiamas. Esu smulkmeniška pakankamai...  ax.gif

Na, tai jei noretusi, tai tam nelabai tinka analinis seksas bigsmile.gif
Ir jei jau smulkmeniska, tai gal prieš tai pas ginekologe apsilankyti, ji patars kokiu papildu prieš pastojant pravartu pagerti.
Ir...vaikinas irgi privalo apie tavo planus žinoti ir tam pritarti, jei ką. Na, bet čia jau ne musu reikalas.
Atsakyti
Mes tikrai abu nuoširdžiai norėtume susilaukti vaikų. Žinoma, aš to norėčiau labiausiai. Tačiau jis teigia, jog nėra dar tam pasiruošęs, todėl saugojamės. Bet vat atsitiko šitaip, kad spermos pateko ant makšties. Skaičiau, kad tokiu būdu galima pastoti, nors tėra nedidelis procentas, bet galimybė tikrai yra. Tik dabar va klausymas, kada , man NT pakartoti...? g.gif blush2.gif Vakar supratau, kad per anksti jį atlikau, bet nekantrumas daro savo... doh.gif


+ metu svorį, nes turiu viršsvorį. Reikėtų tiksliai žinoti, ar "užkibo", ar ne... Nes dabar net nežinau, ar mano apetito padidėjimas reiškia svorio sugryžimą, ar "užkibimą", ar psichologinį eilinį įsitikinimą... Žodžiu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewa28: 22 gegužės 2015 - 08:16
Užsirašykit pas ginekologę ir išsiaiškinsite.
Atsakyti
Tikrai nenoriu įžeisti, bet jei trisdešimtmetei moteriai mėnesiniu metu pasimylėjus analiniu būdu, po kelių dienų pradeda "nėštumo" simptomai jaustis ir, atrodo, kad ji laukiasi, jai ne pas ginekologą reikia eiti, o bent jau į biologijos pamokas sugrįžti.
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2015 05 22, 10:05)
Tikrai nenoriu įžeisti, bet jei trisdešimtmetei moteriai mėnesiniu metu pasimylėjus analiniu būdu, po kelių dienų pradeda "nėštumo" simptomai jaustis ir, atrodo, kad ji laukiasi, jai ne pas ginekologą reikia eiti, o bent jau į biologijos pamokas sugrįžti.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nors visko šiam pasaulyje būna biggrin.gif
http://www.tavovaika...e.d?id=68008926
Atsakyti