Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Mergiona @ 2015 05 19, 22:02)
arba mamyciu  bigsmile.gif

siaip, mano nuomone pastojimu su KT nepazeidus vartojimo taisyklu atvejai reti kaip ir aukso puodo laimejimai. Tiesiog zmones del tam tikru priezasciu taip sako. Kiekvieno tos priezastys skirtingos.


Nu tu ir uzsispyrus visazine.... doh.gif Pastojama vartojant KT nors tu ka.... ir kaip hi (: sako priezasciu nereikia, nes KT nera 100% apsauga... Nes 100% apsaugos NERA! OI atsiprasau! YRA! Reikia NESIMYLETI! Jeigu tau taip nebuvo tai nereiskia kad kitom taip nebuvo... Kazkoks pavydumas cia ar kas?
Te tau balioneli kad geriau pasijaustum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 19, 21:02)
Tiesiog zmones del tam tikru priezasciu taip sako. Kiekvieno tos priezastys skirtingos.

Ne "žmonės taip sako", o tai, kad kontraceptikams nėra 100 proc. "patikimumo" yra faktas. Be "vartojimo klaidos". Man su loterija lygint atrodo nevisai tikslu - "Perlas" bankrutuotų, jei tikimybė laimėt aukso puodą būtų panaši. biggrin.gif Beje, net jei ir taip, ji kai kam vis tik tampa realybe.
Tiesa, yra ir kita galimybė, - ilgai bevartojant nuaalinti savo organizmą taip, kad pastojimo tikimybė ir be kontracepcijos tampa panaši į tikimybę laimėt aukso puodą. Visko būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 19 gegužės 2015 - 21:22
QUOTE(hi (: @ 2015 05 19, 22:21)
Ne "žmonės taip sako", o tai, kad kontraceptikams nėra 100 proc. "patikimumo" yra faktas. Be "vartojimo klaidos". Man su loterija lygint atrodo nevisai tikslu - "Perlas" bankrutuotų, jei tikimybė laimėt aukso puodą būtų panaši. biggrin.gif Beje, net jei ir taip, ji kai kam vis tik tampa realybe.
Tiesa, yra ir kita galimybė, - ilgai bevartojant nuaalinti savo organizmą taip, kad pastojimo tikimybė ir be kontracepcijos tampa panaši į tikimybę laimėt aukso puodą. Visko būna.

Sutinku visu 100% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-22 @ 2015 05 19, 22:15)
Nu tu ir uzsispyrus visazine....  doh.gif  Pastojama vartojant KT nors tu ka.... ir kaip hi (: sako priezasciu nereikia, nes KT nera 100% apsauga... Nes 100% apsaugos NERA! OI atsiprasau! YRA! Reikia NESIMYLETI! Jeigu tau taip nebuvo tai nereiskia kad kitom taip nebuvo... Kazkoks pavydumas cia ar kas?
Te tau balioneli kad geriau pasijaustum  4u.gif


taip, pastojama, bet daug-daug reciau nei apie tai kalbama, pries pora metu skaiciau tyrima moteru "pastojusiu su KT"- buvo atlikta anonimine moteru "pastojusiuju vartuojant KT" apklausa- pagrindines priezastys "pastojimo" buvo- nenorejo niekam sakyt per anksti- lb geras "otmazas"- uuups, pati nezinojau, ateinu pas gydytoja o jau 12 sav. Antra- vyras vaiku nenori ir moteris "geria KT" ir na, uuuups, pastoja.

Taip, 100% apsaugos nera, bet visgi siuolaikiniu KT patikimumas- lb aukstas.

imk baliona atgal 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2015 05 19, 22:21)
Tiesa, yra ir kita galimybė, - ilgai bevartojant nuaalinti savo organizmą taip, kad pastojimo tikimybė ir be kontracepcijos tampa panaši į tikimybę laimėt aukso puodą. Visko būna.


kaip tik priesingai- moteris pagimdyta isnesiuot, gimdyt, maitint- toks jos organizmas, nuolatines mmm nepastojant- nieko gero.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 gegužės 2015 - 22:15
Mano MB pries kelias dienas sake - jei tu nescia tai musu vaikelis tikras kovotojas! biggrin.gif ass galvoju, gal tiesiog mano atveju tabletes tapo tiesiog per silpnos, aisku, gal kada ir koki karta "suviduriavau", arba nuo kokio streso, nes jo si pusmeti buvo nemazai wink.gif tikrai neteisinu saves, bet mano sazine rami, vaikeliui manem dar per anksti bet jei jau atejo vadinas jau laikas! Dabar lauksiu pirmadienio, eisiu pas ginekologe kad tiksliai paziuretu, nes idomu pries kiek laiko galejom pakibti wink.gif
Atsakyti
Ponia Mergiona visazine... Labai daug apsiskaicius! Lai buna taip kaip sako ji! VALIO!!!! thumbup.gif
Deja ponia visazine, kai as pastovau vartodama KT nepraleidau nei vienos dienos ir geriau tvarkingai.... Nepastojau vartodama jas po menesi, o po daug metu.... Ir abu su vyru dziaugemes vaikeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, tikrai ne vienas pavyzdys rodo kad kartais moterys ir saziningai prie KT pastoja. Aisku, visada buna isimciu, kartais moterys kai vyrai nenori visokiu suktybiu prisimasto kaip apgauti vyra.. wink.gif bet man cia jau yra zema - visu pirma kas laukia tokiu santykiu, kurie gristi apgavystemis... wink.gif nors is dalies siprantu, as pati buvau iki siol nusistacius, kad jei normaliai saugaisi siais laikais neimanoma neplanuotai pastoti. Kaip sakoma - Zmogus planuoja , Dievas juokiasi wink.gif kol nesusiduri su tuo artimai, vadovaujiesi statistikomis ir t.t. wink.gif nors aisku, as tikrai nenoriu pasakyti- moterys, negerkit KT nes tai neveiksmingas budas! Veiksmingas, tik kaip ir visur, visada buna isimciu;)
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 20, 10:39)
Na va, tikrai ne vienas pavyzdys rodo kad kartais moterys ir saziningai prie KT pastoja. Aisku, visada buna isimciu, kartais moterys kai vyrai nenori visokiu suktybiu prisimasto kaip apgauti vyra.. wink.gif bet man cia jau yra zema - visu pirma kas laukia tokiu santykiu, kurie gristi apgavystemis... wink.gif nors is dalies siprantu, as pati buvau iki siol nusistacius, kad jei normaliai saugaisi siais laikais neimanoma neplanuotai pastoti. Kaip sakoma - Zmogus planuoja , Dievas juokiasi wink.gif kol nesusiduri su tuo artimai, vadovaujiesi statistikomis ir t.t. wink.gif nors aisku, as tikrai nenoriu pasakyti- moterys, negerkit KT nes tai neveiksmingas budas! Veiksmingas, tik kaip ir visur, visada buna isimciu;)

Tikra tiesa JiTa, Linkiu jums pacios didziausios sekmes ir bukit laimingi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu wink.gif tiesa sakantvas vis dar reaguoju NIEKAIP, matyt man vis dar lengvas sokas.. wink.gif noriu labai pas ginekologe nes idomu kiek laiko jau, nes kai tik pirma men.ciklas issiderines neaisku kada pastojau.... wink.gif o tikiu po apziuros jau ir tas jauduliukas ateis wink.gif MB irgi dar vis lengvam soke, abu matyt kolkas dirbam su savim, laukiu kada cia pagaliau issisnekesim! wink.gif
Papildyta:
Aciu wink.gif tiesa sakantvas vis dar reaguoju NIEKAIP, matyt man vis dar lengvas sokas.. wink.gif noriu labai pas ginekologe nes idomu kiek laiko jau, nes kai tik pirma men.ciklas issiderines neaisku kada pastojau.... wink.gif o tikiu po apziuros jau ir tas jauduliukas ateis wink.gif MB irgi dar vis lengvam soke, abu matyt kolkas dirbam su savim, laukiu kada cia pagaliau issisnekesim! wink.gif
Papildyta:
O be to ir tu pozymiu jokiu nejauciu, na gal tik tai kad po pietu akryvumas labai labai sumazejes, jau nuo kokiu 4 galiu kapset kaip miego noriu wink.gif daugiau nieko, pykinimo jokio, tik db jau issiaiskinau kodel siemet pradejau labai megti ledus biggrin.gif kai ju visaj nevalgydavau ! Nors aisku, cia gal tik dabar va pradeda "atrodyt" kad del nestumo wink.gif ax.gif
Atsakyti
Na va, padarytas dar vienas NT , ir iskart du ryskus bruksniukai.. wink.gif manau tikrai reikia pratintis jau prie naujo statuso! Tik klausimas, padariau paskui pagalvojau. Ar turi itakos testo tikslumui kad dariausi ne ryte? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 20, 16:13)
Na va, padarytas dar vienas NT , ir iskart du ryskus bruksniukai.. wink.gif manau tikrai reikia pratintis jau prie naujo statuso! Tik klausimas, padariau paskui pagalvojau. Ar turi itakos testo tikslumui kad dariausi ne ryte? doh.gif

Jei testas yra teigiamas, nesvarbu kada jis darytas. Ryte su pirmu slapimu darytas buna pats tiksliausias. 4u.gif
Atsakyti
Na vadinasi reiks jungtis prie nestukiu nestuke.gif laukiu kada pagaliau ta zinia daeis iki mano smegenu wink.gif
Atsakyti