Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Siauliai wink.gif o NT gali del kazkokiu kitu priezasciu rodyti II? Nepykit uz visiskai kvailus klausimus, siomis dienomis pas mane ju labai daug wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 19, 08:27)
Siauliai wink.gif o NT gali del kazkokiu kitu priezasciu rodyti II? Nepykit uz visiskai kvailus klausimus, siomis dienomis pas mane ju labai daug wink.gif

Medicina Practica daro tyrimą, Rezus.lt, lyg ir Respublikinės ligoninės laboratorija daro, bet ten ilgokai daro, tik kitą dieną atsakymai, jei neklystu.

O Jūs aiškias II matote? Na, turint omenyje faktą, kad vėluoja mėnesinės ir NT teigiamas, tai, sakyčiau, kitų priežasčių ieškoti kaip ir nereikia ax.gif
Atsakyti
Tai ar matosi ar tik vaidenasi? Si cikla visai negeret KT ar praleidot pota tableciu? (nzn, kazkaip man toks ispudis susidare, atsiprasau jei klystu)
Atsakyti
Kad nepraleido smile.gif

QUOTE(JiTa @ 2015 05 18, 16:19)
Sveikos merginos,
As cia naujoke, neturiu vaiku dar bet jau toks amzius kai sis klausimas aktualus... o dar ir siokia tokia "bedele" aplanke..
Geriu KT lindynete 20 jau virs 4metu, ju deka mmm susireguliavo, tapo negausios ir neskausmingos... zodziu vien pliusai.. o dar ir prasidedavo kaip laikrodukas, visad baigus gerti pakuote KT po 1-2 dienu.
Si menesi sunerimau, nes jau rytoj turiu pradeti gerti nauja pakuote, o dar nesergu,neteplioja.... zodziu, dingo mano mmm kazkur. As cia prisiskaiciau visko apie galima nestuma, netgi cistas.  Tabletes geriau tvarkingai,nepraleidau,nebuvo su virskinimu bedu, nevartojau antibiotiku... ginekologe gali priimt tik uz geros savaites.  Busima vyra turiu, vaikas nebutu labai didele problema, bet as lengvam soke ar taip imanoma kad esu pastojusi?

Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 18, 16:54)
Bet kazkaip nesitiki net, nes 4metus nenkarto neteko galvoti ar galejau pastoti, atrodo neimanoma...



QUOTE(JiTa @ 2015 05 18, 19:28)
o dar kai draugiu ne viena ir su KT Ir su spirale pastojo....

Pati sau prieštaraujate doh.gif
Atsakyti
Galite diskutuoti ir kabinetis prie to ka JITA parase ar neparase, tiesiog padrikos mintys istinka visus zmones kai jie jaudinasi.... Viskas cia puikiai suprantama, zmogus nesitikejo pastoti vartojant KT ir pastojo! Taip tai sukele jai panika ir daug padriku minciu ir klausimu, stai kodel ji praso patarimo kaip eilgtis....

Nuosirdziausi sveikinimai JITAi 4u.gif Linkiu lengvai nesioti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma-22: 19 gegužės 2015 - 14:45
Geriau kt visus 4 metus, nei vieno ciklo nepraleidau... ir kol nesusiduriau pati su sia "problema" buvau rami nes MANIAU kad tvarkingai geriant neimanoma.. bet kai susiduriau su tuo, paskaitinejaubir ne viena atveji paskaiciau kai moterys ir su kt ir net su spirale pastoja... wink.gif nepykit uz mano padrikaa mintis, siuo metu pas mane ju begalybe ivairiu vienu metu! Todel gal ir destau mintis nerisliai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 19, 16:14)
Geriau kt visus 4 metus, nei vieno ciklo nepraleidau... ir kol nesusiduriau pati su sia "problema" buvau rami nes MANIAU kad tvarkingai geriant neimanoma.. bet kai susiduriau su tuo, paskaitinejaubir ne viena atveji paskaiciau kai moterys ir su kt ir net su spirale pastoja... wink.gif nepykit uz mano padrikaa mintis, siuo metu pas mane ju begalybe ivairiu vienu metu! Todel gal ir destau mintis nerisliai wink.gif


tai jus laukiates ar ne? Ka parode testas?
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 19, 16:14)
Geriau kt visus 4 metus, nei vieno ciklo nepraleidau... ir kol nesusiduriau pati su sia "problema" buvau rami nes MANIAU kad tvarkingai geriant neimanoma.. bet kai susiduriau su tuo, paskaitinejaubir ne viena atveji paskaiciau kai moterys ir su kt ir net su spirale pastoja... wink.gif nepykit uz mano padrikaa mintis, siuo metu pas mane ju begalybe ivairiu vienu metu! Todel gal ir destau mintis nerisliai wink.gif

Viskas tvarkoje 4u.gif as irgi pastojau vartojant KT biggrin.gif ir manau kad galit saugotis kaip norit, jei maziukui lemta ateiti i si pasauli tai jis ir ateis 4u.gif
Atsakyti
Reguliariai geret? Neissiaiskinot del kokiu priezasciu pakibo geriant kt leliukas? wink.gif na testas rodo dvi juosteles! As netikiu dar wink.gif
Atsakyti
Nereikia jokių ypatingų priežasčių. Kontraceptikai pastojimo tikimybę labai sumažina, bet ne ją apskritai eliminuoja (net jei vartojama "be klaidos"). Na nėra kontraceptiko, kuris duotų 100 proc. ir tiek. Net jei tikimybė lieka tik 1 proc., ir per tą laiką "nesuvaroma sistema", tai jau galimybė 1 iš 100. Didesnė nei išlošt aukso puode, ar ne?
Ir šiaip, yra itin atkaklių vaikelių. Kurie taip nori ateiti, kad įveikia visus barjerus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 19 gegužės 2015 - 20:55
QUOTE(hi (: @ 2015 05 19, 21:53)
Ir šiaip, yra itin atkaklių vaikelių. Kurie taip nori ateiti, kad įveikia visus barjerus.  biggrin.gif


arba mamyciu bigsmile.gif

siaip, mano nuomone pastojimu su KT nepazeidus vartojimo taisyklu atvejai reti kaip ir aukso puodo laimejimai. Tiesiog zmones del tam tikru priezasciu taip sako. Kiekvieno tos priezastys skirtingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 gegužės 2015 - 21:04