Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Nesidariau dar. Kazkaip panika nane vis didesne aplanko, nezinau kodel nes leliuko netgi noreciau. Bet kazkaip nesitiki net, nes 4metus nenkarto neteko galvoti ar galejau pastoti, atrodo neimanoma... o dar vestuves ant nosies... nuojauta sako kad gali jau buti du bruksniukai... o ir manasis vis kasdien tikrina ar dar nesusirgau... vakar sako gal jau nerimauti... nezinau, nedristu NT darytis, net nenumanau kaip reaguoti ;-) nors faktas tas kad reikia kazka daryt nes ryt jau reiketu tabletes gert, o jeigu nescia tai galiu ir pakenkt vaikeliui.
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 18, 16:54)
Nesidariau dar. Kazkaip panika nane vis didesne aplanko, nezinau kodel nes leliuko netgi noreciau. Bet kazkaip nesitiki net, nes 4metus nenkarto neteko galvoti ar galejau pastoti, atrodo neimanoma... o dar vestuves ant nosies... nuojauta sako kad gali jau buti du bruksniukai... o ir manasis vis kasdien tikrina ar dar nesusirgau... vakar sako gal jau nerimauti... nezinau, nedristu NT darytis, net nenumanau kaip reaguoti ;-) nors faktas tas kad reikia kazka daryt nes ryt jau reiketu tabletes gert, o jeigu nescia tai galiu ir pakenkt vaikeliui.

Sakyčiau, puikus laikas vaikučiui. Geriau nurimkite ir džiaukitės galimu nėštumu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikimybe kad laukiates jei tvarkingai geret- lb-lb menka, beveik prie visu KT parasyta kad gali mmm ir nebut kartais. Pasidarykit testa ir matysit.
Atsakyti
Na man jau paranoja... o dar kai draugiu ne viena ir su KT Ir su spirale pastojo.... tai net nezinau kaip reaguot biggrin.gif dar gali but variantas kad kokia cista uzpuole... del ju juk irgi gali dingt menesines.... wink.gif na mes jau nebejaunikliai, man 25m manajam 27... kaip ir laikas bet vis atrandam darbu ka dar turim pasidaryti iki nestumo... wink.gif
Papildyta:
Mano kt lapelyje parasyta kad jei dingo mmmm pasidaryti NT ir pries pradedant gerti kita pakuote nueiti pas ginekologe.... kaip tycia ji db isvykus atostogu gris tik kita savaite. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 18, 19:28)
Na man jau paranoja... o dar kai draugiu ne viena ir su KT Ir su spirale pastojo.... tai net nezinau kaip reaguot biggrin.gif dar gali but variantas kad kokia cista uzpuole... del ju juk irgi gali dingt menesines.... wink.gif na mes jau nebejaunikliai, man 25m manajam 27... kaip ir laikas bet vis atrandam darbu ka dar turim pasidaryti iki nestumo... wink.gif
Papildyta:
Mano kt lapelyje parasyta kad jei dingo mmmm pasidaryti NT ir pries pradedant gerti kita pakuote nueiti pas ginekologe.... kaip tycia ji db isvykus atostogu gris tik kita savaite. wink.gif

Tai be ceremonijų rytoj NT mirksiukas.gif ir laukiam atsakymo, ką rodo rolleyes.gif
Atsakyti
Bijau del aaves ir kaip MB reaguos! Kai snd paklaus na ar jau sergi sakysiu na va, jau gali sunerimt! Net nzinau kaip jauciuosi !
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 18, 20:27)
Bijau del aaves ir kaip MB reaguos! Kai snd paklaus na ar jau sergi sakysiu na va, jau gali sunerimt! Net nzinau kaip jauciuosi !


tiek problemu tuscioje vietoje unsure.gif yra vaistiniu visa para, pasidarot testa tiesiog dabar ir zinot.
Atsakyti
Reikes ieskot kazkur , kad galeciau ramiai (arba neramiai) miegot wink.gif na rytoj jau manau bus kazkaas aisku jau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 18, 20:35)
tiek problemu tuscioje vietoje  unsure.gif yra vaistiniu visa para, pasidarot testa tiesiog dabar ir zinot.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va, labas rytas mergaites wink.gif sianakt beveik be miego! Vakar grizau po darbo velai, kaip ir buvau uzmirsus savo "beda", jau gulint lovoje MB uzklause ar jau sergu ... wink.gif kai pasakiau ne, sako ka tai reiskia? Sakau arba kokia cista arba laukiuosi pagal tai kiek visokios info perskaiciau.. ir tada prasidejo ilgas pokalbis, panika nuo kuios ir man panika. Ir juokavom, ir rimtai... teko kokius 4kartus aiskinti kad gali taip buti net geriant KT! Sako niekuo negalima pasitiketi biggrin.gif na zodziu daug kalbejom, daug buvo "panikos juokeliu" tik kokia 3val uzmigom gal.. o snd i darba atsinesiau NT ir arba man vaidenasi arbq matau jau po geros minutess dvi juosteles... gal koki kraujo tyrima pasidaryti? Ji galima pasidaryt paciai irgi su kazkokiu testuku ar tik poliklinikoj?
Atsakyti
Kraujo tyrimą (HcG vadinamas jis) tiria bet kurioje privačioje laboratorijoje be siuntimo. Susimokate ir per porą valandų turite atsakymą. Kuriame Jūs mieste?
Atsakyti
QUOTE(JiTa @ 2015 05 19, 08:06)
Na va, labas rytas mergaites wink.gif sianakt beveik be miego! Vakar grizau po darbo velai, kaip ir buvau uzmirsus savo "beda", jau gulint lovoje MB uzklause ar jau sergu ... wink.gif kai pasakiau ne, sako ka tai reiskia? Sakau arba kokia cista arba laukiuosi pagal tai kiek visokios info perskaiciau.. ir tada prasidejo ilgas pokalbis, panika nuo kuios  ir man panika. Ir juokavom, ir rimtai... teko kokius 4kartus aiskinti kad gali taip buti net geriant KT! Sako niekuo negalima pasitiketi biggrin.gif na zodziu daug kalbejom, daug buvo "panikos juokeliu" tik kokia 3val uzmigom gal.. o snd i darba atsinesiau NT ir arba man vaidenasi arbq matau jau po geros minutess dvi juosteles... gal koki kraujo tyrima pasidaryti? Ji galima pasidaryt paciai irgi su kazkokiu testuku ar tik poliklinikoj?

Galima iš kraujo nustatyti, bet tik poliklinikoj arba privačioj klinikoj.
Atsakyti