Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(pugaliuks @ 2015 04 24, 10:28)
Ką daryti mergaitės? Ar galiu pasikliauti NT? Kada reikėtų eiti pas ginekologę, kad nebūtų per aksti, kad matytų jau kažką su echo?

Tai kad pirmieji vizitai visai neprivalo būti susieti su echo, nebent gydytojas nori pasitkslinti ar implantacija vetoje ar yra kažkokių priežasčių, dėl kurių reikia stebėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2015 04 24, 11:28)
Taigi likau nesupratusi nieko ar laukiuos iš tikrųjų ar čia testai kvailioja...Esmė tame, kad man jau trečia diena skauda pilvą taip, lyg tuoj tuoj "susirgsiu"... blink.gif
Ką daryti mergaitės? Ar galiu pasikliauti NT? Kada reikėtų eiti pas ginekologę, kad nebūtų per aksti, kad matytų jau kažką su echo?
Prašau nesmerkit manęs, kad esu kažkokia neišmanėlė mama ar panačiai...nors ir jau turiu vaikutį, bet sakau...su pirmu nėštumu nieko panašaus NEBUVO  unsure.gif

Testas akivaizdžiai rodo nėštumą 4u.gif O požymis, jo artėją mmm, yra normalus nėštumo požymis 4u.gif Keliaukite priduoti kraujo, kad patvirtintų abejones. Ultragarsą jau padarytų 5-6 savaičių nėštumo, kad patvirtintų, jog tai gimdinis nėštumas. (čia jei privačiai, nes poliklinikoj nedaro anksti, kiek atsimenu) mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už nuomones, patarimus blush2.gif biškuti išsigandau, kaip tik nesenai pradėjo labai nedaug kaip ir teplioti, skaudėti dešinę kirkšnį, bet ir vėl praėjo... g.gif žodžiu..užsirašiau pas ginekologe trečiadieniui, bus matyti ką pasakys unsure.gif tikiuosi, kad viskas bus gerai. Nors neplanuota, netikėta... turbūt dieneles savo apsiskaičiavau, bet labai smagu būtų, kad ir vėl būčiau nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikutes turiu klausimeli.. ar gali buti kad isejo pastoti.. nes matuoju bazine temperatura dar bunant lovoje ryte ir ji laikosi nuo 36.8 ir vakar buvo 36.9 o syryt jau 37 tau gali buti zenklas kad jau laukiuosi? nes menesines dar tik turi prasideti 21 diena .. paskutines menesines buvo 21 diena balandi g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 05 09, 13:49)
sveikutes turiu klausimeli.. ar gali buti kad isejo pastoti.. nes matuoju bazine temperatura dar bunant lovoje ryte ir ji laikosi nuo 36.8 ir vakar buvo 36.9 o syryt jau 37 tau gali buti zenklas kad jau laukiuosi? nes menesines dar tik turi prasideti 21 diena .. paskutines menesines buvo 21 diena balandi g.gif

Bazinė turi būti pakilusi virš 37 ir nekristi, atėjus mėnesinių laikui ir joms vėluojant. Net ir nesilaukiant normalu, kad bazinė 37 su dalimis, tačiau prieš pat mėnesines ji ima kristi.
Atsakyti
QUOTE(Provokacija* @ 2015 05 09, 16:18)
Bazinė turi būti pakilusi virš 37 ir nekristi, atėjus mėnesinių laikui ir joms vėluojant. Net ir nesilaukiant normalu, kad bazinė 37 su dalimis, tačiau prieš pat mėnesines ji ima kristi.

aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 05 09, 13:49)
sveikutes turiu klausimeli.. ar gali buti kad isejo pastoti.. nes matuoju bazine temperatura dar bunant lovoje ryte ir ji laikosi nuo 36.8 ir vakar buvo 36.9 o syryt jau 37 tau gali buti zenklas kad jau laukiuosi? nes menesines dar tik turi prasideti 21 diena .. paskutines menesines buvo 21 diena balandi g.gif


o jus tikrai mokat pamatuot? Jei mmm tik 21d tai sia akimirka jus tikrai nesilaukiat, net jei ir kiausialaste apsivaisino- embrionas dar nepasieke blastocistos stadijos ir nesiimplantavo- atitinkamai jokiu pozymiu but negali. Jei gerai matuojat- tokia BT greiciausiai patvirtina kad O buvo- taigi sis ciklas turi sansu buti sekmingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 gegužės 2015 - 21:57
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 09, 20:55)
o jus tikrai mokat pamatuot? Jei mmm tik 21d tai sia akimirka jus tikrai nesilaukiat, net jei ir kiausialaste apsivaisino- embrionas dar nepasieke blastocistos stadijos ir nesiimplantavo- atitinkamai jokiu pozymiu but negali. Jei gerai matuojat- tokia BT greiciausiai patvirtina kad O buvo- taigi sis ciklas turi sansu buti sekmingas.

na ovuliacija as jauciau ir is iskiru supratau kada ji buvo.. nes dabar turiu baltas isskiras kurios esamos nevaisingu periodu... ovuliacija buvo anksciau man nei turejo buti pagal viska keliomis dienomis anksciau.. tai nezinau ziuresim kaip kas dar tenka laukti daugiau nei savaitele nes esu dabar 20 ciklo dienoje
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 05 10, 13:31)
na ovuliacija as jauciau ir is iskiru supratau kada ji buvo.. nes dabar turiu baltas isskiras kurios esamos nevaisingu periodu... ovuliacija buvo anksciau man nei turejo buti pagal viska keliomis dienomis anksciau.. tai nezinau ziuresim kaip kas dar tenka laukti daugiau nei savaitele nes esu dabar 20 ciklo dienoje


jei jus matuojat BT tai jus turit matyt is grafiko kada buvo O ir po kiek dienu po jos jums ateina mmm. Daugumai po 14d. Bet BT matuot teisingai nelengva ir jos matavimas netinka nemazam skaiciui moteru- kurios nakti keliasi i WC ar siaip neramiai miega.

Sekmes si cikla 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 10 gegužės 2015 - 14:38
QUOTE(Mergiona @ 2015 05 10, 13:37)
jei jus matuojat BT tai jus turit matyt is grafiko kada buvo O ir po kiek dienu po jos jums ateina mmm. Daugumai po 14d. Bet BT matuot teisingai nelengva ir jos matavimas netinka nemazam skaiciui moteru- kurios nakti keliasi i WC ar siaip neramiai miega.

Sekmes si cikla  4u.gif  4u.gif

labai aciu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
As cia naujoke, neturiu vaiku dar bet jau toks amzius kai sis klausimas aktualus... o dar ir siokia tokia "bedele" aplanke..
Geriu KT lindynete 20 jau virs 4metu, ju deka mmm susireguliavo, tapo negausios ir neskausmingos... zodziu vien pliusai.. o dar ir prasidedavo kaip laikrodukas, visad baigus gerti pakuote KT po 1-2 dienu.
Si menesi sunerimau, nes jau rytoj turiu pradeti gerti nauja pakuote, o dar nesergu,neteplioja.... zodziu, dingo mano mmm kazkur. As cia prisiskaiciau visko apie galima nestuma, netgi cistas. Tabletes geriau tvarkingai,nepraleidau,nebuvo su virskinimu bedu, nevartojau antibiotiku... ginekologe gali priimt tik uz geros savaites. Busima vyra turiu, vaikas nebutu labai didele problema, bet as lengvam soke ar taip imanoma kad esu pastojusi?
Atsakyti
O testą ar darėtės?
Pastoti geriant KT netgi labai įmanoma.
Atsakyti