Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Mergiona @ 2015 04 21, 06:50)
31d skauciuojant nuo 35d? Pvz ana men turejo prasidet kovo 20 o prasidejo kovo 27. Tai 31d nuo kovo 27? Ar skaiciuojat nuo tos dienos kada turejo buti-31d nuo kovo 20?

O kaip saugojotes iki pradedant planuot?


Radau paskaicius tema. O kaip saugojotes? Gal tai kiek isderino cikla?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 21, 06:18)
Radau paskaicius tema. O kaip saugojotes? Gal tai kiek isderino cikla?

nesisaugome isvis... bet aciu uz demesi siandien sulaukiau menesiniu nusivyliau bet laiksim kada baigsis ir vel i darba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 04 21, 14:30)
nesisaugome isvis... bet aciu uz demesi siandien sulaukiau menesiniu nusivyliau bet laiksim kada baigsis ir vel i darba  wub.gif


iki planuojat vaika niekaip nesisaugojot? .Nes jei ilgesni laika vartojot KT tai ciklas vasai gali buti ilgesnis ar trumpesnis nei iki ju.

Sekmes si cikla 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 balandžio 2015 - 13:32
Sveikos, merginos. Esu visiškoj panikoj, nes turėti vaiko šiuo metu neišgaliu, niekaip niekaip. O darytis valymą gali būti vėlu : o . Istorija tokia:
vasario pradžioje pasimylėjom, plyšo prezervatyvas, nepastebėjom, nuleido įvidų. išgėriau dvi tabletes postinor, pakraujavo truputį, gine sakė laukt "tikrų" mėnesinių. jų vis dar nėra. (nuo to laiko iki dabar irgi buvo pora kartų nusmukę/plyšę, bet nenuleido vidun) nujausdama kažką negero, pasidarau dabar, vakare, testą (kitą darysiu ryte). Vaizdas yra toks: https://fbcdn-sphoto...bd4c288de52bfa5
aš matau ten miniatiūrinį rausvą brūkšniuką, kurio niekada nebūdavo, kai darydavausi testus.
Ką manot? verysad.gif
Atsakyti
Sunku pasakyt, lb neryskus vaizdas. Pakartokit testa, jei galit- HCG tyrima, jei si karta visgi pasiseks buti nenesciai- pradekit gert KT. (as savo dukrom tikrai patarsiu saugotis paciom o ne priklausyt nuo berno, kuris uzsimaut gumytes nemoka doh.gif jei jam reguliariai tokios "avarijos" tai tegu inete paziuri kaip tai daroma doh.gif doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 22, 05:40)
Sunku pasakyt, lb neryskus vaizdas. Pakartokit testa, jei galit- HCG tyrima, jei si karta visgi pasiseks buti nenesciai- pradekit gert KT. (as savo dukrom tikrai patarsiu saugotis paciom o ne priklausyt nuo berno, kuris uzsimaut gumytes nemoka  doh.gif jei jam reguliariai tokios "avarijos" tai tegu inete paziuri kaip tai daroma  doh.gif  doh.gif )

Einu darytis HCG tyrimo, pranešiu rezultatus. Atsakant dėl kontr, tai sveriu 85kg su 160 cm ( blush2.gif , čia jau 5numesta ), ir bijau gerti tas tabletes, kad nebūtų dar blogiau, +skaičiau, kad tokioms kaip aš jų veikimas susilpnėja..su tom gumytėm tai irgi - lygtais būna viskas ok, bet antrą ar trečią kartą viską darant gali vaikinas nebepajėgt toliau, o vis tiek stengtis, tai tada ir nusmunka, matyt reiks sakyt, kad man ir vieno užtenka..Metų mum lygtais būtų dar pusė velnio 23/25, bet darbo kad išlaikyt mane +vaiką jis šiuo metu neturi, ir dar turiu tokių visai grandiozinių planų ateičiai, tai irgi..
Atsakyti
QUOTE(cappuccino @ 2015 04 22, 09:20)
Einu darytis HCG tyrimo, pranešiu rezultatus.


sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cappuccino @ 2015 04 22, 08:20)
Einu darytis HCG tyrimo, pranešiu rezultatus. Atsakant dėl kontr, tai sveriu 85kg su 160 cm ( blush2.gif , čia jau 5numesta ), ir bijau gerti tas tabletes, kad nebūtų dar blogiau,

yra dar spirales, gimdziusiom ir negimdziusiom. Pasirenkat kas jum tinka ir problema keliems metams isspresta. Ir kaip skaiciavau, tai vistiek spirale pigiaus gaunasi, nei KT pirkinet.
Atsakyti
QUOTE(cappuccino @ 2015 04 22, 08:20)
Einu darytis HCG tyrimo, pranešiu rezultatus. Atsakant dėl kontr, tai sveriu 85kg su 160 cm ( blush2.gif , čia jau 5numesta ), ir bijau gerti tas tabletes, kad nebūtų dar blogiau, +skaičiau, kad tokioms kaip aš jų veikimas susilpnėja..su tom gumytėm tai irgi - lygtais būna viskas ok, bet antrą ar trečią kartą viską darant gali vaikinas nebepajėgt toliau, o vis tiek stengtis, tai tada ir nusmunka, matyt reiks sakyt, kad man ir vieno užtenka..Metų mum lygtais būtų dar pusė velnio 23/25, bet darbo kad išlaikyt mane +vaiką jis šiuo metu neturi, ir dar turiu tokių visai grandiozinių planų ateičiai, tai irgi..

Truputi ziaurokai pasakysiu, bet tai nepasiteisinimas 4u.gif
Vaiduokli teste tikrai matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 04 22, 19:39)
Truputi ziaurokai pasakysiu, bet tai nepasiteisinimas 4u.gif
Vaiduokli teste tikrai matau 4u.gif


kitoje temoje buvau įdėjusi, tai sakėte neigiamas, nes kreivas brūkšniukas.. unsure.gif nėra dar rezultatų, vėliausiai iki 5dienio vakaro. vakar miegojau ris valandas, nežinau kas šiąnakt bus, visos išeitys blogos. Mes draugaujam tik 4 mėnesius, iš kur aš galiu žinoti, kas bus po 4 metų, nors jis sako, kad tokiu atveju tektų ženytis ir augint vaiką ir jam susirast normalų darbą, nors būtų žvėriškai sunku. Aš sakau, kad aš nepasiruošus ir taip toliau, bet faktas, kad jei pasidaryčiau abortą, tai išsiskirtume, nebegalėčiau į jį žiūrėt žinodama kad būčiau turėjus vaiką nuo jo..žodžiu, tikiuos nesilaukiu, 4nakties pasidariau dar vieną testą ir jis buvo neigiamas, labai laukiu rezultatų to tyrimo. Atleiskite už floodą. : ( .
Atsakyti
QUOTE(cappuccino @ 2015 04 22, 22:27)
nėra dar rezultatų, vėliausiai iki 5dienio vakaro.


ziauruma blink.gif doh.gif kodel taip ilgai? Atvaziuociau jusu vietoj iki VLN< per valanda butu atsakymas, na, jei ne is KLP, aisku. Arba bent testa kartociau.

na, del 4 men niekas negali zinot... turiu aplinkoje lb grazia seima, jau 16 metu kartu, ji pastojo antra draugystes menesi. O as pastojau po 7 santuokos metu, o dar po metu issiskyriau rolleyes.gif tai nieko tie metai-menesiai nesako.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cappuccino @ 2015 04 22, 21:27)
kitoje temoje buvau įdėjusi, tai sakėte neigiamas, nes kreivas brūkšniukas.. unsure.gif nėra dar rezultatų, vėliausiai iki 5dienio vakaro. vakar miegojau ris valandas, nežinau kas šiąnakt bus, visos išeitys blogos. Mes draugaujam tik 4 mėnesius, iš kur aš galiu žinoti, kas bus po 4 metų, nors jis sako, kad tokiu atveju tektų ženytis ir augint vaiką ir jam susirast normalų darbą, nors būtų žvėriškai sunku. Aš sakau, kad aš nepasiruošus ir taip toliau, bet faktas, kad jei pasidaryčiau abortą, tai išsiskirtume, nebegalėčiau į jį žiūrėt žinodama kad būčiau turėjus vaiką nuo jo..žodžiu, tikiuos nesilaukiu, 4nakties pasidariau dar vieną testą ir jis buvo neigiamas, labai laukiu rezultatų to tyrimo. Atleiskite už floodą. : ( .

Tai gal ne tas testas buvo? Bet kokiu atvejau vaiduoklis yra.
Atsakyti