Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Mergiona @ 2015 04 16, 21:31)
tai o kada nesaugus seksas buvo? Siaip, gine su echo galetu ivertint bent tikimybe kad galejot pastot- matytu ar jau buvo O, kaip atrodo gleivine. Nes jei O nebuvo- tai aiskiai nesilaukiat, jei gleivine lb plona- irgi.

nu ka...pries tris dienas blush2.gif tai dar anksti. bet bet kokiu atveju neramu. ai, gal baisiausia kad visi pasmerks, nes tiek gimdo tik durniai blush2.gif man taip sako smile.gif vyras pasirodo uz doh.gif
kaip as nenoriu pas gin verysad.gif
Atsakyti
na, jei vyras uz- tai nieko baisaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 16, 21:40)
na, jei vyras uz- tai nieko baisaus  4u.gif

minusai taokie, kad as nenoriu buti nescia, nenoriu vel but stora, vel jausti ta slykstuli, smarve.... doh.gif doh.gif gimdyt irgi nelabai jau noriu...visa kita nieko tokio. bet pagrindine priezastis yra darbas. nes as noriu dirbt, o vaikui reiks mamos...
kita vertus mano mama....net bijociau jai pasakyt.
Papildyta:
gerai kad jums parasiau. kazkaip suveike kaip issiblaivymas. tikrai, juk cia nieko tragisko ax.gif
Atsakyti
Per anksti dar i panika pult 4u.gif kai suzinosit kad esat nestuke.gif tada ir galvosit, bet visgi tikimybe ne tokia ir didele... aisku, ne nulis, bet... susitvarkys viskas. Jei ka- as viena su trim, trecias nestumas buvo sokas ir man ir aplinkiniams, mama su peiliu vaikesi po visa Lietuva- "arba abortas arba tu man ne dukra". Ir nieko... Ir pinigu Dievas atsiunte (na rimtai) ir mama dabar anukeli lb myli wub.gif O jus vyra turit, kuris ne pries dar vaika turet... As tik su treciu pvz pajutau tikra kaifa but namie ir kaip tik i darba absoliutiskai nenoriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(buduliukai @ 2015 04 16, 21:37)
gal baisiausia kad visi pasmerks, nes tiek gimdo tik durniai blush2.gif

Man rods, kad tai ne "visų" reikalas... ir kai pamato, kad graži, gausi ir darni šeima auga, tai nebe durnint norisi, o pavydėt. Asmeniškai iš tų daugiavaikių, su kuriais susiduriu (o susiduriu kažkaip visai nemažai), tai durnių nežinau nė vieno. Kaip tik protingi, brandūs žmonės... gerokai brandesni ir harmoningesni už tuos "protinguosius", tiksliai žinančius ir kitus galinčus pamokyt "kiek yra protinga".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 16 balandžio 2015 - 21:59
A, ir dar pasakysiu, kaip rasiau trecias nestumas man buvo sokas, netiketas-neplanuotas, bet kai drebanciom rankom dariausi testa kelias dienas, per kurias jau buvau spejusi issigast, veluojant mmm- ir pamaciau NEIGIAMA- toks skaudus nusivilimas uzpludo... Atrodo bijojau, tikejausi kad ne, pamaciau ka norejau- ir taip ziauriai skaudu buvo verysad.gif O kol ejau suksledezes link islindo antra juostele wub.gif wub.gif zinojau kad visi reks, zinojau kad visi durna vadins, na bet visa laika prisiminiau ta akimirka ir netiketa skausma pagalvojus- ne, be reikalo nerimavau, nesilaukiu.
Atsakyti
aciu 4u.gif jusu palaikymas, tiesiog pokalbis, man tiek daug duoda, taip padeda! jei taip lemta, taip bus smile.gif uzteks ir vietos ir meiles wub.gif supanikavau tik smile.gif
Atsakyti
sveikutes.. turiu klausimu.. bandeme vaikuti.. o praejusi menesi velavo menesines kiek manau del keliones ilgos kokia turejome su stresu ir dideliu nuovargiu.. seip mano menesines iki tada budavo kas 28dienas... tai maniau kad si menesi viskas bus susitvarke.. bet jau dvi dienas veluoja vel.. kas tai gali buti.. kolkas nestumo nerode.. kaip manote ar vel turesiu menesines uzzsitesusias ar galiu but nescia bet dar nerodo.. prasau gal galite pasidalinti savo nuomone ir gal kam kas panasaus yra buve... aciu
Atsakyti
na, nėštumo testas jau rodytų nėštumą
Atsakyti
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 04 20, 17:15)
sveikutes.. turiu klausimu.. bandeme vaikuti.. o praejusi menesi velavo menesines kiek manau del keliones ilgos kokia turejome su stresu ir dideliu nuovargiu.. seip mano menesines iki tada budavo kas 28dienas... tai maniau kad si menesi viskas bus susitvarke.. bet jau dvi dienas veluoja vel.. kas tai gali buti.. kolkas nestumo nerode.. kaip manote ar vel turesiu menesines uzzsitesusias ar galiu but nescia bet dar nerodo.. prasau gal galite pasidalinti savo nuomone ir gal kam kas panasaus yra buve... aciu


o nuo kurios dienos jus skaiciuojat? Kaip turejo but ana karta ar kaip realiai buvo ana karta?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 20, 20:36)
o nuo kurios dienos jus skaiciuojat? Kaip turejo but ana karta ar kaip realiai buvo ana karta?

skaiciavau kaip buvo anksciau pries sutrinkant.. skaiciavau kas 28dienas
o siandien jau 31 ciklo diena
o kai sutriko po keliones man velavo savaite laiko tai jau buvo 35dienos kai susirgau.. bet ar gali neatsitaisyti ir vel veluoti tiek pat dienu? man niekad to nera buve tai net nezinau ar testai dar nerodo ar laukti veluojanciu menesiniu.. ir noris kad greiciau ateitu ir vel galetume meginti is naujo leliuka nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerimaujanti21: 20 balandžio 2015 - 22:46
QUOTE(nerimaujanti21 @ 2015 04 20, 23:39)
skaiciavau kaip buvo anksciau pries sutrinkant.. skaiciavau kas 28dienas
o siandien jau 31 ciklo diena
o kai sutriko po keliones man velavo savaite laiko tai jau buvo 35dienos kai susirgau.. bet ar gali neatsitaisyti ir vel veluoti tiek pat dienu? man niekad to nera buve tai net nezinau ar testai dar nerodo ar laukti veluojanciu menesiniu..  ir noris kad greiciau ateitu ir vel galetume meginti is naujo leliuka nestuke.gif


31d skauciuojant nuo 35d? Pvz ana men turejo prasidet kovo 20 o prasidejo kovo 27. Tai 31d nuo kovo 27? Ar skaiciuojat nuo tos dienos kada turejo buti-31d nuo kovo 20?

O kaip saugojotes iki pradedant planuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 balandžio 2015 - 05:52