Įkraunama...
Įkraunama...

Ukraina. Karas greta mūsų

QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 22, 14:27)
va kaip pasirodo.


schmoll.gif
Kitą kartą malonėkite bent trumpai parašyti, apie ką nuoroda
Atsakyti
Dar šiek tiek apie Suomijos Žiemos karą. Įdomiausia, kad teksto autorius - Omsko teisės instituto prorektorius.

С Днем позорной Победы, руssкие!

"С Днем Победы над Финляндией!! А чегой-то мы не празднуем круглую дату - 75 лет назад 13 марта 1940 года закончилась советско-финская война. Финляндия потеряла 11% своей территории со вторым по величине городом Выборгом, а 430 тыс. мирных финских жителей были переселены вглубь страны. А где же День Победы!? Почему не восславляем подвиги Красной Армии в той победоносной войне? Стесняемся что ли?

Причины войны вроде вначале были обозначены как чисто территориальные, мол, граница слишком близко к Ленинграду, отодвиньте ее на 90 км. Финны не согласились. И надо же – открыли огонь из артиллерии!!! Если не верите в эту чушь – почитайте советскую официальную ноту: «26 ноября, в 15 часов 45 минут, наши войска, расположенные на Карельском перешейке у границы Финляндии, около села Майнила, были неожиданно обстреляны с финской территории артиллерийским огнем….»

Вранье несусветное. Финны задолго до этого отвели свою артиллерию подальше, дабы не стать жертвой провокации. Финляндия уж никак не могла рассчитывать на успех в случае военного столкновения. В стране к этому времени царили пацифистские настроения. В целях экономии в Финляндии с 1927 года вообще не проводились войсковые учения. Финансирование армии постоянно сокращалось парламентом: угрозы не существовало, а с СССР был заключен долгосрочный Пакт о ненападении. Выделяемых средств едва хватало на содержание армии, а денег на закупку вооружений парламент вообще не выделял. Вся военная промышленность состояла из трех заводиков; патронного, порохового и артиллерийского. Танков и военной авиации у Финляндии не было. И такая бы страна начала военные провокации на границе с мощнейшей военной державой??!! Исключено.

Тем не менее, в 8 часов утра 30 ноября войска Ленинградского военного округа перешли границу Финляндии на Карельском перешейке и в ряде других районов. В тот же день советская авиация бомбила и обстреляла из пулеметов Хельсинки; при этом, пострадали в основном жилые рабочие кварталы. В ответ на протесты европейских дипломатов Молотов заявил, что советские самолеты сбрасывали на Хельсинки хлеб для голодающего населения (после чего советские бомбы стали называть в Финляндии «Молотовскими хлебными корзинами»). При этом официального объявления войны так и не последовало.

Toliau:
http://oleg-leusenko...om/2300071.html

Autorius
Александр Минжуренко, проректор по международным связям, Омский юридический институт.
Atsakyti
JAV kariai atsisveikino ir su kauniečiais
http://kauno.diena.l...nieciais-681745


user posted image

wub.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 22, 15:35)
JAV kariai atsisveikino ir su kauniečiais


Mačiau Kiseliovo vakaro pezalų anonsą. Rodys: kiek daug privarė NATO technikos į Pribaltiką ir kaip mūsų žmonės dėl to pasipiktino, nes kariai elgėsi it kiaulės. Jaučiu pakalbino actaitės draugus mirksiukas.gif , nes gi įrašas iš anksto daromas.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=67503368
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 03 22, 19:47)


feikinis video

https://www.youtube....h?v=x_-06RKC3t8
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 22, 19:38)


Labai gali būti tiesa
Atsakyti
o tuo tarpu Ukrainoje

savanoriai traukiasi iš fronto ir eina į Kijevą. Bent jau taip sakosi. Kažkuri čia bandė sakyt jog tai nerimta, atrodo jog labai rimta.
Atsakyti
Lapkritinė aušra, anot jusu si tema skirta jusu melso krovimui?
Kiek galima krauti sio melso cia?
Ir kokia prasme tempti si mesla i tema?

Jus norite melsinos puses, OK, tai ir gyvenkite tame, skaitykite i sveikatele, kol tame nepaskesite. Jusu pasirinkimas.

As suprasciau kai zmogus dalinasi skirtingo pobudzio informacija, apie Ukraina, Rusija, tapacia Lietuva, ES rekacija, bet tamstos skonis daugiau primena kloaka. Tendencinga pagieza orientuota vien i Ukraina, tamstos noras sukurti vaizdeli, kad Ukrainos zmones nieko verti, tik buti Putlerio satelitais. Na jei kloka anot jusu yra neva kito kampo matymas, tai uzuojauta tamstai. Bet cia ne kvailiai renkasi, jusu rasymo intencijos aiskios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 kovo 2015 - 14:50
QUOTE(Moonte @ 2015 03 23, 14:45)
Lapkritinė aušra, anot jusu si tema skirta jusu melso krovimui?
Kiek galima krauti sio melso cia?
Ir kokia prasme tempti si mesla i tema?

Jus norite melsinos puses, OK, tai ir gyvenkite tame.

As suprasciau kai zmogus dalinasi skirtingo pobudzio informacija, apie Ukraina, Rusija, bet tamstos skonis daugiau primena kloaka. Kuri orientuota vien i Ukraina. Na jei kloka anot jusu yra neva kito kampo matymas, tai uzuojauta tamstai.


na visų pirmiausia, tai rašysiu aš ar nerašysiu- nuo to niekas nesikeičia. Ne aš esu situacijos šalyje nevaldantis prezidentas. Ir ne tik nevaldantis bet ir pats dalyvaujantis bandų kovose. Šiuo atveju ir taip yra aišku, kad Kolomoiskis yra Jaceniuko statytinis, kuris kartu su savim atsivežė ir kur kas geriau nei Ukrainos armija ginkluotus ir apmundiruotus žmones, kurie gali sau leisti sumušti žmonių išrinktą deputatą, kuris buvo vienas iš pirmesnių barikadose. Prezidentas irgi turi savus pulkus.
O baisiausia yra tai, kad žmonės gali savavališkai pasišalinti iš fronto ir važiuot kur jiems galvon šovė.
Daug galima rašyt, kad ir paskutinį Generalinio prokuroro pareiškimą apie tai, kad 50 procentų išaugo nekarinių žūčiių, kad visai nėra disciplinos ir jokios gebos ginklais naudotis.
Taip kalbu apie juos ne aš- taip kalba apie save jie patys. Žinojimas, kas yra kas labai padeda orientuotis tame, kai iš tiesų nori žinoti kas vyksta. Ir toliau skaitysiu ir rašysiu viską, ką manysiu tinkama.
Atsakyti
Putino draugai: atsargusis Kazachstanas
Papildyta:
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 23, 15:57)
na visų pirmiausia, tai rašysiu aš ar nerašysiu- nuo to niekas nesikeičia. Ne aš esu situacijos šalyje nevaldantis prezidentas. Ir ne tik nevaldantis bet ir pats dalyvaujantis bandų kovose. Šiuo atveju ir taip yra aišku, kad Kolomoiskis yra Jaceniuko statytinis, kuris kartu su savim atsivežė ir kur kas geriau nei Ukrainos armija ginkluotus ir apmundiruotus žmones, kurie gali sau leisti sumušti žmonių išrinktą deputatą, kuris buvo vienas iš pirmesnių barikadose. Prezidentas irgi turi savus pulkus.
O baisiausia yra tai, kad žmonės gali savavališkai pasišalinti iš fronto ir važiuot kur jiems galvon šovė.
  Daug galima rašyt, kad ir paskutinį Generalinio prokuroro pareiškimą apie tai, kad 50 procentų išaugo nekarinių žūčiių, kad visai nėra disciplinos ir jokios gebos ginklais naudotis.
  Taip kalbu apie juos ne aš- taip kalba apie save jie patys. Žinojimas, kas yra kas labai padeda orientuotis tame, kai iš tiesų nori žinoti kas vyksta. Ir toliau skaitysiu ir rašysiu viską, ką manysiu tinkama.


O kas sake kad tamsta itkoja? Tiesiog vimdo tas jusu abejotino melso grudimas. Kuris kaip nekeista sutampa su Rusijos propagandos masina.

Man jusu rasliavos ir veltui nereikia, juo lab galima nuei i Rusijos ziniasklaida jo ten per akis, zodis zodin jusu infoperlai is ten paimti.

Kodel madam, neverkiat del banditu uzimtam regione bezpredelo? Kad ten zudomi zmones, dingsta be zinios, kad neimanoma gyventi ir t.t....

Cia vel, ne tamstos domejimosi objektas?

O kaip su reisais 200 irgi nemotais?
O kad grize i Rusija tie saunuoliai samdiniai paragave zmoniu kraujo, zudo zmones, tik jau savo tautiecius nejaudina?
****************

Rusija ir Kinija: ar tikrai lygiaverčių partnerių draugystė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 kovo 2015 - 15:14
QUOTE(Moonte @ 2015 03 23, 15:11)
Putino draugai: atsargusis Kazachstanas
Papildyta:
O kas sake kad tamsta itkoja? Tiesiog vimdo tas jusu abejotino melso grudimas. Kuris kaip nekeista sutampa su Rusijos propagandos masina.

Man jusu rasliavos ir veltui nereikia, juo lab galima nuei i Rusijos ziniasklaida jo ten per akis, zodis zodin jusu infoperlai is ten paimti.

Kodel madam, neverkiat del banditu uzimtam regione  bezpredelo? Kad ten zudomi zmones, dingsta be zinios, kad neimanoma gyventi ir t.t....

Cia vel, ne tamstos domejimosi objektas?

O kaip su reisais 200 irgi nemotais?
O kad grize i Rusija tie saunuoliai samdiniai paragave zmoniu kraujo, zudo zmones, tik jau savo tautiecius nejaudina?
****************

Rusija ir Kinija: ar tikrai lygiaverčių partnerių draugystė?


nematau prasmės ir man rašyti tą patį, kas jau šimtus kartų parašyta. Tam kas parašyta aš pritariu, bet kartojimas ir rašymas nieko nepakeis. Įdomu yra paanalizuoti o kodėl, kokios priežastys, ar tikrai tik išorinės neleidžia padėties stabilizuoti.
Atsakyti