Įkraunama...
Įkraunama...

Ukraina. Karas greta mūsų

QUOTE(Karusia @ 2015 03 17, 00:54)
tamstai labai panašus? + kiek kg per 10 dienų?


labai panašūs, na, yra patinęs kiek, ir aišku, kad sirgo, gal operavosi. Grybauskaitė irgi kartais su didesniais, kartais su mažesniais maišais po akimis. O ką įtari? antrininką? smile.gif
Atsakyti
Dar vienas atsakymas į rusų filmuką Aš-rusų okupantas.

https://www.youtube....p;v=N87UXsu8H6c
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 03 16, 23:51)


Plikės kontūraii,iškilių kaktos kraujagyslių ,raukšlių vingiai,ausų forma.Tas pats žmogus,tik patinės.Dabartinėje nuotraukoje plaukai biskį paauginti.Įtariu veido gražinimo procedūras.
Atsakyti
Oi, geras biggrin.gif
Papildyta:
Filmukas naujas super smile.gif Taip taip, ir mob telefonus, ir interneta isrado biggrin.gif
Atsakyti
Antroji Atmintinės pacifistams dalis.
Atsakyti
Ukrainos prokuratūra

nenuobodu ten pas juos.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 16, 21:45)
gal nereikia įsijausti. Nors, kai žmogus paralyžuotas po gimdymo ir dar visų pagrobtas. Žodžiu geriau pripažinti, jog ukrainiečiai apsijuokė ir tiek. Ir taip kaip jie apsijuokė su savo teorijom tai ne kiekvienasi metais taip ir pasitaiko.


O mano galva tai jus apsijuoket per visa pilva ir dar daugiau, itikendama kad Rusija nera agresorius. Putlerio interviu filmuke apie Krymo aneksija puikiausias irodymas, kad Rusijos vyriausybe mulkino ne tik savo tauta, bet ir pasauline visuomene neigdama agresijos fakta Kryme.

Ядерная дубинка

QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 17, 21:22)
Ukrainos prokuratūra

nenuobodu ten pas juos.


O cia jums kad ir toliau nenuobodziautumete 4u.gif
В министерстве обороны новый коррупционный скандал

Юбилей без гостей
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 17 kovo 2015 - 20:35
QUOTE(Moonte @ 2015 03 17, 20:34)
O mano galva tai jus apsijuoket per visa pilva ir dar daugiau, itikendama kad Rusija nera agresorius. Putlerio interviu filmuke apie Krymo aneksija puikiausias irodymas, kad Rusijos vyriausybe mulkino ne tik savo tauta, bet ir pasauline visuomene neigdama agresijos fakta Kryme.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2015 03 17, 20:34)
O mano galva tai jus apsijuoket per visa pilva ir dar daugiau, itikendama kad Rusija nera agresorius. Putlerio interviu filmuke apie Krymo aneksija puikiausias irodymas, kad Rusijos vyriausybe mulkino ne tik savo tauta, bet ir pasauline visuomene neigdama agresijos fakta Kryme.

Ядерная дубинка
O cia jums kad ir toliau nenuobodziautumete  4u.gif
В министерстве обороны новый коррупционный скандал

Юбилей без гостей


kur ir ką įtikinėjau biggrin.gif prašom tuos asmenis man pristatyti biggrin.gif susipažinimui biggrin.gif
ukrainiečių spauda žinoma kad apsijuokė, pasirodė tokia kokia pasirodė biggrin.gif
Manęs visai nejaudina Rusijos problemos, jų skandalai ir kitokie dalykai kurie liečia tik juos. Man nuo to nei šilta nei šalta. Ir juo labiau man tas pats atvažiuos ten kas ir pas ką į svečius ar niekas. Man neįdomios rusų šventės. Juo labiau tik sau prisiskirtos pergalės.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 17, 22:08)
kur ir ką įtikinėjau biggrin.gif prašom tuos asmenis man pristatyti biggrin.gif susipažinimui biggrin.gif
ukrainiečių spauda žinoma kad apsijuokė, pasirodė tokia kokia pasirodė biggrin.gif
Manęs visai nejaudina Rusijos problemos, jų skandalai ir kitokie dalykai kurie liečia tik juos. Man nuo to nei šilta nei šalta. Ir juo labiau man tas pats atvažiuos ten kas ir pas ką į svečius ar niekas. Man neįdomios rusų šventės. Juo labiau tik sau prisiskirtos pergalės.



Man labai patinka 4u.gif , blusinejates Ukrainos skandaluose, kai Rusijos farsas siukstu. Pardoksas, akivaizdus logikos nebuvimas.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2015 03 17, 21:21)
Man labai patinka  4u.gif , blusinejates Ukrainos skandaluose, kai Rusijos farsas siukstu. Pardoksas, akivaizdus logikos nebuvimas.


man ir Ukrainos skandalai- vienodai šviečia. Vidiniai. Kas ką iš ko pavogė, koks jų oligarchas apvogė, apgavo kitą tokį patį. Visokie ministerijų vagys. Tai yr grynai jų vidaus reikalas.
O va imti ir demoralizuoti savus savanorius yra na toks ypatingas reikalas. Meluoti saviems savanoriasms apie tai, kad už dieną mokės po tūkstantį grivinų, apgaudinėti tuos, kurie savu krauju valdininkų, prezidentų šiknas gina- žema. Dar žemiau yra prašyti grąžinti tai- ko iš viso jiems nesumokėjo.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 17, 21:29)
tuos, kurie savu krauju valdininkų, prezidentų šiknas gina- žema.

Pasireiškėte visu gražumu. Jie gina savo Tėvynę, ne valdininkus ir ne prezidentus. Ir mus priedo gina nepasiduodami. Jų pralaimėjimas= rosiejos padidintos pastangos mus įvelti į karą mūsų teritorijoje.
Atsakyti