Įkraunama...
Įkraunama...

Ukraina. Karas greta mūsų

QUOTE(darvina @ 2015 03 12, 20:30)
Ačiū, lauksiu. 4u.gif

Mementoo jau parase kario asmenine saskaita.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 03 13, 07:34)
Mementoo jau parase kario asmenine saskaita.

Taip, mačiau. Ačiū. Pradėsime rinkti pinigus...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 03 13, 08:34)
Mementoo jau parase kario asmenine saskaita.


Taip tai taip, bet kažin kiek bus nuskaičiuota už pavedimą? Kas žino?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2015 03 13, 08:43)
Taip tai taip, bet kažin kiek bus nuskaičiuota už pavedimą? Kas žino?


Tikslių įkainių nežinau, bet mes savam rate paprastai darome taip, surenkam pinigus į vieną sąskaitą ir pervedam vienu bendru pavedimu.
Atsakyti
Daugiau kaip pries menesi skaiciau JAV profesoriaus Marko Galeotti galimu Putino atstatydinimo schenariju analitini straipsni:

Turbūt pavyzdžiu galėtų būti Sovietų Sąjungos premjero Nikitos Chruščiovo atstatydinimas 1964 metais. Jis atėjo į valdžią komunistų elito sutarimu, kad galėtų valdyti šalį ir atstovauti jų interesams, tačiau jis privedė Sovietų Sąjungą prie Kubos raketų krizės, padarė krūvą blogų sprendimų, kurie sugriovė šalies ekonomiką.

Taigi elitas nusprendė, kad šis vyrukas buvo ne tai, ko ieškojo. Jam buvo pasakyta, kad turi pasitraukti dėl sveikatos priežasčių, ir jis neturėjo kitos išeities.

Aš manau, kad tai yra labiausiai tikėtinas scenarijus V.Putinui. Ir aš kalbu ne apie pralaimėtus Rusijos prezidento rinkimus. Aš kalbu apie tokias aplinkybes, kai į jo kabinetą įeis vyrukai pilkais kostiumais ir pasakys: „Vladimirai Vladimirovičiau, atėjo laikas padaryti paskutinį gerą darbą valstybei ir trauktis į pensiją.“

Aš kalbu apie tokias aplinkybes, kai į V.Putino kabinetą įeis vyrukai pilkais kostiumais ir pasakys: „Vladimirai Vladimirovičiau, atėjo laikas padaryti paskutinį gerą darbą valstybei ir trauktis į pensiją“, – sako M.Galeotti.

Gali būti ir kitaip. Pavyzdžiui, vieną dieną savo vasarnamyje jis įsijungs televiziją ir pamatys, kad jis atsistatydino „dėl sveikatos problemų“. Jis, aišku, bandys pakelti raudonąjį telefoną ir susisiekti su atsakingais žmonėmis, bet tada supras, kad jo skambučiai jau yra nebepriimami.


Daugiau: JAV profesorius Markas Galeotti: „Jau kitąmet Putiną ištiks Chruščiovo likimas“
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2015 03 13, 11:19)
Daugiau kaip pries menesi skaiciau JAV profesoriaus Marko Galeotti galimu Putino atstatydinimo schenariju analitini straipsni:

Turbūt pavyzdžiu galėtų būti Sovietų Sąjungos premjero Nikitos Chruščiovo atstatydinimas 1964 metais. Jis atėjo į valdžią komunistų elito sutarimu, kad galėtų valdyti šalį ir atstovauti jų interesams, tačiau jis privedė Sovietų Sąjungą prie Kubos raketų krizės, padarė krūvą blogų sprendimų, kurie sugriovė šalies ekonomiką.

Taigi elitas nusprendė, kad šis vyrukas buvo ne tai, ko ieškojo. Jam buvo pasakyta, kad turi pasitraukti dėl sveikatos priežasčių, ir jis neturėjo kitos išeities.

Aš manau, kad tai yra labiausiai tikėtinas scenarijus V.Putinui. Ir aš kalbu ne apie pralaimėtus Rusijos prezidento rinkimus. Aš kalbu apie tokias aplinkybes, kai į jo kabinetą įeis vyrukai pilkais kostiumais ir pasakys: „Vladimirai Vladimirovičiau, atėjo laikas padaryti paskutinį gerą darbą valstybei ir trauktis į pensiją.“

    Aš kalbu apie tokias aplinkybes, kai į V.Putino kabinetą įeis vyrukai pilkais kostiumais ir pasakys: „Vladimirai Vladimirovičiau, atėjo laikas padaryti paskutinį gerą darbą valstybei ir trauktis į pensiją“, – sako M.Galeotti.

Gali būti ir kitaip. Pavyzdžiui, vieną dieną savo vasarnamyje jis įsijungs televiziją ir pamatys, kad jis atsistatydino „dėl sveikatos problemų“. Jis, aišku, bandys pakelti raudonąjį telefoną ir susisiekti su atsakingais žmonėmis, bet tada supras, kad jo skambučiai jau yra nebepriimami.


Daugiau: JAV profesorius Markas Galeotti: „Jau kitąmet Putiną ištiks Chruščiovo likimas“

biggrin.gif labai gražūs scenarijai
Atsakyti
Tai pasirodo ne insultas: http://www.lrytas.lt...s-v-putinas.htm
O pagimde suunu drauge
Papildyta:
Tiktai kodel Sveicarijoje? Juk ligonines pacios geriausios Rusijoj...
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 03 13, 12:46)
O pagimde suunu drauge

Va kaip. Ir dar naujas amplua po meškų medžiotojo ir senovinių amforų rinkėjo - tobulas jaunas tėtis, kuris metęs viską savaitę gimdo kartu su meiluže wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 03 13, 13:46)
Tai pasirodo ne insultas: http://www.lrytas.lt...s-v-putinas.htm
O pagimde suunu drauge
Papildyta:
Tiktai kodel Sveicarijoje? Juk ligonines pacios geriausios Rusijoj...


ir kaip tuos parazitus įsileido Šveicarija mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 03 13, 13:08)
Va kaip. Ir dar naujas amplua po meškų medžiotojo ir senovinių amforų rinkėjo - tobulas jaunas tėtis, kuris metęs viską savaitę gimdo kartu su meiluže wub.gif .

Normalios orientacijos vyras palaikantis savo gimdancia moteri.
Nors prie zaizdos dek: https://www.youtube....h?v=XIviwK1MzJs
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 03 13, 12:46)
Tai pasirodo ne insultas: http://www.lrytas.lt...s-v-putinas.htm
O pagimde suunu drauge
Papildyta:
Tiktai kodel Sveicarijoje? Juk ligonines pacios geriausios Rusijoj...

ir šveiucarijos prestižinės klinikos skleidžia gandus - kas su kuo ir kiek pagimdė.... vinis į karstą. Šveicarai visais amžiais yra neutralūs, nes tyli - ir klinikos, ir bankai. Vienintelis, kuris pašnekėjo už uždarytų durų praeitais metais pavasarį - kažkoks Šveicarų pareigūnas, kuris preskonferencijoje šaltai šypsojosi, o putinas tuomkart sustabdė puolimą Ukrainoje mikčiodamas ir stenėdamas.
Papildyta:
QUOTE(mėnulis @ 2015 03 13, 13:42)
Normalios orientacijos vyras palaikantis savo gimdancia moteri.
Nors prie zaizdos dek: https://www.youtube....h?v=XIviwK1MzJs

normalios orientacijos vyrai pripažįsta savo ryšius.
Čia malonesnė daina https://www.youtube....8peWtNFZY&t=154



Ukrainiečiai praneša, kad pažadas leisti ukrainiečių gydytojamas apžiūrėti Nadią avčenko vykdomas taip - gydytojų komisija kol kas - 6 valandos, laukia prie kalėjimo vartų
Atsakyti
Rasa Juknevičienė, FB

Putino "dingimas" - dar viena hibridinio karo apraiška. Kol visi jo ieškojo, laidojo, džiaugėsi, liūdėjo, B. Nemcovo nužudymo tyrimo istorijos viešojoje erdvėje nebeliko.
Klasika
Atsakyti