Įkraunama...
Įkraunama...

Ukraina. Karas greta mūsų

QUOTE(nutė @ 2015 03 12, 15:44)
Įdomu, ar Jūs skubėtumėte džiaugtis, jei žinotumėte, kad viena iš Putino pasitraukimo priežasčių galėtų būti karinė-kagėbistinė diktatūra - o tas yra visai įmanoma.

Na, Ilarionovas dažnokai prašauna pro šalį, todėl bent jau detalėse juo nepasitikiu. Tačiau kad kažkas vyksta - faktas  drinks_cheers.gif


Turit galvoje, jog vakarams piršta mintis, jog Putinas ir jo aplinka yra geresnė blogybė iš kitų galimų tos šalies vadovų - teisinga?

Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2015 03 12, 16:55)
Turit galvoje, jog vakarams piršta mintis, jog Putinas ir jo aplinka yra geresnė blogybė iš kitų galimų tos šalies vadovų - teisinga?


Ojezau,nesikeikit garsiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 03 12, 16:51)
http://echo.msk.ru/n...10076-echo.html

http://echo.msk.ru/n...10090-echo.html

ir komentarai po antruoju straipsniu:

Видимо дела совсем плохи, коли с такой частотой нас уверяют, что всё хорошо.

ir visi kiti.

Aš dabar klausau tą eco moskvy internetu, žurnalistai apie tai kalbasi (o jie opozicionieriai), tai sako, kad jie patys atkasė, jog Putinas kalbėjosi su Armėnijos prezidentu. Sakė, tikrai patikimas šaltinis patvirtino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 kovo 2015 - 16:29
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 12, 17:23)
Aš dabar klausau tą eco moskvy internetu, žurnalistai apie tai kalbasi (o jie opozicionieriai), tai sako, kad jie patys atkasė, jog Putinas kalbėjosi su Armėnijos prezidentu. Sakė, tikrai patikimas šaltinis patvirtino.


kas pasitvirtino? šiaus iš atominės patrankos ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 12, 17:52)
kas pasitvirtino? šiaus iš atominės patrankos ?  unsure.gif

kad Putinas tikrai kalbėjo su Armėnijos prezidentu vakar (bent taip sakė). Nes pirmiausia ta žinia atėjo iš Tass, o tie gi viską pertikrina, kaip rimti žurnalistai, per savo šaltinius. Tai sakė tikrai toks pokalbis buvo, jų šaltinis patvirtino. Vadinasi, Putinas gyvas, sąmoningas. Bet įtaria, kad kažkas su sveikata tikrai yra. Paskui kalbėjo, kad Rusijoj nėra politinės kultūros pranešti apie prezidento sveikatą ir t.t. Ir kai dingsta žmogus, kurio rankose lagaminėlis su svarbiu mygtuku, iš tiesų neramu. Bet va, apie perversmą, jo versijas apskritai nekalbėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 kovo 2015 - 17:12
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 12, 18:04)
Putinas kalbėjosi su Armėnijos prezidentu. Sakė, tikrai patikimas šaltinis patvirtino.


Armėnijos radijas? lotuliukas.gif

Jaunesnėms paaiškinsiu, kad sovietiniais laikais tai buvo ne mažiau populiari anekdotų serija, kaip ir apie Petką ir Čiapajevą.

QUOTE(paštininkė @ 2015 03 12, 18:04)
Putinas gyvas, sąmoningas. Bet įtaria, kad kažkas su sveikata tikrai yra.


Greičiausiai Botoksinis vėl grožio procedūromis užsiėmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaka: 12 kovo 2015 - 17:19
QUOTE(Ašaka @ 2015 03 12, 18:18)
Armėnijos radijas?  lotuliukas.gif


Nesupratau juoko Jūsų. Šiaip aš klausiau exo moskvy, taigi čia opozicinis radijas, ne Dozd, bet irgi. Juk Nemcovas paskutinį interviu būtent exo moskvy ir davė. Ten gi ir Albac, ir Latinina, ir kitos bei kiti opocinės žiniasklaidos žurnalistai. Tai ko čia juokiatės? Ai, kas tas šaltinis? Taip, irgi klausė, bet jie tik pasakė, kad patikimas, su juo ne vienus metus dirba. Na, bet juk visi žurnalistai turi savo šaltinius, nes kaip sužinosi neoficialią informaciją smile.gif Ar čia apskritai anekdotas, kurio aš nuoširdžiai nepagaunu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 kovo 2015 - 17:29
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 12, 18:28)
Nesupratau juoko Jūsų. Šiaip aš klausiau exo moskvy, taigi čia opozicinis radijas, ne Dozd, bet irgi. Juk Nemcovas paskutinį interviu būtent exo moskvy ir davė. Ten gi ir Albac, ir Latinina, ir kitos bei kiti opocinės žiniasklaidos žurnalistai. Tai ko čia juokiatės? Ai, kas tas šaltinis? Taip, irgi klausė, bet jie tik pasakė, kad patikimas, su juo ne vienus metus dirba. Na, bet juk visi žurnalistai turi savo šaltinius, nes kaip sužinosi neoficialią informaciją smile.gif Ar čia apskritai anekdotas, kurio aš nuoširdžiai nepagaunu? smile.gif


Neuzsigaukite taip stipriai, manau nemaza dalis zinome kad rusai megsta "zodziu zaisma", viskas ten su potekste. Savu laiku buvo anekdotai apie "Armianskoe radio".

Is serijos.
Klausia Armianskoe radio:- Ar galima lyginti moteriksas pedklenes?
Armianskoe radio ilgai galvojo galu gale atsake: - Galima, tik ant moteriskos kojos.
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2015 03 12, 15:55)
Turit galvoje, jog vakarams piršta mintis, jog Putinas ir jo aplinka yra geresnė blogybė iš kitų galimų tos šalies vadovų - teisinga?

tokia mintis piršta pradedant Gorbačiovu.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 12, 18:28)
Nesupratau juoko Jūsų. Šiaip aš klausiau exo moskvy, taigi čia opozicinis radijas, ne Dozd, bet irgi. Juk Nemcovas paskutinį interviu būtent exo moskvy ir davė. Ten gi ir Albac, ir Latinina, ir kitos bei kiti opocinės žiniasklaidos žurnalistai. Tai ko čia juokiatės? Ai, kas tas šaltinis? Taip, irgi klausė, bet jie tik pasakė, kad patikimas, su juo ne vienus metus dirba. Na, bet juk visi žurnalistai turi savo šaltinius, nes kaip sužinosi neoficialią informaciją smile.gif Ar čia apskritai anekdotas, kurio aš nuoširdžiai nepagaunu? smile.gif


nepagaunat smile.gif

Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2015 03 12, 18:28)
Nesupratau juoko Jūsų.


Juokas dėl to, kad tokioje neaiškioje situacijoje minima buvo Armėnija, o ne kokia kita šalis.

Apie Armėnijos radiją:
http://en.wikipedia....o_Yerevan_jokes
https://ru.wikipedia...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2015 03 12, 19:23)
Neuzsigaukite taip stipriai, manau nemaza dalis zinome kad rusai megsta "zodziu zaisma", viskas ten su potekste. Savu laiku buvo anekdotai apie "Armianskoe radio".

Is serijos.
Klausia Armianskoe radio:- Ar galima lyginti moteriksas pedklenes?
Armianskoe radio ilgai galvojo galu gale atsake: - Galima, tik ant moteriskos kojos.

Va, iš šito anekdoto viskas aišku - pietietiškas humoras:) Bet ne, mano galvoj tokių anekdotų neužsilikę. Ai, aš apskritai anekdotų neatsimenu, o Armėnijos radijo serijos tai tikrai apskritai visai. Va, Petkos ir Čiapajevo seriją girdėjau. Bet nė vieno anekdoto negalėčiau papasakot, tik serijos pavadinimąsmile.gif

QUOTE(mjforever @ 2015 03 12, 19:29)
nepagaunat  smile.gif

Aha biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Ašaka @ 2015 03 12, 19:31)
Juokas dėl to, kad tokioje neaiškioje situacijoje minima buvo Armėnija, o ne kokia kita šalis.

Apie Armėnijos radiją:
http://en.wikipedia....o_Yerevan_jokes
https://ru.wikipedia...

Ačiū, turėdama laiko paieškosiu tų anekdotų.

O jei rimtai, tai ką aš žinau, kaip ten yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 12 kovo 2015 - 18:59