Įkraunama...
Įkraunama...

Ukraina. Karas greta mūsų

............................. user posted image








Atsakyti
Mano raportą atmetė, motyvuodami tuo, kad neparodžiau konkrečių postų, skatinančių neapykantą ir tt. bet , kad ten viskas yra baisu, na kad ir šis:

KARAS ir didelės lietuvių mirtys yra BŪTINOS, nes kitaip lietuviai neišmoks gerbti kaimynų ir savęs - neišmoks atsakingai žiūrėti į bet kokią valdžią ir atiduot savo balsą jai.
// turite suprasti, jog kitaip nebus ir nebūna //
MIRTYS ir SKAUSMAS - tai bus gydymo priemonės grąžinti ATJAUTĄ šalia gyvenantiems, kai lietuviai regės lavonus, vaikų ir moterų lavonus.
AŠAROS turi nuplauti tą pelkės purvą, į kurį įklampino prieš 25 metus IŠGAMOS SĄJŪDIEČIAI, pavertę lietuvius JAV kolonijiniais vergais, socialiniai gyvuliais, paminusiais žmogiškas vertybes.
Ir tik pamatę AŠARAS , SKAUSMĄ ir MALDAVIMĄ suvoksime, jog Pribaltikos gyventojai pasikeitė ir nori TAIKOS ir GARBINGO gyvenimo.
Kito kelio nėra. MIRTIS - tai ATSINAUJINIMAS arba GALUTINIS IŠNYKIMAS.
Jeigu lietuviai neatsinaujins, jie IŠNYKS amžiams ir teliks besibastanti indėnų gauja (emigracijoje) - lygiai tas pats įvyko Amerikoje.
Patinka · · Dalintis · 7

Protu nesuvokiama... beje, mano namuose rudenį klijavo plyteles toks lietuvis Antanas, galvojau iš proto išeisiu, per plauką nepravijau, bet pliekėmės kasdien, nes ir man teko šalia darbuotis, Beje jis tada irgi mestelėjo, kad reikia "kraujuko"
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2015 02 26, 12:24)
Mano raportą atmetė, motyvuodami tuo, kad neparodžiau konkrečių postų, skatinančių neapykantą ir tt.


Mano irgi...3 kartus atmetė. Nesigilina į visokias vingrybes. Buržuazinių (ar kaip ten) partizanų vaikaičių naikinimas - turbūt adminams neįkandamas.
Policija prieš facebook`ą, kaip supratau, negali nieko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2015 02 26, 12:37)
Mano irgi...3 kartus atmetė. Nesigilina į visokias vingrybes.
Buržuazinių (ar kaip ten) partizanų vaikaičių naikinimas - turbūt
adminams neįkandamas.
Policija prieš facebook`ą, kaip supratau, negali nieko?  unsure.gif

zinau,kad vienas zmogus,kuri fb seku, buvo policijoj siandien priduoti panasu puslapi.tik neisdave kuri...idomu ir man, kokiu atveju teisesauga gali ji uzdaryt.ar i fb kreiptis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 26 vasario 2015 - 12:05
QUOTE(kuti kuti @ 2015 02 26, 12:37)
Mano irgi...3 kartus atmetė. Nesigilina į visokias vingrybes. Buržuazinių (ar kaip ten) partizanų vaikaičių naikinimas - turbūt adminams neįkandamas.
Policija prieš facebook`ą, kaip supratau, negali nieko?  unsure.gif

Mano irgi atmetė, gal sakau į epoliciją kreiptis, nebandėt niekas?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 02 26, 12:14)
Mano irgi atmetė, gal sakau į epoliciją kreiptis, nebandėt niekas?

As irgi galvoju, gal reikia. Jei keli kreipsis, turetu greitai sureaguoti.
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad policijai reikalinga padaryta zala.. Nezinau kiek tiesos tame. VSD gal operatyviau siuo klausimu???
Atsakyti
Внесли законопроект об отмене "продуктовых контрсанкций". Они неконституционны

Taigi, neilgai prasileike...

Bet dabar Rusai prades skaldyti ir valdyti. Vienu ES saliu produktus isileis, kitu valstybiu produkcija bus uzdrausta, suprask ras koki uzkrata. Automatiskai ES prasides vidine trintis.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2015 02 26, 13:49)


Bet dabar Rusai prades skaldyti ir valdyti. Vienu ES saliu produktus isileis, kitu valstybiu produkcija bus uzdrausta, suprask ras koki uzkrata. Automatiskai ES prasides vidine trintis.

Žinoma, nes Kipras ir Graikija jau džiūgauja, kad jų produkciją priims ir nusispjauti aniems ant ES doh.gif . Mano galva, jeigu Baltijos sesės igi tokiomis išdavikėmis taps, kažkaip negražu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 02 26, 11:11)
............................. user posted image


Atsiprasau,kad i Jusu smelio deze ilindau,bet pamacius nuotrauka....Dalinuosi video klipu:

https://www.youtube....h?v=Asu17MUiSSc
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2015 02 26, 16:03)
Atsiprasau,kad i Jusu smelio deze ilindau,bet pamacius nuotrauka....Dalinuosi video klipu:

https://www.youtube....h?v=Asu17MUiSSc

Manau, kad cia nera niekieno smelio deze. Ir rasyti, ir skaityti gali visi 4u.gif
Atsakyti
Kreipėsi į V. Putiną: nepadarykite gėdos

Владимир Войнович – Владимиру Путину: «Люди так устроены, что иногда смерть одного человека потрясает их больше, чем гибель сотен»

Nepranrandi vilties, kad dar ne viskas prarasta, kai Rusijoje atsiranda asmenybes apeliuojancios i morale.
Atsakyti