Įkraunama...
Įkraunama...

Kai ateina laikas kažką keisti,kopiant į 3 dešimtį

Tuštutis, tamsta, esate pats smile.gif Tas mestelėjimas, kad vyrų dėmesys būtų mane išauklėjęs kitaip, jei būčiau gražuolė, tai atrodo, lyg būtų tuštučio su stora stora auksine grandinėle ant apskrudusio kaklo pirštais surašytas. Tamsta, to dėmesio gyvenime sočiai gauta, bet tiesiog ne su auksines grandinėles ir naujus, nublizgintus automobilius vairuojančiais tuštučiais man buvo įdomu bendrauti. Tad ir nagai man labiau natūralūs, nei sintetiniai patinka.

Varge varge, kas per pasakymas, kad mes visos norime raumeningų ir aukštų, kaip stulpai. Kad tik būtų kuo prieš drauges pasipuikuoti. O vat jei makaulėje ne smegenys, o kempinė, tai čia smulkmena doh.gif

Sorry, Egidijau, bet išvada viena: tamsta saugokis, kad kokia barakuda už užpakalio nepagriebtų ir nenugramzdintų.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2015 02 27, 16:40)


Varge varge, kas per pasakymas, kad mes visos norime raumeningų ir aukštų, kaip stulpai. Kad tik būtų kuo prieš drauges pasipuikuoti. O vat jei makaulėje ne smegenys, o kempinė, tai čia smulkmena  doh.gif

Sorr

Man patinka aukšti ir raumeningi,bet dar ir košes turi būti biggrin.gif į sliekiukus nežiuriu,kad ir proto mūšį laimėjęs būtų..turi būti visuma.
Atsakyti
QUOTE(O.T. @ 2015 02 27, 18:06)
Man patinka aukšti ir raumeningi,bet dar ir košes turi būti biggrin.gif į sliekiukus nežiuriu,kad ir proto mūšį laimėjęs būtų..turi būti visuma.

Kad ir koks aukštas ir raumeningas bebūtų, po 30 metų nebebus nei labai aukštas, nei labai raumeningas, nei labai gražus, ir nebūtinai bebus turtingas. O jei kokia liga ar nelaimė - gali ir rytoj jau invalido vežimėly sėdėt. Taip kad gražus + turtingas tik priedas prie pagrindo.

Bet čia kaip kas supranta, kam reikalingas vyras - tam kartui, ar ilgam. Aš kadangi tuokiausi su mintim, kad ilgam, tai ieškojau su "ilgesniu galiojimu", nei kol pasidarys nebe gražus.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 02 27, 17:11)
Kad ir koks aukštas ir raumeningas bebūtų, po 30 metų nebebus nei labai aukštas, nei labai raumeningas, nei labai gražus, ir nebūtinai bebus turtingas. O jei kokia liga ar nelaimė - gali ir rytoj jau invalido vežimėly sėdėt. Taip kad gražus + turtingas tik priedas prie pagrindo.

Bet čia kaip kas supranta, kam reikalingas vyras - tam kartui, ar ilgam. Aš kadangi tuokiausi su mintim, kad ilgam, tai ieškojau su "ilgesniu galiojimu", nei kol pasidarys nebe gražus.

Apie pinigus nekalbu wink.gif man svarbu jausti fizinę trauką.pasikartosiu turi būti dar ir galvotas,kad galėtum bendrauti su žmogum,ne tik kaip į expinatą žiūreti.ir iš kur sumastet kad po 30 nelieka nei ūgio nei raumenų?dar sultingesni būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(O.T. @ 2015 02 27, 18:33)
Apie pinigus nekalbu wink.gif man svarbu jausti fizinę trauką.pasikartosiu turi būti dar ir galvotas,kad galėtum bendrauti su žmogum,ne tik kaip į expinatą žiūreti.ir iš kur sumastet kad po 30 nelieka nei ūgio nei raumenų?dar sultingesni būna biggrin.gif

Hmm, na, dėl skonio nesiginčysim, bet man absoliuti dauguma 60-mečių ( o temos autoriui juk 30) neatrodo sultingi. Bent kol kas biggrin.gif
Jetau, mano tėvui bei uošviui 60, nu niekaip apie juos, nei apie jų draugus, net labai objektyviai galvodama negalėčiau pagalvoti, kad labai sultingi biggrin.gif
Atsakyti
Man tai autorius fainas smile.gif Rašo pakankamai įdomiai, nuosekliai, žaronišku ir laisvu stiliumi, turbūt nėra nuobodyla. Sakiniai ne kvaili, turi gerą humoro jausmą. Jei priklijuojami nagai ir prikabinami trosai neaapakins, manau, susiras protingą mergaitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 02 27, 17:40)
Hmm, na, dėl skonio nesiginčysim, bet man absoliuti dauguma 60-mečių ( o temos autoriui juk 30) neatrodo sultingi. Bent kol kas  biggrin.gif
Jetau, mano tėvui bei uošviui 60, nu niekaip apie juos, nei apie jų draugus, net labai objektyviai galvodama negalėčiau pagalvoti, kad labai sultingi  biggrin.gif

Jūs į kraštutinumus puolate biggrin.gif kai man bus 60 kažin ar labai jau būsiu skani ir pati biggrin.gif gal tik truputuką biggrin.gif bet pažystu vieną vyrą kuriam 45, o atrodo tikrai labai gerai.kol esu jauna vyras šalia turi būti ir fiziškai patrauklus,ir tegul kai jam bus 60 bus kaip kopustas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 02 27, 17:43)
Man tai autorius fainas smile.gif Rašo pakankamai įdomiai, nuosekliai, žaronišku ir laisvu stiliumi, turbūt nėra nuobodyla. Sakiniai ne kvaili, turi gerą humoro jausmą. Jei priklijuojami nagai ir prikabinami trosai neaapakins, manau, susiras protingą mergaitę smile.gif

Aha, labai fainas doh.gif . Is pradziu suokia, kad supermamos tokios fainos, kad net apie bemwuu variklius ismano lotuliukas.gif , paskui is tu paciu ismananciu saiposi blush2.gif lotuliukas.gif . Kame fainumas: kad savo zodziams priestarauja? Eilinis trolis autorius ir tiek. Humoro jausmas tuscias, rasymo stilius nelabai panasus i verslininko (na ziurint kokiu ten verslu uzsiima g.gif ).
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 02 27, 17:43)
Man tai autorius fainas smile.gif Rašo pakankamai įdomiai, nuosekliai, žaronišku ir laisvu stiliumi, turbūt nėra nuobodyla. Sakiniai ne kvaili, turi gerą humoro jausmą. Jei priklijuojami nagai ir prikabinami trosai neaapakins, manau, susiras protingą mergaitę smile.gif

Gal jūs ta protinga mergaitė? Pagal išdestymą minčių viskas labai teisingai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2015 02 27, 18:16)
Aha, labai fainas doh.gif . Is pradziu suokia, kad supermamos tokios fainos, kad net apie bemwuu variklius ismano lotuliukas.gif , paskui is tu paciu ismananciu saiposi blush2.gif  lotuliukas.gif . Kame fainumas: kad savo zodziams priestarauja? Eilinis trolis autorius ir tiek. Humoro jausmas tuscias, rasymo stilius nelabai panasus i verslininko (na ziurint  kokiu ten verslu uzsiima g.gif ).

Nu kam taip? Pasakė komplimentų mamytėms,paskui matyt pasijuto užgautas.rašymo stilius man patiko,easy toks.o verslai,tai mūsų Lietuvelej oi kokie įvairūs ir nepastovūs biggrin.gif šiandien verslininkas,rytoj vadybininkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O.T. @ 2015 02 27, 18:21)
Gal jūs ta protinga mergaitė? Pagal išdestymą minčių viskas labai teisingai biggrin.gif
Papildyta:

Nu kam taip? Pasakė komplimentų mamytėms,paskui matyt pasijuto užgautas.rašymo stilius man patiko,easy toks.o verslai,tai mūsų Lietuvelej oi kokie įvairūs ir nepastovūs biggrin.gif šiandien verslininkas,rytoj vadybininkas smile.gif

Na ir kas ji uzgavo? Kad buvo pasakyta, jog zenytis reikia ne todel, kad reikia, o todel kai norisi su sutiktu sielai artimu zmogum?
Kazkaip dauguma supermamyciu pask jo zodziu yra nieko neismanacios ir tuscios(bent jau taip supratau).
O kas liecia pinigu, verslininko ar vadybininko - tai man asmeniskai vienodai(nors pinigai nemaiso), svarbu butu zmogus su kuriuo butu gera viskame.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2015 02 27, 18:37)
Na ir kas ji uzgavo? Kad buvo pasakyta, jog zenytis reikia ne todel, kad reikia, o todel kai norisi su sutiktu sielai artimu zmogum?
Kazkaip dauguma supermamyciu pask jo zodziu yra nieko neismanacios ir tuscios(bent jau taip supratau).
O kas liecia pinigu, verslininko ar vadybininko - tai man asmeniskai vienodai(nors pinigai nemaiso), svarbu butu zmogus su kuriuo butu gera viskame.

Kas gali suprasti vyrišką ego?Arba nori fyfu,su 2 aukštaisiais,kad namuose suktųsi, vaikus gimdytuų,o naktim dar ir katytem murktų.bet tai įvardina kaip noriu sielos draugės. mamyčių čia visokių irgi yra,nėra ko pykti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O.T.: 27 vasario 2015 - 18:56
QUOTE(O.T. @ 2015 02 27, 18:49)
Kas gali suprasti vyrišką ego?Arba nori fyfu,su 2 aukštaisiais,kad namuose suktųsi, vaikus gimdytuų,o naktim dar ir katytem murktų.bet tai įvardina kaip noriu sielos draugės. mamyčių čia visokių irgi yra,nėra ko pykti.

Na tikrai yra graziu, protingu moteru, kurios ir isteketi normaliai nori ir vaikus gimdyti gali ir dar murkti naktim.
Bet kuo daugiau isiskaitau i tema, tai autorius yra grazuolis bl***as, kuri tenkina jo tuscios fyfos, o jis va galvoja gal metas keist kazka, gal metas zmonai ir vaikams, nors tokiu likti kol kas paciam norisi.
Tai as isvis nesuprantu problemos. Na toks esi, kol kas nieko tinkamo sau nesutikai, tai ko cia ieskoti gyvenimo prasmes, jei dabartinis gyvenimas tenkina? Kaip ir nori santuokos, zmonos, vaiku, bet paciam penkiasiaudziu tipazas patinka. Na tai pasiimk savo smegenis i rankas, susiimk ir apsispresk ko nori. Du viename nesuderinamas dalykas, galbut apsives su kazkuom, kad nebejausti ''gyvenimo veltui begancio'', paskui penkiasiaudziu tipazas vis vien trauks, galop seima bus nelaiminga. Lyg pats sito nesupranta g.gif .
Atsakyti