Įkraunama...
Įkraunama...

Beibikai;)pavasariop,vasarop,naujokai😀

QUOTE(TheaCakes @ 2015 03 01, 08:40)
Oi kaip fainai, kad geria vandenuka ir pienuka smile.gif! Man visai negeda kad "zaidziu" su lelem.. Tai labiau motinisko instinkto tenkinimas smile.gif.. As savo mergytes irgi issinesu, su drauge po senamiesti vaikstinejam kaip jaunos mamytes biggrin.gif

Tai taip, nėr ko gėdintis drinks_cheers.gif Jei tik noras yra thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(TheaCakes @ 2015 03 01, 10:17)
Vietoje dvieju veikianciu lempu kambary dabar jau turiu 15! Nuotrauku kokybe nereali kaip 10tai vakaro! Pasigrozekite mano princese Freya Fae. Cosima tik paskutineje foto, kazkaip Freya gauna per daug demesio pastarosiomis dienomis ;D. Lukiu, kaip visada veluojancios algos, nes nebesulaukiu, kada galesiu pasishopinti savo mergaitems smile.gif
Siandien laisvadienis, tad tingyniaujame namuose, popiet vaziuosim balsuoti. Galvoju pradet nert koki rubeli, reik tik siulu nusipirkt smile.gif Kaip jusu savaitgalis einasi?

http://www.part.lt/p...16d0f982892.jpg
http://www.part.lt/p...d962c312538.jpg
http://www.part.lt/p...b0b8c95b643.jpg
http://www.part.lt/p...2f82cfe7423.jpg
http://www.part.lt/p...695dc183604.jpg

Tavoji Freya tikrai labai tikroviška, nutapymas labai švelnus thumbup.gif wub.gif O taip aš savo mergaitėm prashopindavau daaug pinigų, dabar perku tik keletą rūbukų biggrin.gif Bet smagu pirkti drinks_cheers.gif

Mūsų savaitgalis praėjo Kaziuko mugėje, fainai leidom laiką thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(4mamavita @ 2015 03 01, 10:04)
zinok netobulos sios sauskelnes ,nes nera gumyciu prie kojyciu, matysis audinukas ir neapsispaus graziai ant leles  blush2.gif
Papildyta:

groziai  wub.gif

gali būti,aš pati nesiuvu tai ir nelabai išmanau blush2.gif Aš turiu pirktinių, bet man labiau patinka vienkartinės, o daugkartines uždedu fotkinant,nes po jų drabužiai išsipūtę,kojos sutrumpėja, su vienkartinėm gražiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niuna @ 2015 03 01, 18:12)
Tai taip, nėr ko gėdintis drinks_cheers.gif Jei tik noras yra thumbup.gif

Papildyta:

Tavoji Freya tikrai labai tikroviška, nutapymas labai švelnus thumbup.gif  wub.gif      O taip aš savo mergaitėm prashopindavau daaug pinigų, dabar perku tik keletą rūbukų  biggrin.gif Bet smagu pirkti drinks_cheers.gif

Mūsų savaitgalis praėjo Kaziuko mugėje, fainai leidom laiką thumbup.gif
Papildyta:



Kaziuko muge si savaitgali pas jus? Is kur esat? Vilniuje tai kita smile.gif jau planuoju! Patinka man freyos nutapymas svelnus... Kadangi yra vyresne, nera isberta ar paraudus smile.gif labai dziaugiuos ja.. Tik va tevam bijau pasakyt... Labai jau pikti reborniuku atzvilgiu ang manes sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TheaCakes @ 2015 03 01, 18:20)
Kaziuko muge si savaitgali pas jus? Is kur esat? Vilniuje tai kita smile.gif jau planuoju! Patinka man freyos nutapymas svelnus... Kadangi yra vyresne, nera isberta ar paraudus smile.gif labai dziaugiuos ja.. Tik va tevam bijau pasakyt... Labai jau pikti reborniuku atzvilgiu ang manes sad.gif

Klaipėdoj Kazys šį savaitgalį, kitą- Vilniuj, dar kitą- Kaune cool.gif
šaltoka Klaipėdoj buvo...

nugi, nugi, taigis ne gyvas lialius sterblėj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nebent tėvai finansuoija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2015 03 01, 18:25)
Klaipėdoj Kazys šį savaitgalį, kitą- Vilniuj, dar kitą- Kaune cool.gif
šaltoka Klaipėdoj buvo...

nugi, nugi, taigis ne gyvas lialius sterblėj lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nebent tėvai finansuoija unsure.gif


Uz savo sunkiai uzdirbtus pinigus pirkau... Kisenpinigiu gyvenime nesu gavus.. Pikti tevai biggrin.gif laiko pamosusia mane..
Atsakyti
QUOTE(TheaCakes @ 2015 02 26, 21:16)
tegan kit nuo pat mano istojimo i community buvo svajoniu kit...

va apie šitą plačiau prašom- įdomu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(TheaCakes @ 2015 03 01, 18:28)
Uz savo sunkiai uzdirbtus pinigus pirkau... Kisenpinigiu gyvenime nesu gavus.. Pikti tevai biggrin.gif laiko pamosusia mane..

moksleivė, užsidirbanti savo hobiams thumbup.gif nu tėvelių svajonė cool.gif turėtų būt, bet paprastai tėvai norėtų tuos hobius ar pomėgius reguliuot...mama mano iki šiol pirmenybę teiktų škurliams, kailiniams, kbvepalams ir auksams, o lėlėių gailėjo man net aštuonmetei...
o va aš tai šunį, tai lėlę... iki kailinių niekaip lotuliukas.gif

turiu sūnų paaugliuką... hobis- vintažinė kompiuterastija doh.gif irgi turi taupyti , pirkti už "savo" pinigus. Gauna už pažymius, kišenpinigių, dar palūkanas išmokam, jei ką pataupo lotuliukas.gif
bet formaliai- savi pinigai rolleyes.gif
Papildyta:
kopijuojant" paveikslėlis forumui, kelia foto

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida2009: 01 kovo 2015 - 18:51
QUOTE(Ingrida2009 @ 2015 03 01, 18:44)
va apie šitą plačiau prašom- įdomu bigsmile.gif

Turiu instagram paskyra, per sia programa ir suzinojau apie reborniukus. Tegan buvo antrasis pamatytas kit, didesnis uz newborn. Todel labai isimylejau. Pirmoji artiste atsisake piest si kit, nes negalejo jo gauti, tad radau per pazistamus moteri, kuri atsisiunte tegan kanados ir man ja rebornino smile.gif. Kaip sakant, ispilde mano svajone. Dabar instagrame puikuojasi dveju mergyciu nuotraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheaCakes: 01 kovo 2015 - 18:51
kopijuojant" paveikslėlis forumui, kelia foto, tik reikia dydį nustatyt 640, 800 px, kad nekeltų gigantiškų mirksiukas.gif
papuošti temutę.


uj, visos lėlininkės tirpsta dėl kūdikių rūbelių wub.gif mano beibikai turi daugiau, nei vasa mūsų 4 žmogų šeimyna doh.gif na, ne tūriu, o vienetais tai tikrai cool.gif
aš net albumą turiu pasidarius, kad neužmiršt ko turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida2009: 01 kovo 2015 - 18:55
QUOTE(Ingrida2009 @ 2015 03 01, 18:51)
va mano rankdarbis   user posted image


iš neženklinto kinietiško nuvaginto kit'o http://www.ebay.co.u...r...K:MEBIDX:IT



tamsukė http://www.ebay.co.u...r...K:MEBIDX:IT


dar http://www.ebay.co.u...r...K:MEBIDX:IT

maria gambus full vinyl http://www.ebay.co.u...r...K:MEBIDX:IT




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida2009: 01 kovo 2015 - 19:15
QUOTE(Ingrida2009 @ 2015 03 01, 18:51)
kopijuojant" paveikslėlis forumui, kelia foto, tik reikia dydį nustatyt 640, 800 px, kad nekeltų gigantiškų mirksiukas.gif
papuošti temutę.
uj, visos  lėlininkės tirpsta dėl kūdikių rūbelių wub.gif  mano beibikai turi daugiau, nei vasa mūsų 4 žmogų šeimyna doh.gif  na, ne tūriu, o vienetais tai tikrai cool.gif
aš net albumą turiu pasidarius, kad neužmiršt ko  turiu lotuliukas.gif

Aciu, kita kart zinosiu keliant smile.gif! Pas mane irgi yra rubeliu manija... Jau net bijau pagalvot kaip izkrausiu spinta kai alga pervesta bus biggrin.gif freya 3-6,6-9 men rubelius nesioja, tad laaabai linksma bus apsipirkinet
Atsakyti
QUOTE(TheaCakes @ 2015 03 01, 19:14)
Aciu, kita kart zinosiu keliant smile.gif! Pas mane irgi yra rubeliu manija... Jau net bijau pagalvot kaip izkrausiu spinta kai alga pervesta bus biggrin.gif freya 3-6,6-9 men rubelius nesioja, tad laaabai linksma bus apsipirkinet


mes ,senės, gudrios, už skatikus apiperkam beibikus mirksiukas.gif didis.gif
man labiausiai prie širdies ne visai šliaužtukiniai, kiek puošnesni, bet kuo mažiau odos dengiantys rūbukai wub.gif dar patinka juodi- goth cool.gif

user posted image

mano bernas user posted image



Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2015 03 01, 19:24)
mes ,senės, gudrios, už skatikus apiperkam beibikus mirksiukas.gif didis.gif
man labiausiai prie širdies ne visai šliaužtukiniai, kiek puošnesni, bet kuo mažiau  odos dengiantys rūbukai wub.gif  dar patinka juodi- goth cool.gif

user posted image

mano bernas user posted image


Na Cosimai as esu ir humanoj pirkus ir nexte. Kaip pasitaiko smile.gif.. Va Freyai dar tik nexte ir h&m pirkau pries jai atkeliaujant, bet manau teks visur apsilankyt... Labai jau brangus tie firminiai rubeliai. Mano Cosima yra labiau rengiama kudikiskai, roziniai.. O freya princesiskai, stilingai, gi vyresnioji sesute biggrin.gif turetu tikt juoda jai prie veiduko, reiks pabandyt! Jusu leliai nuostabus... Tegan labai labai tikroviska... Kaip kitoks nupiesimas gali ta pati kit padaryt toki skirtinga... Freyos niekaip nematau paziurejus i jusu mergyte smile.gif
Papildyta:
Turiu klausima: is kur perkat magnetus? As uzsisakiau is ebay is kinijos dabar, tai laukiu siuntinio.. Sam kit ima pusiau nukirpta soske, tad magnetu neprireike, bet savo Freyai dabar tik dvi soskes turiu...
Atsakyti
QUOTE(TheaCakes @ 2015 03 01, 19:34)
Na Cosimai as esu ir humanoj pirkus ir nexte. Kaip pasitaiko smile.gif.. Va Freyai dar tik nexte ir h&m pirkau pries jai atkeliaujant, bet manau teks visur apsilankyt... Labai jau brangus tie firminiai rubeliai. Mano Cosima yra labiau rengiama kudikiskai, roziniai.. O freya princesiskai, stilingai, gi vyresnioji sesute biggrin.gif turetu tikt juoda jai prie veiduko, reiks pabandyt! Jusu leliai nuostabus... Tegan labai labai tikroviska... Kaip kitoks nupiesimas gali ta pati kit padaryt toki skirtinga... Freyos niekaip nematau paziurejus i jusu mergyte smile.gif
Papildyta:
Turiu klausima: is kur perkat magnetus? As uzsisakiau is ebay is kinijos dabar, tai laukiu siuntinio.. Sam kit ima pusiau nukirpta soske, tad magnetu neprireike, bet savo Freyai dabar tik dvi soskes turiu...

vajezau, nexte ir hm( naujuose) aš nei gyviems savo beibikams neperku- brungu doh.gif
magnetai iš Kinijos, NeodYmum. Turi ir rankdarbių parduotuvėse.Bet reikia stiprių, jei skirti šaldytuvų magnetams, gali būt per silpni...
man soskių nereik-nenoriu dengt veidukų rolleyes.gif

Kokia Frėjos kūno konstrukcija? ful legs ar 3/4? o jei noselė atverta, ar nėta tamsus audinys viduje? jei yra, labai patariu likviduot cool.gif

irgi Tegan cool.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida2009: 01 kovo 2015 - 19:53