Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(armeda @ 2015 03 10, 11:47)
Veterinarai pasiule viena iseiti - mastom gal taip ir padaryti  unsure.gif

g.gif g.gif g.gif
Ir kokia gi ta išeitis ? schmoll.gif Šiaip veterinarai neturėtų siūlyti drąstiškų priemonių, nes sveiko katino užmigdymas arba nunaginimas yra nusikaltimas blink.gif

Ir tikrai mažai veterinarų drįsta tą siūlyti cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 10, 11:59)
Vargšiukė Katytė. Sėkmės jums, Sidabre  4u.gif

Tai jau ir grįžome... Gavo antibiotikų, nuskausmninančių ir vit.C, pagal apžiūrą - lyg tai vienoje pusėje dantis apraudęs ir jautrus g.gif Klausė, gal gėlėmis apsinuodijo, bet kaip ir netikiu... g.gif
Sako, jeigu dantis - po 4 val. turėtų žymiai pagerėti, rytoj dar turim nuvažiuoti ir galutinai įsitikinti, tada jau galėsim gydytis namie...

Katytė kaip visada pavyzdinga - iškentė visus dūrius be cyptėjimo, tik galvą man į rankas įkišo. Sesutė perspėjo, kad vienas dūris gana skausmingas, kad neįbrėžtų, ar neįkąstų. Juokiuosi. sakau, čia gi mano katinai, aš nežinau, ką reiškia įbrėžti ar įkąsti biggrin.gif
Atsakyti
oi Sidabre sveikatos jusu katytei, tegul greiciau sveiksta. Aciu uz pagyras damutei:)))) megsta ji damos poza kokia islauzt:)

vai vai idomu ka gali pasiulyt veterinaras? as tai apie koki purskala pagalvojau, kur buna, kad neitu i neorima vieta nagu galasta ir pan.
Papildyta:
uzmigdyt katuka, kad nagus galanda ne vietoj - isvis man absurdiska kazkaip atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 10, 11:32)
g.gif  g.gif  g.gif
Ir kokia gi ta išeitis ?  schmoll.gif Šiaip veterinarai neturėtų siūlyti drąstiškų priemonių, nes sveiko katino užmigdymas arba nunaginimas yra nusikaltimas  blink.gif

Ir tikrai mažai veterinarų drįsta tą siūlyti  cool.gif




QUOTE(lyn27 @ 2015 03 10, 11:55)

vai vai idomu ka gali pasiulyt veterinaras? as tai apie koki purskala pagalvojau, kur buna, kad neitu i neorima vieta nagu galasta ir pan.
Papildyta:
uzmigdyt katuka, kad nagus galanda ne vietoj - isvis man absurdiska kazkaip atrodytu.

oi ne ne ne.... apie migdymus kalbos net negali buti blink.gif
pasiule padaryti operacija kad neskleistu naguciu unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Kad Točis kur nors neleistinai drąskytų, tai dar nepastebėjau, o noriu papasakot apie mamos persytę.
Kai ji buvo maža, tai mama pirkdavo tokias ant žemės gulimas arba ant radiatoriaus kabinamas draskykles (mat pigesnės). Biški padrąskydavo, bet tuoj pat atsibosdavo. Ir taip baldai buvo sudrąskyti visi. O kai jai buvo kokie gal 8 metai (jau nebebuvo vilčių kad kas pasikeis), tuomet kažkur pigiau nusipirko nu normalų stovą, kad galėtų visa išsitiest prie jo. Apkratė tą stovą katžole ir keletą kartų nunešė ją prie to stovo ir lapciukais parodė kaip drąskyt. Iš pradžių bėgo nuo jo, o gal trečion dienon žiūrim - pati eina ir drąsko. Ir nuo šiol jokio baldo neliečia.
O vasarą jie ją išsibveža į sodą. Ten yra drąskyklė su 2 mažesniais stovais (kur ji negali išsitiest visu ūgiu), tai ji atsisėdus bando drąskyti. O kartais ateina prie lauko durų ir kniaukia - nori į lauką. Tai vos tik duris atidaro - lekia drąskyti ant terasos stovinčios didelės drąskyklės. smile.gif
Tai vat, kad nenuleiskit nosies ir pratinkit drąskyt ir tikrai pasiseks thumbup.gif

Sidabre kaip gi Bugučio draugė? Ar išsiaiškinot kas yra? g.gif
Atsakyti
Sidabre sveikatytės jūsų katytei 4u.gif Kad visi skausmai praeitų 4u.gif

Riolita ačiū už atsakymą smile.gif Dabar tundra žinosiu, kad jau turiu tas reikiamas šukas katinui smile.gif

armeda neįsivaizduoju kokia ten yra ta priemonė, kurią jums siūlė veterinaras, bet jei tai yra nunaginimas (man net baisu vien nuo šio žodžio), tai pasiskaitykit daugiau apie tai ir suvoksit kas čia yra per dalykas. Tai yra gyvūno kankinimas. Kai imi katiną, tenka susitaikyti su tuo, jog jis gali draskyti baldus, kilimus etc. Reikia bandyti jį atpratinti, o ne kankinti. Atsiprašau, gal aš jau čia per "aštriai" rašau, bet kaip gali gydytojas tokį dalyką siūlyti doh.gif

Mūsų Čiko jau mokėjo naudotis draskykle, bet mano vyras Internete surado dar vieną būdą, kad jau užtvirtinti rezultatą. Pabandykite, gal ir jums pavyks. Po kiekvieno draskyklės padraskymo mes jam duodam skaniukus. Tik padrasko, skaniuką. Ir jis tada jau nieko kito nedrasko, nes laukia tų skaniukų. Čia kaip ir dresūra savotiška gaunasi. Paskui pripranta ir nereikia jam taip dažnai tų skaniukų, bet kartą per dieną už tuos padraskymus būtinai duodame jam skaniukų. O jis žino tą ir į mus jau taip laukiamai žiūri iš karto po padraskymo. Pabandykite, turėkite kantrybės ir tikiuosi jums viskas išeis. Manau, kad šį būdą gerai būdu taikyti kartu su Riolitos siūlytu metodu - sudrausminimu, griežtu pasakymu NE. Katinai mūsų protingi, viską supranta. Pvz. ghreižtai sakote NE, tuomet paimat, prinešat prie draskyklės, paskatinat padraskyti ir duodat skaniuką. Pabandykit.

Dar yra kažkokie antnagiai katinams. Galima gal juos bandyti, bet su jais katinams irgi yra blogai, jie negali į nieką įsikabinti, griūna. Aš nebandžiau, bet jei jau rinktis tarp nunaginimo ir šito, tai tikrai jau bandykite tuos antnagius dėtis.

Va čia yra apie tuos nunaginimus ....

http://grynas.delfi....u.d?id=62113239
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neuzmirstuole: 10 kovo 2015 - 13:47
Aciu neuzmirstuole sad.gif
Mums kiek aiskino galima padaryti taip kad neskleistu naguciu - tai cia tas pats nunaginimas ir yra? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2015 03 10, 14:51)
Aciu neuzmirstuole sad.gif
Mums kiek aiskino galima padaryti taip kad neskleistu naguciu - tai cia tas pats nunaginimas ir yra?  sad.gif

Manau, kad tikrai taip, nes kitokių būdų "kad neskleistų" nėra cool.gif

Perskaičiau ir aš straipsnį, nors kažkada buvau skaičiusi. Bet perskaičiau ir komentarus žmonių - tikrai visi pasipiktinę ir pašiurpę, kad taip galima pasielgti su savo augintiniu, ir aš jiems pritariu 100 proc.
O juk nagai - tai katei ir užšokti ar užlipti kur nors reikalingi, įsikabinti ir žaisti. Ir teisingai sulyginti su žmogaus pirštais. O kaip būtų be pirštų ?

Tuo pačiu ir patarimai komentaruose - gal draskyklė ne vietoje, gal per maža, kai katė negali išsitiesti ir draskyti atsistojus, o gal priešingai, katė nori draskyti paguldytą draskyklę... Jeigu stebėti katę, galima pamatyti kas jai labiausiai patinka, be to, patarimai apie skanukus, kad paskatinti, o jeigu visai neklauso - vandens purktštukas arba suvyniotu laikraščiu per užpakalį, kuris katės tikrai neprimuš, bet labai čeža ir nemenkai išgąsdina, sudrausmina..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 10 kovo 2015 - 14:40
armeda, juk jūsų katytė dar visai maža, ir labai graži, ir dar tik mokosi gyventi tarp žmonių, mokosi suprasti, ko iš jos reikalaujama ir kaip ji gali elgtis. Tokiai mažylei ir pažaisti norisi, ir šeimininkams parodyti, kad ji yra linksma katytė. Taip, kad keletas auklėjimo pamokų ir turėsit pačią nuostabiausią ir pavyzdingiausią katytę ax.gif
Be to, juk ji škotukė, o škotukai nėra tie katinai, kurie gali laipioti sienomis arba durų staktomis, jie tiesiog mažiau aktyvūs bigsmile.gif
Kažkada sūnus buvo parnešęs iš kiemo mažą mažą katytę, išauginome, bet auklėti aš ir pati tuomet nemokėjau, ir nebuvo forumų, patarimų ir t.t. Išaugo labai aktyvi ir pasiutusi...Laipiojo per sienas ir sėdėdavo ant durų viršaus , supdavosi. O sienos buvo iš tokių brangių tapetų, atrodė, kad akmenukais tos sienos išklijuotos, ir tuo pačiu labai patogu buvo katei laipioti, nes po storais tapetais toks minkštimas buvo. Ką gi, iš gražiųjų tapetų liko tik skutai, kuriuos nuplėšiau ir nurankiojau, bet po to labai gražiai sienas nudažiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 10, 14:35)
suvyniotu laikraščiu per užpakalį,

Reiks Šelmiui taip biggrin.gif Velniūkštį dar auklėti ir auklėti...

Dėl draskyklės sutinku su Lunyte . Ji turi būti didelė. Maža draskyklė - nereikalingas daiktas namuose. Sakau iš patirties mirksiukas.gif

Nunaginimas man visada asocijavosi su pirštų nukapojimu žmogui schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Argi mes nepanašūs ? g.gif

user posted image
Atsakyti
Ai, įdedu pilną vaizdelį - suvenyras iš Kaziuko turgaus biggrin.gif Nupiešta ant paprasto akmenuko ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 11, 11:50)
Labas rytas 4u.gif

Argi mes nepanašūs ? g.gif

user posted image



Panašūs, panašūs 4u.gif
Sidabre, kaip jūsų katytė laikosi? smile.gif sveiksta? smile.gif

user posted image
Atsakyti