Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

Kiek daug gražių katukų. wub.gif Pas mus visi atidaromi langai su tinkleliu. Prieš keletą dienų buvau išsigandusi. Mano katytė vaikštinėjo ant palangės, nuvertė vazą ir išsigandusi šoko ant grindų. Užkibo roleto virvelė už kaklo, tai pora kartų pirmyn atgal pasisupo ir nukrito. Va irgi galvoju, kaip pavojinga, o jeigu būtų apsisukę aplink kaklą, tai ir pasismauktų. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 08 kovo 2015 - 22:33
Labas rytas:)

vajei taip ir žinojau, kad kazka ne taip surasiau:DDD vyruka mergina norejau padaryti:) persiprasau labai nuo darbu buna galva nedirba ir susimakaluoja viskas:))))

oi langa visa neaitidarau, namu trecias aukstas baisu, kad neispultu mergina:) tik virsu praveriu.. nes jai kruva reikalu prie to atidaryto lango buna. vis planuoju tinklelei nusipirkt, kad vasara butu normaliai galima langus atidaryt.
Papildyta:
lausanda kur irkot tinklelius? o cvirvutes roletu neisideda i tokius tarpukus? pas mane tai jie pasislepia, tai nera tokiu bedu, siaip gaudytu jauciu Nimfa juos:)
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 03 09, 09:08)
Papildyta:
lausanda kur irkot tinklelius? o cvirvutes roletu neisideda i tokius tarpukus? pas mane tai jie pasislepia, tai nera tokiu bedu, siaip gaudytu jauciu Nimfa juos:)

Mes kai užsisakėm roletus, tai ir tinklelius užsisakėm. Kiek žinau ta firma jau nebedirba. O roletų virvelės ir pas mus prisikabina, bet kai vaikai juos atitraukia, tai aišku pamiršta prisegti. cool.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Kokie mūsų škotukai džentelmenai - pasveikino visas mergytes-katytes su pavasariu ir Kovo 8-ąja ax.gif Visi pasipuošę buvo, su gėlytėm, bet mergytės-katytės nelabai atsiliepė unsure.gif

Ir Trišė tarp pavasariškų spalvų thumbup.gif

Vilkra,gaila tokio geriečio ryžiuko. Nulėpausiuku, matomai, tapo kovose už būvį unsure.gif
Linkim jam surasti, kas globotų ir mylėtų ax.gif

Pavasaris tikrai jaučiasi, nors mano katinėliai gyvena tik bute, bet jau nuo ryto ant palangių sėdi bigsmile.gif Kažkaip traukia juos tas pavasaris .....

O per atidarytą langą tikrai bet kuris katinėlis iššoks arba iškris.... unsure.gif

Aš kažkaip per internetą suradau tuos tinklelius, nepamenu kokioj firmoj, tikrai patogu ir saugu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Kiek gražių sveikinimų radau ir dar gražesnių sveikintojų 4u.gif

O tie tinkleliai langams ar tvirti ? Iš ko jie pagaminti, plastikiniai ar metaliniai ? Ar jie tvirtai laikosi ? Pas mane jie gali būti naudojami va taip, kažin ar atlaikytų:
user posted image

QUOTE(neuzmirstuole @ 2015 03 06, 18:45)
O tai čia tikrai furminatorius  g.gif ? O kodel vadinasi kitaip  doh.gif ? Šukos lyg tai buvo parašyta.

Furminatorius ir yra šukos - specialios šukos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 09 kovo 2015 - 16:45
Merginos papasakokit kaip pripratinti katuka prie draskykles?
jai pas mus jinai visai neidomi - eina kilima draskyti - sienu kampus vis bando draskyti.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 09, 17:43)
Laba diena  4u.gif
Pas mane jie gali būti naudojami va taip, kažin ar atlaikytų:

Čia Pumos firminė nuotrauka ir niekas negalėtų atlaikyti thumbup.gif

Mano, atrodo, metaliniai, bet taip nebandė karstytis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(armeda @ 2015 03 09, 17:54)
Merginos papasakokit kaip pripratinti katuka prie draskykles?

Pasakysiu tik teorines žinias, nes praktikos neturiu - Bugis žinojo, kam reikalinga draskyklė smile.gif

Tai vat, sakoma, kad katytę reikia dažnai prinešti prie draskyklės ir net jos nagučius pabraukyti, kad suprastų, kad čia draskymui ax.gif

dar sakoma, kad galima įtrinti katžole draskyklės virvę ir vėlgi prinešti katytę padraskymui... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 09, 17:17)
Čia Pumos firminė nuotrauka ir niekas negalėtų atlaikyti thumbup.gif

Va ir man taip atrodo smile.gif Paskui išlėks pro langą su visais tinkleliais smile.gif
Dabar kaip tik į temą papasakosiu, kokia nerūpestinga mamka vakar buvau. Išvažiavom į sodą pusdieniui. Katinukams palikom atidarytą balkoną, nes oras buvo puikus. Ir tik grįžus, uždarant balkoną pamačiau, kad vienas langas praviras, kur be tinklelio doh.gif Bet katinukai mano protingi mirksiukas.gif , laukė mūsų išsidrėbę ant sofos smile.gif Gerai, kad viskas baigėsi gerai. Beveik niekada balkone langų nedarinėjam, bet išvakarėse turėjom svečių... Kaip taip neapsižiūrėjau... Iš šitos klaidos jau pasimokiau, dabar dešimt kartų tikrinsiu, svečiams išėjus...


Katžolė įtrinama man nepatiko. Greit nubyra, naudos tik dešimčiai minučių, gal geriau purškiama, bet tokios nebandžiau. Mano Puma galanda nagus į kilimą. Na, ir tegul. Kilimui nieko nenutinka, svarbu, kad baldų neliečia. Šelmis mėgsta baldus. Nelabai padėjo nešiojimai prie draskyklės ir mokymas draskyti smile.gif Energingai drasko savo karstyklę, bet ir baldų neaplenkia smile.gif Klijavau lipnias juostas, tada drasko šalia. Efektyviausiai veikė griežtas NE ir numetimas į šoną. Dabar drasko vis mažiau ir švelniau. Išsiriečia, nagus suleidžia į sofos kampą, ausis sustato lėktuvėliu, žiūri į mus ir lėtai bando drakyti. Po griežto NEGALIMA bėga kur nors slėptis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 09 kovo 2015 - 18:15
user posted image[/IMG]

Labas rytas:)

Nimfa atėjo padėkot už tiek gražių sveikinimųsmile.gif na su draskykle niekada neturėjau problemų, nes jau parsivežiau mokančią ir niekur kitur nagų negalanda:)
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 09, 18:58)
Išvažiavom į sodą pusdieniui. Katinukams palikom atidarytą balkoną

žiūri į mus ir lėtai bando drakyti. Po griežto NEGALIMA bėga kur nors slėptis  smile.gif

Labas rytas smile.gif
Tikrai visi mylim savo augintinius, bet kiek reikia žiūrėti, galvoti ir matyti, ar tikrai nieko nepamiršom, kad jie būtų saugūs g.gif

O apie Šelmį - man čia juokinga biggrin.gif Bando vyrukas padaryt ką nors negero, bet ir slėptis pasiruošęs bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lyn27 @ 2015 03 10, 09:31)
Nimfa atėjo padėkot už tiek gražių sveikinimųsmile.gif

Iš karto matosi, kad dama - taip jau elegantiškai kojytes sudėliojusi ax.gif ax.gif

O aš vežu savo Katelę pas veterinarą unsure.gif

Nuo vakar bėga seilės iš burnos, kapsi lašais, turbūt dantuką labai skauda, ar kokia žaizdelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 09, 17:58)
Katžolė įtrinama man nepatiko. Greit nubyra, naudos tik dešimčiai minučių, gal geriau purškiama, bet tokios nebandžiau. Mano Puma galanda nagus į kilimą. Na, ir tegul. Kilimui nieko nenutinka, svarbu, kad baldų neliečia. Šelmis mėgsta baldus. Nelabai padėjo nešiojimai prie draskyklės ir mokymas draskyti  smile.gif Energingai drasko savo karstyklę, bet ir baldų neaplenkia  smile.gif Klijavau lipnias juostas, tada drasko šalia. Efektyviausiai veikė griežtas NE ir numetimas į šoną. Dabar drasko vis mažiau ir švelniau. Išsiriečia, nagus suleidžia į sofos kampą, ausis sustato lėktuvėliu, žiūri į mus ir lėtai bando drakyti. Po griežto NEGALIMA bėga kur nors slėptis  smile.gif

Bandem ir mes ta katzole.. bet nieko ji visiskai neveikia sad.gif ir nagucius daznai kerpam, bet vistiek megsta padraskyti tapetus sad.gif nebeismastau ka daryti sad.gif aisku kai bunam namuose tai vejam neleidziam draskyti bet kai nebunam namie tai ji seimininkauja doh.gif Veterinarai pasiule viena iseiti - mastom kaip pasielgti unsure.gif
Papildyta:
Lyn27 kokia Jusu grazuole !!!!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 10 kovo 2015 - 11:22
Vargšiukė Katytė. Sėkmės jums, Sidabre 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 10 kovo 2015 - 11:04