Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(neuzmirstuole @ 2015 03 06, 18:45)
biggrin.gif Aš Lyn postą skaitau ir galvoju, kuri čia dar viena mergaitė pas mus atsirado biggrin.gif



Va va Lyn turbūt nesprendė mergaičių komandą surinkti biggrin.gif o tai čia pas mus jų tiek nedaug smile.gif Taigi Lyn trauk dažniau Nimfutę į eterį, o tai juk konkurentė mažoji Maila atsirado wub.gif 4u.gif
O jeigu jau vistiek bursi mergaičių komandą, tai priimk ir mamos persytę smile.gif ji jau diiiiiiiiiidelė, su patirtim, mažąsias prižiūrės biggrin.gif gathering.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 05, 22:38)
Lunyte, man atrodo Točis auga ir gražėja tiesiog dienomis bigsmile.gif
Kokios spalvos Točio akys? g.gif Šviečiančios, blizgančios... biggrin.gif
Įdomu, ar nedalyvausit kada kokioj parodoj su tokiu gražuoliu? mirksiukas.gif

O Točio akys tai pilkšvai melsvai žalsvai katiniškos lotuliukas.gif O kai nori tampa ir blizgančios ir šviečiančios kaip ir mūsų visų katiniukų smile.gif
O apie parodas tai negalvoju, nes pirkau tai namams, o namie tai koks ten skirtumas manau , juk kad ir gautų kokį titulą ar vardą ar net nežinau ką - juk ne tas svarbiausia. Aš jį myliu ir be titulų wub.gif Na jeigu kas pasakytų kad tituluoti kačiukai rytais doh.gif į nosį nebekanda, kai aš ooooj kaip noriu miego - va tada tai nuomonė greit pasikeistų lotuliukas.gif
Atsakyti
Pusryčiai ax.gif

Kava, arbata ir kiti patiekalai.... thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 06, 20:49)
O jeigu jau vistiek bursi mergaičių komandą, tai priimk ir mamos persytę  smile.gif ji jau diiiiiiiiiidelė, su patirtim, mažąsias prižiūrės  biggrin.gif  gathering.gif

Labai graži persytė - akys didelės, kailiukas gražus ir spalva labai graži ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 08 kovo 2015 - 08:47
Ir Čiko siunčia savo linkėjimus damoms smile.gif Su kovo 8 d. visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi dideli katinukai manęs nebars, kad aš taip vėluoju blush2.gif
Su pavasario švente mielos katytės smile.gif 4u.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image


Merginos, sakykit ar katinaičiai jūsų vasarą lenda prie pravirų langų? Nes artėjant šiltiems orams pradėjom galvoti, kaip čia jį apsaugoti, kad nesugalvotu išlįsti pro langą biggrin.gif bet turiu omenyje pro plačiai atidarytą langą biggrin.gif nes per tokį tai jau kukulis nelabai ir tilptų išlįsti laukan biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 03 08, 22:08)


Merginos, sakykit ar katinaičiai jūsų vasarą lenda prie pravirų langų? Nes artėjant šiltiems orams pradėjom galvoti, kaip čia jį apsaugoti, kad nesugalvotu išlįsti pro langą biggrin.gif bet turiu omenyje pro plačiai atidarytą langą biggrin.gif nes per tokį tai jau kukulis nelabai ir tilptų išlįsti laukan biggrin.gif biggrin.gif  blush2.gif



labas vakaras kaimynėlės- pavasariniai linkėjimai nuo Trišės

user posted image

O dėl pravirų langų- ypač taip kaip parodė Ganyta. ATSARGIAI . Kitaip sakant visiškai taip palikti langų negalima- žinau bent pora atvejų kai katytė pasismaugė ant lango. verysad. Būtent palikto V forma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 08 kovo 2015 - 21:38
QUOTE(vilkra @ 2015 03 08, 22:29)
labas vakaras kaimynėlės- pavasariniai linkėjimai nuo Trišės

user posted image

O dėl pravirų langų- ypač taip kaip parodė Ganyta. ATSARGIAI . Kitaip sakant visiškai taip palikti langų negalima- žinau bent pora atvejų kai katytė pasismaugė ant lango. verysad. Būtent palikto V forma.



O jetus, net nebuvau pagalvojus, kad taip galėtų nutikti unsure.gif
Aš saviškį jau ir taip saugau, liaupsinu biggrin.gif reiks dabar dar labiau saugoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 03 08, 22:54)
O jetus, net nebuvau pagalvojus, kad taip galėtų nutikti  unsure.gif
Aš saviškį jau ir taip saugau, liaupsinu biggrin.gif reiks dabar dar labiau saugoti smile.gif

Pagalvočiau apie langų tinklelį. mirksiukas.gif Ir langai galės būti pilnai atviri ir katino ganyti nereiks, ir oro namuose bus gaivaus... Trys kiškiai vienu šūviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 03 08, 22:56)
Pagalvočiau apie langų tinklelį. mirksiukas.gif  Ir langai galės būti pilnai atviri ir katino ganyti nereiks, ir oro namuose bus gaivaus... Trys kiškiai vienu šūviu  4u.gif



Greičiausiai teks tinklelį imti smile.gif
Atsakyti
Ai- va vis užmirštu parodyti kaimynėlės, jums FB platybėse rastą pusiau nulėpausį

https://www.facebook.../...e=1

Atsakyti