Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

[URL=http://www.radikal.ru]user posted image

Valio ! drinks_cheers.gif

Čia aš mokiausi įkelti per radikal.ru Gavosi šiaip ne taip... blush2.gif

Prižadu taip dažnai eterio neužimti ir laukti kitų katinėlių bigsmile.gif

Lausandra, laukiame jūsų mažosios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 05 kovo 2015 - 18:02
Oho kaip Nimfa aukštai užsikorė ohmy.gif Noriu ir aš cool.gif
Gal ir Mailą pamatysiu wub.gif
user posted image

Neuzmirstuole o gal jūs pastą pakeitėt į kitos firmos ir užtai Čikutis nevalgo? Pamenu vienu metu iš prekybos dingo tos pastos kur mamos persė valgydavo. Tai mama buvo nupirkus 3 rūšių kitokias. Nė už ką nevalgė doh.gif Netgi tokios pačios firmos tik "Duo" - dvigubai stipresnės. Ir kol neatsirado ta senoji - tol ir vargom sad.gif

Bugi, o tu būtinai turi čia rodytis , juk teigiamas pavyzdys įkvepia smile.gif thumbup.gif wub.gif Gal ir mes tada išmoksim dažniau savo nosytes iškišti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Susipažinkim.

Kai saulytė per langą šildo, guli mūsų gražuolė viršutiniam aukšte.

user posted image


Kai saulutė nusisuka, o aš pakuriu pečių-guli apatiniam aukšte

user posted image

Kai aš sėdžiu prie kompiuterio, ji irgi sėdi

user posted image

Turim paukščiukų amadinų porelę, tai taip ji stebi paukščiukus.

user posted image

Bestebėdama amadinus ištaiso įvairiausių mimikų

user posted image

Labai patinka į ką nors įsisukti

user posted image

kur nors įlįsti, pasislėpti

user posted image

ir viena akim stebėti

user posted image

Tai pirmai pažinčiai užteks.

user posted image


Labai smagu, kad mus priimat. Bus smagu pabendrauti, paklausti patarimų. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lausanda: 05 kovo 2015 - 22:00
Lunyte, man atrodo Točis auga ir gražėja tiesiog dienomis bigsmile.gif
Kokios spalvos Točio akys? g.gif Šviečiančios, blizgančios... biggrin.gif

Įdomu, ar nedalyvausit kada kokioj parodoj su tokiu gražuoliu? mirksiukas.gif

Lausandra, iš kur tokią gražuolę Mailą gavot ? ax.gif Ir kokia pamaiva - ji tikriausia žino, kad pasimaivyti yra svarbiausia mažų katyčių užduotis biggrin.gif

Ir šiaip - bene pirmoji ilgaplaukė škotukų temoj, tiesa, dar buvo anksčiau retai užsukanti Cleopatra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 05 kovo 2015 - 22:39
[quote=neuzmirstuole,2015 03 05, 15:42
Dėl pastos - dabar turime problemą, nes Čiko nustojo ją valgyti.
[/quote
Katinėlių temoj kažkada rašė, kaip suduoti pastą: užtepti pastos ant letenėlės, tiksliau pėdutės, ir katinėlis nori - nenori ją nusilaižo. Tik užtepti taip, kad nenupurtytų jos smile.gif
Neuzmirstuole, lyn, kokią pastą duodade ir kaip dažnai ?



[quote=Lausanda,2015 03 05, 21:58]
Susipažinkim.
[/quote]
Kokia gražutė mažutė naujokė Maila 4u.gif
Atsakyti
Riolita duodavom anksčiau kažkur kartą per savaitę su paštetu. Anksčiau duodavom kažkokią su karamelės skoniu. Ir viskas - dabar jokios kitos nevalgo doh.gif O kur tą gauti, neprisimenu ... Niekur, kur klausiu tokios nėra. Šiaip, berods Beaphar firmos. O vet klinikoje man kitą rekomendavo, sakė, kad geresnė ji, bet kad nevalgo vis tiek ...

Točis gražuolis, tikrai greitai auga smile.gif

Bugis mūsų D'Artanjanas su ūsais tik papuošia mūsų temutę.

O dėl naujokės wub.gif Labai faina mažylė, tokia graži pamaiva wub.gif Ir aš tą patį pagalvojau, kaip ir Sidabre - jog faktiškai pirma ilgaplaukė katytė mūsų temoje. Sveiki atvykę 4u.gif

O dar noriu paklausti - kokia jūsų nuomonės dėl furminatoriaus. Ar geras daiktas ? Pas mus dabar štai tokios šukos, japoniškos

user posted image

Tai galvoju, ar pasimoka tą furminatorių pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neuzmirstuole: 06 kovo 2015 - 08:27
Dėkoju visoms už šiltą priėmimą. 4u.gif
Išranki maniškė maistui. Visiškai neėda sauso maisto. Bandžiau mirkinti, vis tiek neėda. Anądien padėjau ant žemės sauso maisto, galvoju gal susigundys. Tai ji apuostė iš vienos pusės, apuostė iš kitos pusės ir bandė užkasti. doh.gif Vyras sako, kad tas sausas maistas jai kaip š.... lotuliukas.gif
Konservų irgi įsiūlyti nėjo, tai aš sumąsčiau uždėti pora arbatinių šaukštelių natūralaus jogurto, taip viską suėda. rolleyes.gif Duodu jautienos kumpio, vištų širdelių ir krūtinėlės. Pora kart per savaitę duodu putpelių kiaušinių. Bandžiau duoti kalakuto krūtinėlės, tai neėdė. schmoll.gif Kažin ką dar galėčiau duoti tokio amžiaus katytei?
Ar reikia duoti papildomai vitaminų? Pas mus nelabai pasirinkimo buvo, tai paėmiau Sanal Kitten vitaminus.
Paskiepino trijų mėnesių ir sakė, kad tik po metų reikės vėl skiepinti. Aš buvau girdėjusi, kad mažiukus reikia du kartus skiepinti, bet vetas sakė, kad toje vakcinoje viskas yra nuo visų ligų ir užtenka tik karto.
Nuo kirminų pirmą kart gavo 1,5 mėn., antrą kartą 2mėn ir 3 savaičių. Kada vėl reiktų suduoti nuo kirminų ir kaip dažnai tai daryti vėliau?
Atsakyti
QUOTE(neuzmirstuole @ 2015 03 06, 08:26)
O dar noriu paklausti - kokia jūsų nuomonės dėl  furminatoriaus. Ar geras daiktas ? Pas mus dabar štai tokios šukos, japoniškos

user posted image

Tai galvoju, ar pasimoka tą furminatorių pirkti  g.gif

Tai kad čia ir yra furminatorius mirksiukas.gif Mes turim šepetį, užapvalintais, neaštriais galiukais ir furminatorių. Dažniau naudojam šepetį. Furminatorius išpeša daug plaukų, bet katė kaip šėrėsi, taip ir šeriasi, na gal tik truputį truputį mažiau.


QUOTE(Lausanda @ 2015 03 06, 09:20)
Išranki maniškė maistui. Visiškai neėda sauso maisto.

Sveikuoliškai maitinasi, natūralų maistą pasirinko smile.gif Jūs pasiskaitykite apie RAW mitybą, ten smulkiai parašyta, kiek procentaliai reikėtų duoti mėsos, kiek subproduktų, kad mityba būtų subalansuota. Reikėtų, kad gyvūnas gautų ir kremzlių (vištų kojų, smulkintų kakliukų), ten gliukozaminas sąnariams. Tik kažin ar tokiam mažam katinėliui jau galima kakliukus g.gif
O ką valgė anksčiau, pas ankstesnius šeimininkus?

Apie nukirminima. Nuo kirminų vaistus duodu vieną kart metuose, prieš skiepijant. Nors reikėtų duoti dukart cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lausanda @ 2015 03 06, 10:20)
Dėkoju visoms už šiltą priėmimą.  4u.gif
Išranki maniškė maistui. Visiškai neėda sauso maisto. Bandžiau mirkinti, vis tiek neėda. Anądien padėjau ant žemės sauso maisto, galvoju gal susigundys. Tai ji apuostė iš vienos pusės, apuostė iš kitos pusės ir bandė užkasti.  doh.gif Vyras sako, kad tas sausas maistas jai kaip š.... lotuliukas.gif
Konservų irgi įsiūlyti nėjo, tai aš sumąsčiau uždėti pora arbatinių šaukštelių natūralaus jogurto, taip viską suėda.  rolleyes.gif Duodu jautienos kumpio, vištų širdelių ir krūtinėlės. Pora kart per savaitę duodu putpelių kiaušinių. Bandžiau duoti kalakuto krūtinėlės, tai neėdė.  schmoll.gif Kažin ką dar galėčiau duoti tokio amžiaus katytei?
Ar reikia duoti papildomai vitaminų? Pas mus nelabai pasirinkimo buvo, tai paėmiau Sanal Kitten vitaminus.
Paskiepino trijų mėnesių ir sakė, kad tik po metų reikės vėl skiepinti.  Aš buvau girdėjusi, kad mažiukus reikia du kartus skiepinti, bet vetas sakė, kad toje vakcinoje viskas yra nuo visų ligų ir užtenka tik karto.
Nuo kirminų pirmą kart gavo 1,5 mėn.,  antrą kartą 2mėn ir 3 savaičių. Kada vėl reiktų suduoti nuo kirminų ir kaip dažnai tai daryti vėliau?


Dėl skiepų tai mes ir Pipiriuką skiepijom 3mėn. ir mums sakė tik po metų ateiti smile.gif
Atsakyti
o dievuliau koks grozis, o jau israiskos wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

lunyte jusu ir gi grazuole mergina prasom neslept tokiu grazumu wub.gif wub.gif

as vis isfurminu savo mergina, man geras daiktas.
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 03 06, 14:39)

lunyte jusu ir gi grazuole mergina prasom neslept tokiu grazumu wub.gif  wub.gif

Čia berniukas Točiukas.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Aš Lyn postą skaitau ir galvoju, kuri čia dar viena mergaitė pas mus atsirado biggrin.gif

O tai čia tikrai furminatorius g.gif ? O kodel vadinasi kitaip doh.gif ? Šukos lyg tai buvo parašyta. Ar čia neorogonalus kažkoks ... Šeriasi mano vaikinas nerealiai ... Tiesiog braukiu per kailį ir prašau - jau pusė saujos plaukų. Neasalyčiau, kad nesveikai. Ir bizga ta sjo kailis, ir švelnus, bet šeriasi ...
Atsakyti