Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai :)

QUOTE(Lunyte @ 2015 03 04, 12:32)
O Točiui tai aš dar ir nekirpau nagiukų. Šiaip įdomu ar tas kirpimas yra būtinas, ir kokie jo privalumai? Kaip jūs galvojat ar tiesiog žinot?

Mano Bugis laaaabai nemėgsta kirptis nagų.... unsure.gif O bet tačiau...., nors priekinius bent kartą per mėnesį , o gal ir rečiau, nukerpu rolleyes.gif
Aš pamatau, kai nagai pradeda kabintis, gali užkliūti už mano megztinio, ar įstrigti į kokį kilimą, užtiesalą ar pan., tada ir katukas kankinasi, negali ištraukti, pradeda rėkti, ir man sunku ištraukti unsure.gif
Todėl, kad neįvyktų užstrigimai, dėl ko gali nagas labai giliai nulūžti ar išsirauti, tuos smailus nagelius vis apkarpau bigsmile.gif

O dėl naktinių žadinimų - paskutiniu laiku aš katinėlius vis prikeliu blush2.gif Prasibundu kokią 3-4 val, katinėliai taip šiltai iš abiejų pusių prisglaudę, o aš sumanau keltis, jie žiūri nustebę g.gif unsure.gif Na paskui visi išsibudinam.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 04 kovo 2015 - 11:52
Pipiras tai labai mėgsta pro langą žiūrėti biggrin.gif o pas mus namuose zaliuzės yra tai vakarais jas užtraukiam tai naktim ir pradeda pružinti pro jas, nes mat ponuliui pro langa prisireikia pažiūrėti biggrin.gif labai mėgsta stebėti paukštelius lauke biggrin.gif nes nemažai paukščių už namo priskrenda pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 04 kovo 2015 - 12:02
QUOTE(Sidabrė @ 2015 03 04, 11:49)
O dėl naktinių žadinimų - paskutiniu laiku aš katinėlius vis prikeliu blush2.gif  Prasibundu kokią 3-4 val, katinėliai taip šiltai iš abiejų pusių prisglaudę, o aš sumanau keltis, jie žiūri nustebę g.gif  unsure.gif  Na paskui visi išsibudinam.... biggrin.gif



O jėj kaip miela wub.gif wub.gif wub.gif
Nu va čia vis guodžiamės kad kačiukai negeri - neklauso nedaro arba daro ne taip kaip reikia doh.gif O čia gi mama negera - prikelia nelaiku vargšiukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 03 04, 13:08)
O čia gi mama negera - prikelia nelaiku vargšiukus  bigsmile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Tikrai vargšiukai būna tuo momentu - akytės tik mirksi... unsure.gif
Gėda tokiai mamai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

smagiai šnekatės 4u.gif Įkišu nosį tik pasilabinti ir bėgu į darbuką .

Nagučius ir mes karpomės, nes paskui, kaip rašė Sidabrė, jie pradeda trukdyti, mums vis įstringa į kilimą.

Patiko jaunieji kompiuteristai, Bugis su Nikita thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų Čiko mėgstamiausia vieta irgi palangė smile.gif Mėgsta jis pro langą žiūrėti smile.gif Ir, aišku, labai didelį susidomėjimą kelia paukščiai. Kai pamato, tai kartais net "verkt" pradeda, taip jam norisi juos pagauti. Net gaila jo būna smile.gif
Atsakyti
user posted image[/IMG]

Neprisiregistravau ? Rimatai>:) na tai skubu tai padaryti dabar:)

oi Nimfa tai mažytė bandė rankas gaudyt, bet neleidau nuo pat pradžių. Dabar būna pagaudo kojų pirštus, bet tik su letena:) o žiopsojimas pro langą vienas smagiausių užsiėmimūsmile.gif o jei dar koks balandis ar varba matyt:DDD
Atsakyti
Laba 4u.gif

Turiu klausimuką. Ar duodate savo škotukams ką nors nuo plaukų sąvėlų?
Mano Puma maždaug kartą per mėnesį išvemia plaukus. Neduodu nieko apart žolės. Gal teikėtų kokios pastos duoti? Gaila žiūrėti kaip ją tampo.
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 03 05, 10:04)
Neprisiregistravau ? Rimatai>:) na tai skubu tai padaryti dabar:)

Sveika, Nimfa, atvykusi į škotukų namus 4u.gif Kaip minkštai tu čia įsikūrusi ax.gif
Aš tai buvau išėjęs į balkoną ieškot pavasario doh.gif Bet...

user posted image

Bet.... greitai sugrįžau ax.gif ax.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Riolita. @ 2015 03 05, 12:51)
Laba  4u.gif

Turiu klausimuką. Ar duodate savo škotukams ką nors nuo plaukų sąvėlų?

Bugis valgo WHISKAS anti-hairball pagalvėles, jam tikriausia suveikia, nes plaukai šalinasi.
Katenka - nevalgo, žolės pakramto, bet po to žiaugčioja ir tamposi, kol atgal....
Pastų maniškiai nevalgo... unsure.gif
Atsakyti
aš duodu pastos, man ji veikia.

oi kai toks pavasaris su sniegu tai tik po kaldra sleptis belieka:)
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif
Mes norėtume prie jūsų prisijungti. Turim katytę Mailą, dabar jai 3 mėnesiai ir 10 dienų. Gaila, kad negaliu nuotraukos kol kas įkelti, nes fotki com kažko neveikia. unsure.gif Kai tik veiks būtinai įkelsiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi, kokia Nimfa fainuolė rimtuolė thumbup.gif Tipiška škotukų snukučio išraiška smile.gif Tokia miela meškutė wub.gif

Dėl pastos - dabar turime problemą, nes Čiko nustojo ją valgyti. Irgi kartas nuo karto vis pažiaugčioja, bet aš nežinau kaip jam tą pastą suduoti g.gif Anksčiau į paštetą įmaišydavau, o dabar jis nevalgo to pašteto su pasta doh.gif Galvojau, gal su švirkštu jam tiesiog suduoti.

Buguti, tikrai pavasario dar reikės palaukt doh.gif Nors pagal prognozes pirmadienį jau žada +10. Taip kad nesuprasi čia šitų mūsų orų smile.gif

Lausanda čia visada laukiami nauji gyventojai 4u.gif Lauksime pasirodant. O nuotraukas galite sukelti ir per www.radikal.ru
Atsakyti